×

طراحی ویلا در ماسوله | ساخت ویلا در ماسوله

 • کد نوشته: 8034
 • ۱۴۰۲/۰۲/۱۵
 • دیدگاه‌ها برای طراحی ویلا در ماسوله | ساخت ویلا در ماسوله بسته هستند
 • طراحی ویلا در ماسوله ساخت ویلا در ماسوله و لوکس ماسوله طراحی ویلا در ماسوله و ساخت ویلا در ماسوله توسط متخصصین ما شما کارفرمایان عزیز میتوانید با مهندسین ما در ارتباط باشید تیم پشتیبانی برای شما یک مقاله همسو با اقلیم ماسوله آماده کرده اند ساخت ویلا ماسوله یک ویلای خصوصی که از چهار […]

  طراحی ویلا در ماسوله | ساخت ویلا در ماسوله

  طراحی ویلا در ماسوله

  ساخت ویلا در ماسوله و لوکس ماسوله طراحی ویلا در ماسوله و ساخت ویلا در ماسوله توسط متخصصین ما شما کارفرمایان عزیز میتوانید با مهندسین ما در ارتباط باشید تیم پشتیبانی برای شما یک مقاله همسو با اقلیم ماسوله آماده کرده اند ساخت ویلا ماسوله یک ویلای خصوصی که از چهار جلوی مستطیل شکل و یکپارچه درآمیخته طراحی ویلا ماسوله شده است ، در لبه بین زمین و دریا قرار دارد.

  ADEPT در پشت طراحی ویلای ۱۸۰ متر مربعی است که با استفاده از رنگ های طبیعی طبیعت و انتقال نرم بین فضاهای داخلی و همچنین بین داخل و خارج از خانه ، ساخت ویلا خاص و لوکس ماسوله با دقت در مکان منحصر به فرد قرار گرفته است و باعث می شود طراحی ویلا در ماسوله تغییرات روزانه دریا به بخشی مجزا تبدیل شود.

  DNA معماری طراحی ویلا این ویلا برای یک مشتری خصوصی با امکان ساخت بسیار نزدیک لبه دریا تکمیل شد.

   مشتری از یک زندگی ساده در فضاهای زیبا دیدن کرده و منظره خارق العاده را به عنوان یکپارچه از زندگی روزمره در خانه خود تبدیل کرده است. طراحی ویلا در ماسوله نتیجه به همان اندازه مکان بی نظیر است: ویلا طراحی شده از چهار جلد اصلی با انتقال شناور. به سمت خیابان ، ویلا آرام و بسته به نظر می رسد ، حجم اولیه فقط توسط درب ورودی برجسته شکسته شده است.

  ساخت ویلا در ماسوله به سمت دریا و باغ ، یک حیاط کوچک با یک نمای باز و شفاف با نمای طولانی از چندین اتاق به سمت دریا پذیرای شماست.

  طراحی ویلا در ماسوله

  طراحی ویلا در ماسوله

  ساخت ویلا در ماسوله

  ساخت ویلا در ماسوله باید ساخت خیلی خاصی را دارا باشد به علت پیشینه ویلا در این روستا و از لحاظ اب هوایی طراحی ویلاهای خاص خود را به ما بسپارید. طراحی ویلا می گوید: “ویلا با موقعیتی منحصر به فرد به عنوان یکی از اصلی ترین الهام بخش ها طراحی شده است. زندگی در این خانه تجربه ای در حال تغییر از طبیعت است زیرا خود ساختمان دریا و آسمان را گنجانیده است.

   طراحی ویلا در ماسوله “همه مواد به رنگهای طبیعی نگهداری می شوند. آجر Kolumba رنگی شن و ماسه ، همراه با بلوط قوی قاب پنجره ها ، استحکام را به ویلا می افزاید ، با فروتنی آن را با محل در معرض انطباق می بخشد.  ساخت ویلا خاص و لوکس ماسوله طراحی ویلا در ماسوله دیوارهای سفید خمیده و کف های تخته ای وسیع فضای داخلی را با هم ذوب می کند.

  ساخت ویلا در ماسوله تمام اتاق های منفرد دارای یک دیوار انتهایی متضاد با مبلمان داخلی است: یک قفسه کتاب که تمام دیوار اتاق نشیمن ، یک آشپزخانه سفارشی ، یک دیوار لاملا را در اتاق ورودی دارد که امکان دسترسی به زیرزمین و کمد را فراهم می کند و در آخر هم کامل دیوار کابینت در اتاق خواب اصلی با دسترسی به حمام. زیرزمین دارای سه اتاق مهمان و همچنین یک اتاق تلویزیون است که همه در اثر نور طبیعی روز از چاه های نور روشن می شوند. نیمکت بلوط در امتداد نما چاه های نور را پوشانده است.

   باغ اطراف ویلا شبیه یک علفزار ساحلی است که یکی از آنها را در زیستگاه طبیعی نزدیک با شیل ، درختان کم و گلهای وحشی پیدا می کند.

  طراحی ویلا در ماسوله

  طراحی ویلا در ماسوله

  هزینه ساخت ویلا در ماسوله

  هزینه ساخت ویلا بستگی به طراحی خواسته های کارفرما و هزینه های متریال و اجرایی دارد . طراحی ویلا در ماسوله توضیحات محصول.  آجر Kolumba بیش از یک روش معماری پروژه ها را تعریف می کرد.

  اول ، مشتری برای خانه آجری آرزو می کرد ، زیرا آنها به استحکام و سنتی که در آن وجود دارد بسیار علاقه مند هستند. ساخت ویلا در ماسوله علاوه بر این ، موقعیت منحصر به فرد ویلا ، ساخت ویلا خاص و لوکس ماسوله تعادل بین زمین و دریا در حاشیه حوضه ، خواستار موادی بود که هم مستحکم و بادوام باشد ، اما در عین حال به اندازه کافی تصفیه شده باشد که بتواند خود را با رنگها و مادی بودن محیط اطراف تطبیق دهد. .

  سرانجام ، شکل طولانی Kolumba ، خطوط جاری معماری را تأکید می کند، حتی با چند قطعه سفارشی که گوشه های گرد را امکان پذیر می کند ، بیشتر تقویت می شود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.