×

از ۰ تا ۱۰۰ ویلا ژاپنی را یاد بگیرید.

 • کد نوشته: 4830
 • ۱۴۰۲/۰۴/۲۹
 • دیدگاه‌ها برای از ۰ تا ۱۰۰ ویلا ژاپنی را یاد بگیرید. بسته هستند
 • ویلا ژاپنی طراحی ویلا ژاپنی یک زوج جوان برای یک خانه آخر هفته در حومه شهر شانگهای به نام شهر داتوان به ما مراجعه کردند. ویلا ژاپنی مزارع کشاورزی پراکنده ، رودخانه کوچک ، بزرگراه و خانه ای با سقف مرتفع ، طراحی ویلا مدرن دوبلکس حومه عمومی آن را که اطراف آن است ، تشکیل […]

  از ۰ تا ۱۰۰ ویلا ژاپنی را یاد بگیرید.

  ویلا ژاپنی

  طراحی ویلا ژاپنی یک زوج جوان برای یک خانه آخر هفته در حومه شهر شانگهای به نام شهر داتوان به ما مراجعه کردند. ویلا ژاپنی مزارع کشاورزی پراکنده ، رودخانه کوچک ، بزرگراه و خانه ای با سقف مرتفع ، طراحی ویلا مدرن دوبلکس حومه عمومی آن را که اطراف آن است ، تشکیل می دهند. این سایت خوشبختانه در حاشیه زمین قرار دارد ، در کنار رودخانه کوچک در جنوب غربی میدان معروف هلو قرار دارد. شوهر عاشق مدرنیسم است و در اولین روز ملاقات او سخنان لوکوربوزیه را نقل کرد: “خانه ماشینی است برای زندگی در آن”.

  ویلا ژاپنی

  ویلا ژاپنی

  این خانه بر خلاف همسایگان خود که به زیبایی هموار است ، یک مکعب سفید است. ما این خانه روستایی را با رویکرد مدرنیستی طراحی می کنیم. ویندوز در اندازه های مختلف با دقت قرار گرفته اند ، که مربوط به ترکیب حجم داخلی است. یک فضای بزرگ به اتاق نشیمن جنوب اختصاص داده شده است ، در حالی که درب ورودی مبدل است. بالکن به سمت رودخانه یک مکان شاد است که با شخصیت درونگرای خود تعادل برقرار می کند. اندازه طرح به طور کامل استفاده می شود ، در حالی که محتویات خانه متراکم شده و مکعب سه طبقه را پر می کند. اما داشتن خانه ای از خانه برای ما مهم است ، بنابراین سعی می کنیم از طریق تفرجگاه معماری ، یک احساس تئاتر زنده و یک تجربه تفریحی ایجاد کنیم. از آنجایی که خانه اعضای بزرگ خانواده را به عنوان محل اجتماع آخر هفته پذیرای خود می کند ، ترجیح می شود در اتاق نشیمن دوبل رابطه پویا برقرار شود ، بنابراین زاویه های مختلف درک و ارتفاعات برای ایجاد جلوه دید و اره داده می شود. طبقه اول طرح باز است که در آن افراد می توانند از سه طریق مختلف به داخل اتاق غذاخوری غرق شده راه یابند.

  ساخت ویلا ژاپنی

  ساخت ویلا ژاپنی دو مجموعه از راه پله ها کل دنباله را بیان می کنند. مورد اول به صورت مورب در اتاق دو طبقه ساخته شده است ، مستقیم به سمت هسته خانه می رود. اتاق بازی در طبقه دوم دارای یک نسبت شبه مکعب ، تاریک و بزرگ است. طراحی ویلا کلاسیک منظره زیبا و نور پراکنده از پنجره شمالی آمده و فضای آرام را به اتاق می بخشد. یک اتاق کودک و یک اتاق مهمان سمت دیگر طبقه دوم را اشغال می کند. کابینت های دیواری با اشاره به رنگ های صحنه خارج از رنگ با رنگ سبز روشن و آبی روشن رنگی است. حالت دوم نوبت دارد و هنگام بالا آمدن صحنه صحنه ای در حال حرکت را به قسمت شمالی فراهم می کند و به آرامی به اتاق خواب طبقه سوم منتهی می شود. در طبقه بالا یک اتاق خواب مجموعه با تراس دو ارتفاع متفاوت قرار دارد. قسمت پایین آن توسط دیوار پیرامونی برجسته محصور شده است ، جایی که یک دهانه کوچک به قسمت هلو و غروب خورشید داده می شود. ویلا ژاپنی قسمت فوقانی برای لباسشویی و همچنین منظره پانوراما برای پایان دادن به تفرجگاه معماری است.

  پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

  ساخت طبقه دوم چقدر هزینه دارد

  برآورد هزینه ساخت و ساز

  هزینه ساخت ویلا در دماوند

  روش ساخت المان شهری

  نقشه ازبیلت چیست

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.