×

ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا

 • کد نوشته: 13506
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا بسته هستند
 • ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا به گزارش هزینه بازسازی ویلا : ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا خانه شما بزرگ یا کوچک باشد ، می توانید فضای آن را جادارتر و در عین حال دنج جلوه دهید. طراحان اوین شاهانه ۷ ترفند طراحی داخلی را به اشتراک می گذارند که باعث می […]

  ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا

  ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا

  به گزارش هزینه بازسازی ویلا ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا خانه شما بزرگ یا کوچک باشد ، می توانید فضای آن را جادارتر و در عین حال دنج جلوه دهید. طراحان اوین شاهانه ۷ ترفند طراحی داخلی را به اشتراک می گذارند که باعث می شود خانه شما بزرگتر به نظر برسد و در خانه احساس آزادی کند.

  ۱. از نور طبیعی و مصنوعی سبک استفاده کنید

  بهترین راه برای گسترش بصری فضا ، بیرون آوردن مناطق تاریک با استفاده از نور است ، چه طبیعی و چه مصنوعی. اگر در حال طراحی خانه جدید خود هستید ، رنگ آمیزی نما نور طبیعی را که از پنجره ها می آید یا راه حل منحصر به فرد مانند لعاب نور ستاره در سقف را در نظر بگیرید.

  اگر خانه شما کوچک است و نور طبیعی زیادی ندارد ، بزرگ نشان دادن فضا بهترین راه حل استفاده حداکثر از نور مصنوعی با طراحی مفهومی است که حتی تاریک ترین گوشه ها را برجسته می کند.

  ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا

  ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا

  ۲. فضا را با مبلمان و چیدمان بهینه کنید

  چه شما یک سبک کلاسیک را ترجیح می دهید و چه مبلمان به سبک مدرن ، با توجه به اندازه ، انتخابی آگاهانه انجام دهید. یکی از بهترین راه حل ها ، ساخت مبلمان سفارشی دست ساز است که برای فضای دقیق طراحی شده است ، که طرح را بهینه می کند و فضای بیشتری را ایجاد می کند. سادگی و حداقل گرایی مناسب خانه های کوچکتر است.

  بزرگ نشان دادن فضا

  بزرگ نشان دادن فضا

  ۳. از پالت رنگی مناسب استفاده کنید

  انتخاب رنگ برای فضای داخلی خانه بسیار سرگرم کننده و در عین حال پیچیده است ، ال اس اف به دلیل انتخاب گسترده گزینه های موجود.

  بزرگ نشان دادن فضای کوچک

  بزرگ نشان دادن فضای کوچک

  شرکت طراحی داخلی

  برای جبران کمبود جا ، از سایه های سفید و رنگ های روشن استفاده کنید. اگر طرفدار رنگ سفید نیستید ، طراحی ویلا ایران گزینه هایی مانند خاکستری کم رنگ ، عاج یا بژ دارید. از رنگ های روشن به عنوان پایه و در کنار رنگ های روشن و تیره به عنوان ثانویه ، همراه با رنگ های لهجه ای در مبلمان و وسایل دکور استفاده کنید ، این به فضا ابعاد می بخشد.

  ۴- کارهای هنری مناسب را انتخاب کنید

  روش بزرگ نشان دادن فضا

  روش بزرگ نشان دادن فضا

  سبک هنری مناسب را انتخاب کنید ، این به شما کمک می کند تا از نظر بصری اتاق را بزرگتر کنید. گزینه ای برای کارهای بزرگ هنری مانند نقاشی یا مجموعه نقاشی با موضوع انتزاعی و جزئیات کمتر. ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا سبک مدرن و شسته و رفته ، احساس دامنه را به دیوارهای شما می آورد. به عنوان یک گزینه دیگر ، می توانید دکوراسیون دیوار شیشه ای را انتخاب کنید ، که با نمای فلزی منعکس کننده نور عمق بیشتری می بخشد.

  ۵- از پرده های خیلی بلند استفاده کنید

  فضای کوچک رو چگونه بزرگ نشون بدیم

  فضای کوچک رو چگونه بزرگ نشون بدیم

  پرده های بلندی که به پایین کف می آیند ، حتی با پنجره های کوچک ، جلوه ای از سقف های بلند را ایجاد می کنند و باعث می شوند ارتفاع اتاق از آنچه که هست بالاتر باشد. همچنین می توانید از کرکره های رنگ روشن برای ظاهری مدرن استفاده کنید.

   شرکت طراحی داخلی در کرج

  ۶. بصری فضا را با آینه ها گسترش دهید

  فضای کوچک

  فضای کوچک

  استفاده از آینه های بزرگ توهم فضای چند برابر را ایجاد می کند. استفاده در فضاهای کوچک و همچنین بزرگ نه تنها نگاه شما را به انعکاس معطوف می کند ، بلکه فضای اتاق را از نظر بصری گسترش می دهد.

  شرکت طراحی داخلی در تهران

  این یک ترفند طراحی جهانی است که می توانید از آن در هر منطقه از خانه خود استفاده کنید. در ورودی ، سالن ، اتاق غذاخوری ، اتاق نشیمن یا حتی اتاق خواب از آینه استفاده کنید.

  درباره استفاده از آینه در فضای داخلی خود بیشتر بخوانید.

  ۷. کف را هوشمندانه تزئین کنید.

  برای بزرگتر نشان دادن خانه خود ، ایده های ناب برای بزرگتر نشان دادن فضا رنگ روشن را برای کف انتخاب کنید ، خواه کف مرمر باشد یا یک کف چوبی طبیعی. هنگام انتخاب فرش یا فرش ، ابعاد اتاق و طرح مبلمان را در نظر بگیرید. به جای زیور آلات پیچیده ، الگوهای ساده یا رنگ ساده را انتخاب کنید.

  شرکت طراحی داخلی در ایران

  این چند ترفند به شما کمک می کند تا خانه بزرگ تری ایجاد کنید و فضای موجود را بصری گسترش دهید. برای ایده های بیشتر در مورد طراحی ، نمونه کارهای ما را بررسی کنید یا برای کمک به طراحی خانه خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
  نقاشی ساختمان طرح سنگ

  طراحی باغ ویلا ارزان قیمت

  ساخت کارخانه لاستیک سازی

  طراحی جدید رستوران

  طراحی کلاسیک سقف

  پروانه ساخت زعفران

  طراحی داخلی منزل ایرانی

  هزینه ساخت سوله ۱۲۰۰ متری

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.