×

بازسازی رستوران و هزینه بازسازی رستوران قبل از اجرا با ما

 • کد نوشته: 29841
 • ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
 • دیدگاه‌ها برای بازسازی رستوران و هزینه بازسازی رستوران قبل از اجرا با ما بسته هستند
 • بازسازی رستوران به گزارش از تعمیرات ساختمان بازسازی رستوران : یکی از علایق مردم رفتن به رستوران و خوردن غذاهای مختلف در این جور مکان هاست. همان طور که کیفیت غذا ها در این مکان ها از اهمیت بالایی برخوردار است ، داشتن محیطی دلنشین و زیبا نیز یکی از موارد جذب مشتری بیشتر محسوب […]

  بازسازی رستوران و هزینه بازسازی رستوران قبل از اجرا با ما

  بازسازی رستوران

  به گزارش از تعمیرات ساختمان بازسازی رستوران : یکی از علایق مردم رفتن به رستوران و خوردن غذاهای مختلف در این جور مکان هاست. همان طور که کیفیت غذا ها در این مکان ها از اهمیت بالایی برخوردار است ، داشتن محیطی دلنشین و زیبا نیز یکی از موارد جذب مشتری بیشتر محسوب می شود. بازسازی رستوران و تغییر دکوراسیون داخلی آن می تواند کمک شایانی به کسب و کار کند و باعث رونق شود.

  جهت طراحی و بازسازی رستوران با ما تماس حاصل فرمائید.

  بازسازی رستوران

  بازسازی رستوران

  در گذشته رستوران ها صرفا مکانی برای صرف غذا بودند اما امروزه مردم به رستوران می روند تا علاوه بر صرف غذا با هم در مورد مسائل گوناگون گفتگو کنند، مراسم های مختلفی مانند تولد، سالگرد ازدواج و … را جشن بگیرند، مهمانی بدهند و غیره. از این رو مالکان رستوران ها باید بتوانند پاسخگوی نیازهای مشتریان باشند. هر چقدر این نیازها بیشتر پاسخ داده شوند به همان میزان بر تعداد مشتری و در نتیجه سودآوری افزوده می شود. برای این منظور طراحی رستوران بسیار در جذب مشتری تاثیرگذار می باشد. رستوران های قدیمی و فرسوده باید به سرعت جای خود را به رستوران های لوکس و مجلل بدهند. اما چگونه؟ با بازسازی رستوران ها می توان به این هدف نائل شد.

  نحوه ی انجام بازسازی رستوران

  بازسازی به معنی جایگزینی المان های جدید و مصالح به روز تر در بخش های فرسوده و قدیمی ، و تازه کردن و نوسازی مکان مورد نظر است.

  بازسازی رستوران را نیز می توان جزو این دسته از تغییرات محسوب کرد. بازسازی هایی که در رستوران ها صورت می گیرد می تواند با تغییراتی در افزایش ارتفاع سقف و تقویت آن و یا تغییرات فنداسیون جدید ، اجرای سقف کاذب ، دیوار چینی و …انجام شود.

  بازسازی این فضا ها باید به نحوی انجام شود که باعث انتقال حس و حالی متفاوت تر نسبت به محیط زندگی و فضای شهری به مشتریان خود باشد. برای به وجود آوردن محیطی دل انگیز و نشاط آور بهتر است از مبلمان ، نمادها و رنگ هایی که هیجان بیشتری به فضا می بخشند ، استفاده کنید.

  بازسازی رستوران

  بازسازی رستوران

  یکی از مهمترین اصل ها در بازسازی و طراحی دکوراسیون فضاهای رستوران ها، شناخت عنصر زیبایی می باشد. که گاهاً موجب تحت تاثیر قرار دادن فضای کاربردی نیز می گردد. با انجام بازسازی مناسب می توانید موجبات جذب مشتری بیشتر را برای رستوران خود به وجود آورید.

  طراحی دکوراسیون در بازسازی رستوران

  بازسازی ویلا یکی از مهمترین قسمت ها در بازسازی رستوران، می توان به تغییر دکوراسیون داخلی آن اشاره کرد. به این صورت که حتی اگر از بهترین متریال ها در سقف، دیوار و کف استفاده نمائید، اما در ترکیب و کنار هم قرار دادن آن ها به خوبی عمل نکنید، نمی توانید شاهد جلوه بصری زیبایی از آن ها کنار هم باشید.

  برای شروع تغییرات بهتر است ابتدا نمای کلی از طرحی که مد نظرتان است را طراحی کرده تا هدف شما از تغییرات و بازسازی رستوران مشخص شود. بهتر است رنگ دیوار ها و کاغذ دیواری استفاده شده بر روی سطح دیوار ها ، هم خوانی مناسبی با رنگ میز ها و جایگاه ها داشته باشد، تا تناسب رنگ در محیط رعایت شود.

  تعمیرات رستوران

  تعمیرات رستوران

  پس از ایجاد تناسب رنگ در محیط، نوبت به نصب و تعبیه کردن چراغ های مخفی در جهت ایجاد فضایی نورانی در قسمت های مختلف دیوار و سقف می رسد. بهره گرفتن از برخی تابلو ها و پوستر های بزرگ مرتبط با غذا های مختلف نیز می تواند به این تغییرات کمک کند و فضایی دلچسب و رویایی را به وجود بیاورد، البته تا جایی که به محیط جوی شلوغ و پر تنش نبخشد.

  تعمیرات رستوران

  تعمیرات رستوران

  برآورد هزینه های بازسازی رستوران

  زمانی که تصمیم به بازسازی رستوران می گیرید، در وهله اول در جهت محاسبه هزینه بازسازی رستوران ، این نکته را در نظر بگیرید که با توجه به زمان و بودجه خود از چه روشی برای طراحی و اجرای بازسازی استفاده می کنید. نکته بعدی در برآورد هزینه ها ، نوع مصالح به کار رفته در بازسازی و تغییر کف پوش ها، دیوار ها، سرویس بهداشتی ، نورپردازی و … بر طبق نوع و  کاربری رستوران می باشد.

  جهت هزینه بازسازی رستوران تماس حاصل فرمائید.

  هزینه بازسازی رستوران

  هزینه بازسازی رستوران

  تغییر نما و ظاهر بیرونی رستوران نیز بخشی از هزینه های بازسازی محسوب می شود که باید به آن توجه کنید. بهتر است برای این کار از کارشناسان و متخصصین در این زمینه بهره گرفته تا بتوانید با صرف کردن هزینه مناسب ، به بهترین نحو ممکن عمل بازسازی مکان مورد نظر خود را انجام داده و محیط زیبا و دل انگیزی را برای خود و مشتریان ایجاد کرده و موجبات جذب مشتری بیشتر را برای رستوران خود فراهم آورید.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.