×

ساخت ویلا در سوادکوه | طراحی ویلا در سوادکوه

 • کد نوشته: 7895
 • ۱۴۰۲/۰۳/۲۸
 • دیدگاه‌ها برای ساخت ویلا در سوادکوه | طراحی ویلا در سوادکوه بسته هستند
 • کدام ویلا مناسب سواد کوه است ؟ کدام ویلا مناسب سواد کوه است ؟ طراحی ویلا در سوادکوه تیم پشتیبانی وب سایت ما برای شما کارفرمایان عزیز نمونه ساخت ویلا سواد کوه با اقلیم سوادکوه برای شما عزیزان نمونه موردی را آماده کرده قبل از تماس با مهندسین ما حداقل یک نمونه پروژه رو مطالعه […]

  ساخت ویلا در سوادکوه | طراحی ویلا در سوادکوه

  کدام ویلا مناسب سواد کوه است ؟

  کدام ویلا مناسب سواد کوه است ؟ طراحی ویلا در سوادکوه تیم پشتیبانی وب سایت ما برای شما کارفرمایان عزیز نمونه ساخت ویلا سواد کوه با اقلیم سوادکوه برای شما عزیزان نمونه موردی را آماده کرده قبل از تماس با مهندسین ما حداقل یک نمونه پروژه رو مطالعه فرمایید این پروژه  واقع در شهر Can Tho ، ویتنام در نزدیکی رودخانه آرام Mongong ، با سبک مدرن ، اقتباس با استاندارد Lotus Home برای ساختمان سبز (تأیید شده توسط شورای ساختمان سبز ویتنام) ، سوادکوه به حداکثر رساندن فضای باز برای به دست آوردن هماهنگی با طبیعت ، ارتقاء آسایش زیست محیطی و سلامتی ، ساخت ویلا در نور احترام به محیط زیست و شرکت در مشارکت در توسعه معماری پایدار در ویتنام. معماری پایدار با داشتن تراکم ساختمان کمتر از ۱۵٪ ، تلاش در اولویت بندی فضای سبز ، سطح آب ، سطح جذب آب باران ، سقف سبز ، … باعث کاهش اثر جزیره گرمای شهری شده است.

  جهت طراحی و ساخت ویلا در سوادکوه و اطراف این شهر شما میتوانید با مهندسین ما کاملا رایگان ارتباط برقرار نمائید.

   

  طراحی ویلا در سوادکوه

  طراحی ویلا در سوادکوه

  ساخت ویلا در سوادکوه

  ساخت ویلا در سوادکوه این باغ توسط درختان محلی ایجاد شده است: انبه ، نخل ، بوگن ویلا ، plumeria … ، یک استخر ماهی اکولوژیکی با گیاهان آبزی مانند نیلوفر آبی ، نیلوفر آبی ، … بلوک چمنزار ، گیاهان و درختان محلی، آبگیر اکولوژیکی به جذب آب باران کمک می کند. طراحی ویلا در سوادکوه در آینده ، مالک می تواند از سیستم فیلتر برای استفاده مجدد از آب باران به منبع آب آشامیدنی خالص استفاده کند ساخت ویلا در سوادکوه. K-Villa + با داشتن گردش طبیعی هوا موسمی معمولی ، کدام ویلا مناسب سواد کوه است ؟ با استفاده از فضاهای باز، دیوارهای بلوک نسیم ، چیدمان مناسب درها و پنجره ها به منظور دستیابی به جریان هوای همرفت و ایجاد هوای خنک طبیعی به داخل خانه طراحی شده است.

  ساخت ویلا در سوادکوه

  ساخت ویلا در سوادکوه

  هزینه ساخت ویلا در سوادکوه

  این معمار با پر از منبع نور خورشید استوایی، راه حل سیستم طبیعی نور را برای این پروژه آورده است: باغ سرپوشیده ، چراغ های روشن ، پنجره های بزرگتر … به منظور استفاده از نور عمدتا طبیعی برای روز و اعضای خانواده می توانند به راحتی یکدیگر را ببینند و از زیبایی های باغ اطراف لذت ببرید. ساخت ویلا در سوادکوه در این پروژه از مواد سازگار با محیط زیست به عنوان آجر بدون پخته برای پارتیشن دیواره ، فولاد هوا برای حصار و نمای دو پوست استفاده شده است. چوب طبیعی از منابع معتبر پایدار برای کف و مبلمان استفاده می شود. طراحی ویلا ارزان در سوادکوه استفاده ترکیبی که از تهویه طبیعی و روشنایی ، سقف سبز ، نمای دوبل پوست ، عینک کم مصرف ، استفاده شده است … به خانه اجازه داده است تا هدف مؤثر و اقتصادی استفاده از انرژی مصنوعی را حفظ کند.

  آیا میدانستید : اگر کارهای خود را به کاردان تیم ما بسپارید در مدت زمان ساخت پروژه ۶۰% درصد و هزینه ساخت پروژه را تا ۳۰% کاهش میدهیم ؟

  قیمت ساخت ویلا در سوادکوه

  طراحی ویلا سوادکوه در س یک جاده به طول ۵۰ متر ساخته شده است تا بتواند محلی برای دسترسی مردم محلی به پارک سبز در نزدیکی پارک محلی ایجاد کند و می تواند برای سایر فعالیت های جامعه مورد استفاده قرار گیرد. طراحی داخلی  خانه به طور واضح در مناطق آرام و فعالیت تقسیم شده است.

   کدام ویلا مناسب سواد کوه است ؟ اتاق خواب مستر در یک مکان آرام قرار گرفته است ساخت ویلا در سوادکوه اما هنوز هم دارای بهترین دیدگاه های باغ در اطراف خانه است. در طبقه اول ، اتاق خواب های دیگر در اطراف یک باغ کوچک و آرام قرار دارند. این باغ همچنین فضایی برای استراحت و ایجاد نور و تهویه طبیعی بیشتر در این اتاق ها است.

  جهت طراحی و ساخت ویلا در سوادکوه و اطراف این شهر شما میتوانید با مهندسین ما کاملا رایگان ارتباط برقرار نمائید.

   

  ساخت ویلا در سوادکوه

  ساخت ویلا در سوادکوه

  طراحی ویلا ارزان در سوادکوه

  اتاق نشیمن ، اتاق ناهار خوری و آشپزخانه به صورت مجلل طراحی شده اند. هر اتاق خواب دارای طراحی مدرن و ظریف است که شخصیت کاربر را بیان می کند. در داخل تمام اتاق ها ، همیشه نور طبیعی و چشم اندازی زیبا به باغ وجود دارد. ساخت ویلا در سوادکوه . پله مارپیچ برجسته هنری برای قلب ساختمان است.

   و همچنین یک چراغ قوه برای به دست آوردن نور طبیعی و گردش هوا برای ساختمان است. طبقه بالا برای استراحت با امکانات سونا در میانه طبیعت است. با استفاده از بلوک های نسیم ، حریم خصوصی تضمین شده و تهویه طبیعی به دست می آید.

  ساخت ویلا در سوادکوه

  ساخت ویلا در سوادکوه

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.