×

رنگ آمیزی کابینت بدون سنباده

 • کد نوشته: 21847
 • ۱۴۰۱/۰۱/۰۲
 • دیدگاه‌ها برای رنگ آمیزی کابینت بدون سنباده بسته هستند
 • رنگ آمیزی کابینت بدون سنباده رنگ آمیزی کابینت بدون سنباده اگر به دنبال راهی برای احیای مجدد آشپزخانه یا سرویس بهداشتی خود هستید ، رنگ آمیزی ویلا کابینت ها گزینه بسیار خوبی است. با این حال ، ممکن است از خود بپرسید که آیا تمام کارهای سنباده زنی و آماده سازی ارزش انجام خود را […]

  رنگ آمیزی کابینت بدون سنباده

  رنگ آمیزی کابینت بدون سنباده

  رنگ آمیزی کابینت بدون سنباده اگر به دنبال راهی برای احیای مجدد آشپزخانه یا سرویس بهداشتی خود هستید ، رنگ آمیزی ویلا کابینت ها گزینه بسیار خوبی است. با این حال ، ممکن است از خود بپرسید که آیا تمام کارهای سنباده زنی و آماده سازی ارزش انجام خود را دارد به همین دلیل لیستی از موارد مورد نیاز برای حالتهای مختلف کابینت را تهیه کرده ایم تا به شما کمک کند بفهمید آیا می توانید کابینتهای خود را بدون شن و ماسه رنگ کنید.

  سطح صاف بدون سنباده

  اگر کابینت های شما چوبی خام و کاملاً ناتمام است ، دیگر نیازی به سنباده زدن آنها قبل از رنگ آمیزی نیست. سطح خام آنقدر یکدست و بدون لک است که بتواند رنگ رنگ را بگیرد و اجازه دهد در منافذ چوب فرو رود. بگذارید رنگ اشباع شود و به سطح بچسبد ، این است که چگونه تازه و تازه می ماند ، حتی پس از سال ها استفاده.

  اخیراً سطح رنگ شده

  سطحی که اخیراً نقاشی شده لزوماً نیازی به سنباده کاری ندارد ، اما ایده خوبی است. کابینتی که در طول سال گذشته رنگ آمیزی شده است می تواند بدون اینکه ابتدا کت قبلی را از آن جدا کنید ، رنگ آمیزی شود. اگر مطمئن هستید که از آخرین کار رنگ فقط یک دوره کوتاه مدت گذشته است ، سطح باید کاملاً یکدست و بدون لک باشد تا بتواند پوشش جدید را به درستی نگه دارد.

  با این حال ، بسته به میزان استفاده از اولین لایه رنگ ، به هر حال ممکن است بخواهید آن را سنباده بزنید. اگر پوشش اولیه به طور مساوی استفاده نشده باشد ، می توانید مناطقی را از بین ببرید که با گذشت زمان فرسوده شوند. اگر مطمئن نیستید که کت به اندازه کافی جدید است که کابینت شما را بدون شن و ماسه رنگ کند ، بهتر است این کار را انجام دهید تا مطمئن شوید که بهترین نتیجه را می گیرید.

  رنگ آمیزی کابینت

  رنگ آمیزی کابینت

  رنگ آسیب دیده یا لایه برداری

  اگر کار فعلی رنگ روی کابینت های شما بریده شده ، لایه برداری شده یا در غیر این صورت آسیب دیده است ، بازسازی ساختمان ابتدا لازم است آن را سنباده بزنید. نواحی ناهموار سطح ممکن است به اندازه کافی رنگ جدید را به لایه جدید رنگ خریداری نکند تا کار با دوام داشته باشد. مهم نیست که چند کت بر روی آن بگذارید ، مناطقی وجود دارد که رنگ جدید کاملاً جا نیفتاده است و این بر طول عمر پایان تأثیر می گذارد.

  یکی دیگر از دلایل عمده ساییده شدن رنگ آسیب دیده یا لایه برداری پوست قبل از افزودن لایه دیگر این است که محصول نهایی یکنواخت نخواهد بود. هرگونه فرو رفتگی یا تقسیم سطح که قبل از شروع رنگ آمیزی وجود داشته باشد ، پس از اتمام کار نیز وجود خواهد داشت.

  سطح لاک خورده یا براق

  اگر کابینت های شما دارای سطح لاک الکل یا براق هستند ، قبل از رنگ آمیزی آنها نیز باید آنها را سنباده بزنید. لاک های پلی اورتان سطح مواردی مانند روغن و رطوبت دیگری را که ممکن است به آنها وارد شود ، آب بندی می کنند. گرچه این امر برای ایمن نگه داشتن کابینت در برابر آسیب های ناشی از آب آشپزخانه مفید است ، اما باعث می شود تا رنگ جدیدی به سطح آن نچسبد .

  دانستن اینکه آیا می توانید کابینت ها را بدون شن و ماسه نقاشی کنید می تواند مفید باشد ، بازسازی ویلا اما کار با این اندازه نیاز به زمان ، دانش کافی و بسیاری از شن و ماسه های مختلف سنباده دارد تا به طور موثر انجام شود. همچنین یک فرصت خوب وجود دارد که شما می توانید در تمام این مدت زمان ، پول و چربی آرنج سرمایه گذاری کنید ، فقط یک کار رنگ باقی می ماند که مطابق با استانداردهای شما نیست و یا بدتر از گذشته به نظر می رسد.

   

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  نقشه معماری ویلا نیم پیلوت

  خلاقیت در طراحی باغچه

  نقاشی ساختمان کنیتکس

  ساخت ویلا با چوب

  طراحی نما به صورت حرفه ای

  طراحی کافه تهران

  طراحی کافه | طراحی کافی شاپ | دکور کافی

  رنگ ساختمان طرح کاغذ دیواری

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.