×

تیرچه زنی بهزاد الف نژاد | شماره تماس ۰۹۱۴۹۲۶۶۷۲۱

 • کد نوشته: 28068
 • ۱۴۰۱/۰۸/۱۶
 • دیدگاه‌ها برای تیرچه زنی بهزاد الف نژاد | شماره تماس ۰۹۱۴۹۲۶۶۷۲۱ بسته هستند
 • تیرچه زنی بهزاد الف نژاد را بشناسید! به گزارش بازسازی ویلا : تیرچه زنی بهزاد الف نژاد در ابتدا به این سوال می پردازیم که تیرچه چیست و چه کاربرد هایی در ساختمان سازی دارد؟ تیرچه یکی از اساسی ترین وسیله های ساختمان سازی است که شاید بتوان گفت پایه اصلی مهندسی ساختمان را در بر […]

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد | شماره تماس ۰۹۱۴۹۲۶۶۷۲۱

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد را بشناسید!

  به گزارش بازسازی ویلا : تیرچه زنی بهزاد الف نژاد در ابتدا به این سوال می پردازیم که تیرچه چیست و چه کاربرد هایی در ساختمان سازی دارد؟ تیرچه یکی از اساسی ترین وسیله های ساختمان سازی است که شاید بتوان گفت پایه اصلی مهندسی ساختمان را در بر دارد. تیرچه زنی بهزاد الف نژاد یکی از مراکز معتبر در زمینه تیرچه می باشد. تیرچه را می توان یک المان سازی ای دانست که بخشی از سقف را تشکیل می دهد. اگر بخواهیم کمی تخصصی به این موضوع بپردازیم، باید بگوییم که تیرچه، بار وارد شده بر دیافراگم سقف را به قسمت تیر های اصلی ساختمان منتقل می کند. این بار نیز از تیر های اصلی به ستون های ساختمان و از آن ها به شالوده منتقل می شود و در نهایت این فشار به زمین منتقل می شود. با همه این توصیفات می توان متوجه شد که تیرچه، یکی از مهم ترین بخش های یک ساختمان محسوب می شود که باید در تهیه آن نهایت دقت را انجام دهیم. یکی از منابع بسیار معتبر در بازار، تیرچه زنی بهزاد الف نژاد است.

  شماره تماس الف نژاد : ۰۹۱۴۹۲۶۶۷۲۱

   بهزاد الف نژاد

  بهزاد الف نژاد

  انواع تیرچه ها در تیرچه زنی بهزاد الف نژاد 

  اما به سراغ انواع تیرچه های موجود در بازار برویم. در این قسمت سعی داریم تا انواع تیرچه های موجود در بازار را به شما معرفی کنیم؛

  تیرچه بتنی: یکی از مهم ترین نوع تیرچه در بازار، تیرچه بتنی است. این نوع تیرچه ها ترکیبی از آرماتورهای فولادی و بتن می باشند. البته بسته به میزان بار وارد شده به سقف، دهانه و فاصله های بین تیرچه ها، ابعاد متفاوتی خواهند داشت. می توان گفت که حداقل ضخامت موجود در تیرچه های بتنی، ۴۰ میلیمتر و حداقل عرض آن ها ۱۰۰ میلیمتر می باشد.

   بهزاد الف نژاد

  بهزاد الف نژاد

   بهزاد الف نژاد

  بهزاد الف نژاد

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه پیش ساخته خرپایی: این نوع تیرچه های موجود در بازار، از خرپاهای فولادی و پاشنه های بتنی تولید می شوند و به صورت کلی بر دو نوع بدون قالب ماندگار و با قالب ماندگار می باشند. البته قالب ماندگار را تیرچه کفشک دار فندوله دار هم می نامند.

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه پیش ساخته پیش تنیده: اما یکی دیگر از تیرچه هایی که بسیار هم کاربردی است، تیرچه پیش ساخته پیش تنیده است. این نوع تیرچه ها که فقط در کارخانه های بسیار مجهز تولید می شوند و مقاومت بالای ۱۷۵۰ تا ۱۹۰۰ نیوتون بر میلیمتر مربع را دارند و به همین دلیل در قسمت هایی بکار برده می شوند که تحت تنش فشاری قرار دارند. در این نوع تیرچه ها، مفتول ها را قبل از عمل بتن ریزی تیرچه، توسط جک هایی تحت کشش معینی قرار می دهند و سپس بتن ریزی را اجرا می کنند.

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه هایی با قالب سفالی: تیرچه فوندوله دار یا همان قالب سفالی نیز دقیقا مانند تیرچه های ردیف الف هستند، البته با این تفاوت که از یک قالب سفالی برای اجرای بتن ریزی اطراف میلگرد استفاده می شود. این نوع از تیرچه ها را اصطلاحا تیرچه های فوندوله دار می نامند.

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه زنی بهزاد الف نژاد

  تیرچه های فلزی جان باز: یکی دیگر از انواع تیرچه ها، تیرچه های فلزی جان باز هستند. این نوع تیرچه ها نیز از یک تسمه یا دو میلگرد و همچنین بال تحتانی که دارای یک تسمه می باشد، تشکیل شده است. تیرچه کرومیت یا همان فلزی با جان باز برای تحمل یک بار، مراحل سه گانه بال تحتانی، اعضای قطری و بال فوقانی را اجرایی می کند. برای تهیه هر نوع از این تیرچه ها، می توانید روی تیرچه زنی بهزاد الف نژاد حساب باز کنید.

  توجه : این مطلب، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  مقالات بیشتر جهت مطالعه تیرچه زنی بهزاد الف نژاد:

  قیمت گچ کاری اتحادیه  – نقشه ویلا ۱۳۰ مترینقشه ویلا ۷۰ متری دوبلکسپلان ویلا ۸۰ متری دوبلکسنقشه خانه ویلایی ۹۵ متریپلان ویلا ۱۰۰ متری دوبلکسپلان ویلا ۸۰ متری دوبلکس

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.