×

راز یک شرکت موفق BIM چیست؟

 • کد نوشته: 17865
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای راز یک شرکت موفق BIM چیست؟ بسته هستند
 • راز یک شرکت موفق BIM چیست؟ به گزارش طراحی مطب : راز یک شرکت موفق BIM چیست؟ برای راه اندازی یک کسب و کار موفق ، پشتکار ، تلاش و صبر زیادی لازم است. این کار ساده ای نیست و شامل برنامه ریزی زیاد و مدیریت موثر زمان و منابع است. وقتی صحبت از صنعت کاملاً رقابتی […]

  راز یک شرکت موفق BIM چیست؟

  راز یک شرکت موفق BIM چیست؟

  به گزارش طراحی مطبراز یک شرکت موفق BIM چیست؟ برای راه اندازی یک کسب و کار موفق ، پشتکار ، تلاش و صبر زیادی لازم است. این کار ساده ای نیست و شامل برنامه ریزی زیاد و مدیریت موثر زمان و منابع است. وقتی صحبت از صنعت کاملاً رقابتی AEC می شود ، چالش فقط راه اندازی کسب و کار نیست بلکه ادامه فعالیت آن است. این امر به یک استراتژی دقیق بازاریابی ، یک تیم ماهر و توانایی در جریان ماندن نیاز دارد. علاوه بر این ، وقتی صحبت از زمینه ای کاملاً تخصصی و سریع از طراحی داخلی ، تمرکز و تلاش ها چند برابر می شود . امروزه شرکتهای بیشتری از CAD به BIM منتقل می شوند ، بازار تنها رقابت بیشتری پیدا می کند و شرکتهای BIM باید سخت تلاش کنند تا از رقابت خود جدا شوند.

  ۱. تمرکز بازاریابی را پاک کنید:

  تشخیص اینکه کدام یک از مشتریان و پروژه ها در طولانی مدت سودآورتر و ارزشمندتر هستند ، ضروری است. به جای داشتن یک پیام بازاریابی گسترده ، همیشه مفید است که پیام بازاریابی را اصلاح کنید. این امر همچنین شامل شناخت و درک فعالیت آنلاین مشتری ، نیازها و نیازهای منحصر به فرد وی و سپس فرموله کردن پیام شما به گونه ای است که مورد توجه وی باشد. به عنوان مثال ، یک شرکت BIM باید بررسی کند که کدام کشورها از BIM استفاده می کنند ، آیا در پروژه های کوچکتر یا پروژه های بزرگتر استفاده می شود ، اگر BIM برای بخشی خاص از چرخه عمر ساختمان استفاده می شود و غیره. شناخت نیازهای بازار می تواند آنها را بهتر کند به مخاطبان هدف خود برسند و رشد کنند.

  ۲. در حال حاضر بمانید:

  این یک روند دو برابر است. اولین مورد شامل فرآیند و فناوری BIM در حال تکامل است. ضروری است که شرکت BIM در راس تمام افزونه ها ، روش ها و فرآیندهای جدیدی باشد که در بازار رایج است. آنها را قادر می سازد تا در کمترین زمان به بهترین شکل ممکن به مشتریان خود خدمات ارائه دهند. مورد دوم به کاوش در زمینه های رشد بالقوه اشاره دارد. پیشرفت های مداوم در زمینه BIM به این معنی است که همیشه مناطق جدیدی وجود دارد که شرکت می تواند جایگاه خود را تراش دهد. حتی در BIM بسیاری از مناطق تخصصی مانند طراحی تالار  ، ۴D و ۵D BIM و غیره وجود دارد. یک شرکت می تواند یک بخش کوچک را که در روند کاوش و بهبود دامنه آنها در این مناطق نقش دارد اختصاص دهد.

  ۳. تجزیه و تحلیل رقبا:

  مهم است که آگاه باشید که رقبای شما چه کسانی هستند و چه کاری انجام می دهند. این بدان معناست که چگونگی موقعیت آنها را بشناسید ، استراتژی های قیمت گذاری و بازاریابی آنها را بشناسید ، نقاط قوت و ضعف آنها را بشناسید. ما در سیلوها فعالیت نمی کنیم و رقابت سالم همیشه می تواند یک شرکت را برای بهتر شدن تلاش کند.

  ۴. رضایت مشتری:

  ستون موفقیت هر شرکتی مشتریان آنها هستند و به عنوان سودآور کسب کسب و کار جدید ، توسعه مشارکت های سودمند متقابل که منجر به تکرار تجارت شود نیز به همان اندازه سودمند است. شرکت BIM باید از همان ابتدا با مشتریان خود کار کند تا اهداف و جدول زمانی مشخص و مشخصی ایجاد کند که باید در طول پروژه دنبال شود. آنها همچنین به خوبی از همه کدها و انطباق ها آگاه هستند و برای اطمینان از اینکه مشتری تحویل های بدون خطا را دریافت می کند ، در حال بررسی کیفیت لازم هستند.

  ۵. تیم:

  تیم همان چیزی است که هر شرکتی را به سمت موفقیت سوق می دهد. تیم BIM باید نقش ها و مسئولیت های مشخصی داشته باشد و آنها باید برای رسیدن به اهداف مشترک مشترک خود با هم کار کنند. یک تیم خوب در حالت ایده آل ترکیبی از کارکنان باتجربه است که می توانند نسل بعدی و جوانانی را که تجربی ترند و مشتاق به اثبات رساندن آنها هستند ، آموزش و راهنمایی کنند. نما رومی آنها نه تنها باید از دانش خاص دامنه و مهارت های نرم افزاری مناسبی برخوردار باشند بلکه از مهارت های نرم کافی نیز برخوردار هستند که به آنها امکان می دهد ارتباط بهتری با مشتری برقرار کنند. آنها باید نه تنها به اتمام کار خود نگاه کنند بلکه باید خودشان را دائماً به روز کنند و بهتر کنند.

  نتیجه:

  اینها برخی از نکات دقیق نیستند که یک شرکت BIM باید آنها را دنبال کند اما می تواند به عنوان یک راهنمای بالقوه برای موفقیت عمل کند. همیشه عوامل مختلف دیگری وجود دارد که خارج از کنترل شرکت است و ابر نیز تعیین کننده اصلی موفقیت شرکت است.

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  ضوابط پارکینگ زیرزمین

  طراحی باغ سنتی

  وال پست گالوانیزه

  آموزش پرسپکتیو فارسی

  لیست قیمت سازه ال اس اف

  پتینه و کهنه کاری روی چوب

  قیمت ساخت ویلا چوبی

  آموزش اسکیس از پایه

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.