رنگ خاکستری در دکوراسیون

رنگ خاکستری

رنگ خاکستری


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

رنگ خاکستری

به گزارش ساخت سوله : اگر آرزوی سایه کامل رنگ خاکستری را دارید اما همه نمونه ها غرق در آن هستید ، تنها نیستید! نقاشی ساختمان رنگ خاکستری یکی از محبوب ترین رنگ ها برای فضای داخلی خانه است – و یکی از سخت ترین رنگ ها برای انتخاب.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

خبر بد این است که هیچ سایه خاکستری “کاملی” برای هر اتاق وجود ندارد.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

در حقیقت ، انتخاب رنگ خاکستری شما به نور در خانه ، رنگ هایی که اطراف آن را احاطه کرده و ترجیح شخصی شما بستگی دارد.

ads 3

ads 3

برای انتخاب رنگ خاکستری مناسب برای خانه خود این نکات را دنبال کنید ، بنابراین خود را در ۵۰ سایه بلاتکلیفی دفن نخواهید کرد!

lsf min
طراحی داخلی کوهستانی

طراحی داخلی کوهستانی

نکاتی در مورد نحوه انتخاب رنگ خاکستری کامل

به اندازه کافی عجیب ، خاکستری کمی از رنگ آفتاب پرست است. اگر در پس زمینه ای مایل به قرمز باشد ، می تواند سبز به نظر برسد. اگر نزدیک زمینه خردل مشاهده شود ، تمایل دارد بنفش به نظر برسد. اولین کاری که باید انجام دهید این است که نگاهی به مبلمان و رنگبندی اتاق بیاندازید.

تبلیغات

تبلیغات

اگر این اتاق کاملاً جدید است ، منسوجاتی را که قصد دارید با آنها تزئین کنید در نظر بگیرید. رنگ آمیزی ویلا ته رنگ گرم یا سرد هستند؟

استخر min
  • ته رنگهای گرم مانند قهوه ای ، مایل به قرمز ، قرمز ، نارنجی و زرد باید با یک رنگ خاکستری با ته رنگ گرم (برنز یا بژ) تکمیل شود.
  • از طرف دیگر ، ته رنگهای سرد مانند آبی ، سبز و بنفش برای رنگ خاکستری با ته رنگهای سرد مناسب ترین هستند. یک منبع آگاه رنگ می تواند به شما کمک کند تا رنگ خاکستری را با هر کدام از زیر و بم های رنگی ترجیح دهید.

از روشنایی خود استفاده کنید

سایه خاکستری را که انتخاب نکنید ، در نور طبیعی متفاوت از نور مصنوعی به نظر می رسد. در نظر بگیرید که بیشتر وقت خود را در خانه خود کجا و چه وقت می گذرانید. اگر در طول روز است ، ممکن است بخواهید رنگ خود را در نور طبیعی آزمایش کنید. اگر جغد شب هستید یا یک رنگ خاکستری برای اتاق خواب خود در نظر دارید ، آن را با نور مصنوعی تست کنید تا به مطلوب ترین حالت و ظاهر خود برسید.

طراحی داخلی

طراحی داخلی

چند سوال دیگر که باید از خود بپرسید:

  • پنجره های شما به کدام سمت می روند؟
    • اتاق های رو به شمال نور طبیعی زیادی ندارند ، بازسازی ویلا بنابراین اگر رنگ خاکستری با ته رنگ گرم را انتخاب کنید ، کل اتاق کمی گرمتر می شود.
    • اتاق های رو به جنوب بیشتر آفتاب می گیرند و بنابراین با خاکستری های خنک تر به خوبی کار می کنند.
  • از چه نوع لامپ هایی استفاده می کنید؟
    • لامپ های سفید سفید / سفید گرم ته رنگ گرم ایجاد می کنند.

لامپ های سفید براق / سفید خنک نور خنثی تولید می کنند و حتی دارای رنگ آبی کمی هستند که ته رنگهای سرد را ایجاد می کند.

رنگ خاکستری

رنگ خاکستری

رنگ های خود را در اتاق آزمایش کنید

هنگامی که انتخاب خود را به چند سایه مورد علاقه خود محدود کردید ، برخی از نمونه ها را بگیرید و قسمت کوچکی از دیوار را با زیره خاکستری گرم و سرد رنگ کنید تا قبل از تصمیم نهایی خود واکنش هر یک به نور را ببینید.

همچنین می توانید قسمت کوچکی از دیوار خشک را رنگ آمیزی کنید ، بازسازی ساختمان که به شما امکان می دهد آن رنگ را در مناطق مختلف اتاق جابجا کنید و از تصمیم شما برای پوشاندن چند رنگ رنگ روی دیوار جلوگیری می کند!

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

حجم معماری ویلا

طراحی باغ های سنتی

نقاشی ساختمان لوکس
ساخت ویلا پیش ساخته

طراحی نما خانه دوبلکس

طراحی کافه چوبی

طراحی کافه | طراحی کافی شاپ | دکور کافی

رنگ ساختمان طرح کاغذ دیواری

پنت هاوس | طراحی پنت هاوس | ساخت پنت هاوس

طراحی حیاط ویلا

طراحی ویلا شیبدار

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!