از ۰ تا ۱۰۰ ویلا ژاپنی را یاد بگیرید.

ويلا ژاپنی

ويلا ژاپنی


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

ویلا ژاپنی

طراحی ویلا ژاپنی یک زوج جوان برای یک خانه آخر هفته در حومه شهر شانگهای به نام شهر داتوان به ما مراجعه کردند. ویلا ژاپنی مزارع کشاورزی پراکنده ، رودخانه کوچک ، بزرگراه و خانه ای با سقف مرتفع ، طراحی ویلا مدرن دوبلکس حومه عمومی آن را که اطراف آن است ، تشکیل می دهند. این سایت خوشبختانه در حاشیه زمین قرار دارد ، در کنار رودخانه کوچک در جنوب غربی میدان معروف هلو قرار دارد. شوهر عاشق مدرنیسم است و در اولین روز ملاقات او سخنان لوکوربوزیه را نقل کرد: “خانه ماشینی است برای زندگی در آن”.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
ویلا ژاپنی

ویلا ژاپنی

این خانه بر خلاف همسایگان خود که به زیبایی هموار است ، یک مکعب سفید است. ما این خانه روستایی را با رویکرد مدرنیستی طراحی می کنیم. ویندوز در اندازه های مختلف با دقت قرار گرفته اند ، که مربوط به ترکیب حجم داخلی است. یک فضای بزرگ به اتاق نشیمن جنوب اختصاص داده شده است ، در حالی که درب ورودی مبدل است. بالکن به سمت رودخانه یک مکان شاد است که با شخصیت درونگرای خود تعادل برقرار می کند. اندازه طرح به طور کامل استفاده می شود ، در حالی که محتویات خانه متراکم شده و مکعب سه طبقه را پر می کند. اما داشتن خانه ای از خانه برای ما مهم است ، بنابراین سعی می کنیم از طریق تفرجگاه معماری ، یک احساس تئاتر زنده و یک تجربه تفریحی ایجاد کنیم. از آنجایی که خانه اعضای بزرگ خانواده را به عنوان محل اجتماع آخر هفته پذیرای خود می کند ، ترجیح می شود در اتاق نشیمن دوبل رابطه پویا برقرار شود ، بنابراین زاویه های مختلف درک و ارتفاعات برای ایجاد جلوه دید و اره داده می شود. طبقه اول طرح باز است که در آن افراد می توانند از سه طریق مختلف به داخل اتاق غذاخوری غرق شده راه یابند.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

ساخت ویلا ژاپنی

ساخت ویلا ژاپنی دو مجموعه از راه پله ها کل دنباله را بیان می کنند. مورد اول به صورت مورب در اتاق دو طبقه ساخته شده است ، مستقیم به سمت هسته خانه می رود. اتاق بازی در طبقه دوم دارای یک نسبت شبه مکعب ، تاریک و بزرگ است. طراحی ویلا کلاسیک منظره زیبا و نور پراکنده از پنجره شمالی آمده و فضای آرام را به اتاق می بخشد. یک اتاق کودک و یک اتاق مهمان سمت دیگر طبقه دوم را اشغال می کند. کابینت های دیواری با اشاره به رنگ های صحنه خارج از رنگ با رنگ سبز روشن و آبی روشن رنگی است. حالت دوم نوبت دارد و هنگام بالا آمدن صحنه صحنه ای در حال حرکت را به قسمت شمالی فراهم می کند و به آرامی به اتاق خواب طبقه سوم منتهی می شود. در طبقه بالا یک اتاق خواب مجموعه با تراس دو ارتفاع متفاوت قرار دارد. قسمت پایین آن توسط دیوار پیرامونی برجسته محصور شده است ، جایی که یک دهانه کوچک به قسمت هلو و غروب خورشید داده می شود. ویلا ژاپنی قسمت فوقانی برای لباسشویی و همچنین منظره پانوراما برای پایان دادن به تفرجگاه معماری است.

ads 3

ads 3

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

lsf min

ساخت طبقه دوم چقدر هزینه دارد

تبلیغات

تبلیغات

برآورد هزینه ساخت و ساز

استخر min

هزینه ساخت ویلا در دماوند

روش ساخت المان شهری

نقشه ازبیلت چیست

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!