بازسازی مصلی

به گزارش بازسازی ویلا در کرج : لزوم بازسازی مصلی در ارائه خدمات مطلوب به مراجعه کنندگان و ایجاد امکانات رفاهی باید مورد توجه قرار گیرد. در بازسازی مصلی می توان نسبت به بازسازی و بهسازی محوطه، سرویس بهداشتی و وضوخانه، احداث رمپ ویژه ناتوانان، سیستم صوتی و بصری، مبلمان پارکی، سیستم مناسب تهویه و سیستم های گرمایشی و سرمایشی، تجهیز سیستم الکترونیکی و روشنایی و تقویت زیرساخت ها اقدام نمود.

جهت مشاوره در زمینه بازسازی با ما در تماس باشید.

بازسازی مصلی
بازسازی مصلی

نوسازی فضای داخلی در بالا بردن سطح کیفیت خدمات در بازسازی مصلی بسیار تاثیرگذار بوده و باعث جلب رضایت مراجعه کنندگان می شود. مصلی دارای ساختمان هایی متفاوت با کارایی ویژه می باشند، متراژ بالا یکی از این ویژگی هاست که باید تعداد زیادی از نمازگزاران را در خود جای دهد.

تعمیرات مصلی
تعمیرات مصلی

تعمیرات مصلی

این فضا باید با استفاده از کفپوش هایی از جمله فرش و موکت، بهینه سازی شود. همچنین ایجاد فضاهای نورگیر در بازسازی می تواند از میزان مصرف برق کاسته و فضای زیباتری را ایجاد کند. لوازم مورد نیاز نمازگزاران از جمله مهر، قرآن، چادر نماز برای بانوان و همچنین سجاده و… مواردی است که در صورت نیاز باید جایگزین شوند. در تعمیرات مصلی باید به افزایش فضای جاکفشی به دلیل پر ازدحام بودن این مکان توجه ویژه ای شود.

 

هزینه بازسازی مصلی
هزینه بازسازی مصلی

هزینه بازسازی مصلی

هزینه های بازسازی با توجه به متراژ و میزان تعمیرات مورد نیاز تخمین زده می شود. وسعت بازساز ساختمان و جایگزینی وسایل مصرفی و یا حتی اضافه کردن بخش های متعدد از جمله مواردی است، که باعث افزایش هزینه ها می شود. لازم به ذکر است، که بودجه مورد نظر برای نوسازی مصلی توسط مردم و یا شهرداری تهیه می شود. توجه داشته باشید که برای بررسی های بیشتر در جهت ایجاد محیطی سالم و امن برای عموم، باید از کارشناسان متخصص در این امر یاری گرفت.

بازسازی مصلی
بازسازی مصلی

کلام آخر

با توجه به اینکه مصلی فضایی معنوی برای عبادت کنندگان می باشد، باید از امکانات رفاهی مناسب و امنیت بالایی برخوردار باشد. به همین دلیل باید پس از گذشت ۱۰ تا ۱۵ سال از تاسیس آن نسبت به بازسازی مصلی و بهینه سازی آن اقدام نمود.

*هدف از ساخت ویلا*

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.