قرارداد اجاره استخر

فرم اداری

فرم اداری


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

قرارداد اجاره استخر

به گزارش طراحی آپارتماناین قرارداد بین کارخانه  …نما رومی…….. از واحدهای تابعه شرکت سهامی عام …………. و …………… به  به نمایندگی مهندس ……………. ( قائم مقام مدیرکارخانه ) واقع در تهران ……………… که منبعد مستأجر نامیده می شود از یک طرف و استخر حافظ  ……………… به نمایندگی آقای …………….. واقع در بابلسر , خ ……….. به عنوان موجر از طرف دیگر منعقد می گردد .

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

ماده ۱) موضوع قرارداد

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

اجاره استخر شنای حافظ …………. جهت استفاده پرسنل کارخانه ……………. و خانواده ایشان .

ads 3

ads 3

ماده ۲ ) مدت قرارداد

lsf min

مدت اجاره یک ماه از تاریخ ۱۵/۵/۷۹ لغایت ۱۵/۶/۷۹ طبق توافق قبلی در هفته دوجلسه در روزهای شنبه از ساعت ۴۵/۳ الی ۵ بعد از ظهر و سه شنبه از ساعت ۴۵/۳ ا لی ۵ بعد از ظهر .

تبلیغات

تبلیغات

ماده ۳)  مبلغ قرارداد

استخر min

اجاره بهاء به مبلغ …………….. ریال برای ۹ جلسه از قرار هر نوبت ……… ریال که مبلغ کل در دو نوبت پرداخت خواهد شد . مرحله نخست ۰۵۰/۰ که طی چک شماره ………… بانک ………….. به حساب جاری ………….. واریز خواهد شد . در مرحله دوم مابقی هم طی چک شماره ………… بانک ………… به حساب جاری ………. واریز می شود .

ماده ۴)  سایر شرایط

  • مورد اجاره : استخر شنا در اوقات ذکر شده صرفاً جهت استفاده پرسنل کارخانه ………… که اسامی آنها دقیقاً مشخص خواهد شد واگذار می شود .
  • چنانچه در نتیجه استفاده مستأجر , مورد اجاره دچار عیب و نواقصی گردد مستأجر ملزم به جبران خسارات وارده خواهد بود .
  • تعداد پرسنل استفاده کننده در هر نوبت حداکثر دویست و پنجاه نفر می باشد و چنانچه بیش از تعداد مقرر شده شود برای هر نفر برابر آیین نامه استفاده از استخر رفتارخواهد شد .
  • همراه داشتن کارت شنا برای پرسنل استفاده کننده الزامیست و چنانچه کارت مزبور را ارائه ندهند اجازه ورود به محوطه استخر را ندارند .
  • اولیاء اطفال مکلفند در ساعات استفاده همراه فرزندان خود باشند در غیر این صورت اجازه استفاده به اطفال داده نخواهد شد . لازم به ذکر است که افراد زیر ۱۲ سال اطفال تلقی می گردند .
  • هرگونه بی انظباطی یا توهین و اعمال ضد اخلاقی نسبت به مسئولین استخر و مربیا ن نجات غریق و شناگران ممنوع و در صورت بروز چنین اعمال ضمن محرومیت شخص خاطی با ایشان مطابق مقررات و آیین نامه استفاده از استخر رفتار خواهد شد .
  • چنانچه ضمن هفته استخر نیاز به تعمیر و یا تعویض آب پیدا کرد , مسئولین استخر موظفند یک روز قبل از استفاده استخر طی هماهنگی با نماینده مستاجر آقای ………. اطلاع دهند در غیر این صورت به تعداد روزهای استفاده نشده باید جلسه جبرانی در نظر گرفته شود و اگر در موارد فوق الذکر تماس گرفته نشد هزینه ایاب و ذهاب برای هر جلسه از مبلغ مقرر شده کسر می گردد .
  • مسئولین استخر موظفند در زمینه سالم بودن دوش ها و تمیز رختکن ها و همچنین آب استخر کوشا باشند در غیر این صورت مکلفند زیان وارده را به صورت جلسات فوق العاده جبران نمایند .

ماده ۵) تعهدات موجر

طبق آیین نامه سازمان تربیت بدنی برای رفاه شناگران استخر مورد استفاده باید از مزایای بیمه مخصوص استخرها برخوردار باشد .

ماده ۶)

مدیریت محوطه استخر , در طی جلسات شنا به عهده نماینده مستأجر ( آقای ……… ) می باشد .

ماده ۷ ) مواد و نسخ قرارداد

این قرارداد در ۷ ماده و دو نسخه در کارخانه ……………….. تهیه که هر کدام دارای حکم واحد
می باشد .

موجر …………………                                                                                    مستأجر کارخانه ……………..

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

نقاشی ساختمان قزوین

خدمات نقاشی ساختمان در اصفهان

خدمات نقاشی ساختمان در شیراز

خدمات نقاشی ساختمان در کرج

خدمات نقاشی ساختمان شیپور

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.