دکوراسیون داخلی طرح گلدار

دکوراسیون داخلی طرح گلدار


دکوراسیون داخلی طرح گلدار

دکوراسیون داخلی طرح گلدار

دکوراسیون داخلی طرح گلدار

سبک Shabby Chic چیست؟

Shabby Chic که قبلاً بیشتر به عنوان یک سبک بسیار زنانه در رنگ های روشن به تصویر کشیده شده است ، طراحی ویلا بنابراین اغلب در اتاق خواب خانم ها استفاده می شود ، تکامل یافته است و می توان آن را در تفسیر مردانه مشاهده کرد ، که این امر باعث می شود حتی برای خانه های خانواده مناسب تر باشد.

کابینت

کابینت

طراحی داخلی طرح گلدار

طراحی داخلی طرح گلدار

دکوراسیون داخلی گلدار

آنچه که آن را خاص می کند یکی از موارد کوتور نوع است. در واقع ، ژورنال طراحی داخلی دکوراسیون داخلی طرح گلدار برای دوستداران پرنعمت و عتیقه بسیار مناسب است. این به معنای قدیمی و ارزان نیست ، بلکه در مقابل به وسایل دکوراسیون و مبلمان به ظاهر نرم و قدیمی روستایی به ارزش افزوده و همچنین تمایل به ایده ارزش احساسی می دهد.

طراحی داخلی طرح گلدار

طراحی داخلی طرح گلدار

مبلمان Shabby Chic چیست؟

مبلمان Shabby Chic ویژگی مهم این سبک است ، جایی که فرم نقش زیادی ندارد. مبلمانی که ظاهراً هشدار ، پرنعمت یا عتیقه به نظر می رسند و ظاهر آنها لهجه اصلی است. اغلب چوبی. تأثیر Shabby Chic در مبلمان چوبی به دلیل پیر شدن چوب واقعی به زیبایی حاصل می شود. همان اثر ظاهری قدیمی در مبلمان جدید با استفاده از تکنیک خاص پوشش و دکوپاژ ایجاد می شود. طراحی داخلی شیک پالت رنگ به سبک Shabby Chic ، رنگ های ملایم پاستلی ، رنگ های روشن صورتی ، خاکستری ، آبی و سفید برفی است. برخی از موارد تزئینی که این سبک را تعریف می کنند.

دکور دیوار گلدار

دکور دیوار گلدار

طراحی داخلی گلدار

ملافه های Shabby Chic سفید برفی یا با انگیزه های گل است اما قطعاً دارای بندهای زیادی است. سر تخته چوبی تراش خورده یا تودوزی. کاغذ دیواری شیک Shabby در رنگ های پاستلی کمرنگ با زیور آلات ساده یا گل ساده آینه شیک Shabby یکی از موارد مورد علاقه ما است زیرا مناسب است و به راحتی در سایر سبک های داخلی مانند Art Deco و Classic قرار می گیرد و بسیار جذاب به نظر می رسد. طراحی داخلی فرش فروشی دکوراسیون داخلی طرح گلدار لوازم جانبی شیک شیک مانند قاب عکس ، جا شمعی ، چراغ کف و پرده رویایی و نوستالژیک هستند. یادآوری فضای داخلی کلاسیک فرانسوی اما به روشی نرمتر.

دکور دیوار گلدار

دکور دیوار گلدار

آیا Shabby Chic از مد خارج می شود؟

سبک Shabby Chic از مد نمی افتد اما همچنان که در لبه لباس های قدیمی و جذاب فرسوده -روستیک پیچیده با لمس رمانتیسم است ، بازسازی ساختمان به بازآفرینی خود در اشکال جدید ادامه خواهد داد.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
نقاشی ساختمان روی دیوار

طراحی ویلای زیبا

خلاقیت در طراحی مدرسه

طراحی دکوراسیون کارخانه

طراحی کارخانه رب گوجه فرنگی

طراحی و دکوراسیون داخلی کلاسیک

مجوز ساخت اتاق کارگری

هزینه ساخت و ساز سال ۱۴۰۰ نظام مهندسی

طراحی داخلی عطر فروشی
ساخت سوله مشهد

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره