از ۰ تا ۱۰۰ طراحی تامین اجتماعی و ساخت تامین اجتماعی

طراحی تامین اجتماعی

طراحی تامین اجتماعی


طراحی تامین اجتماعی بنایی جهت عدالت اجتماعی

به گزارش هزینه ساخت ویلا : طراحی تامین اجتماعی ارتباط نزدیکی با تصور مردم از این سازمان، دارد. سازمان تامین اجتماعی عدالت و برابری برای تمام افراد جامعه را تضمین می‎کند. برای کسانی که در مقابل پول، کار خود را می‎فروشند، سازمان تامین اجتماعی حکم تضمین آینده و حمایت از زندگی امروز را دارد. پس ساخت تامین اجتماعی باید پاسخی به این احساس مخاطب باشد.

جهت طراحی و ساخت با ما در ارتباط باشید.

طراحی تامین اجتماعی
طراحی تامین اجتماعی

از این رو بهتر است در طراحی ظاهر ساختمان از خطوط نرم و منحنی استفاده کرد و بنای ساختمان چندان بلند نباشد بلکه از نظر عرضی گسترده تر باشد.

طراحی تامین اجتماعی با توجه به نیاز مراجعه کنندگان

توجه به اجزا در معماری داخلیِ طراحی تامین اجتماعی اهمیت زیادی دارد. اول از همه باید توجه داشت تا حریم مراجعه کنندگان به خوبی حفظ شود. این مسئله جدا از حریم خصوصی کارمندان برای کار است.

طراحی تامین اجتماعی
طراحی تامین اجتماعی

*ساخت آپارتمان*مطرح کردن مشکلات و پیگیری خواسته‎های مراجعه کنندگان در تامین اجتماعی اصولاً با مسائل شخصی آن‎ها سر و کار دارد. امروزه با طراحی خدمات الکترونیک این روند تا حدودی تسهیل شده است ولی همچنان در مراجعه حضوری لازم است تا این حریم خصوصی حفظ شود.

بهتر است که امور مراجعه کنندگان در طبقات همکف و اول حل و فصل شود و در این طبقات هم رمپ برای معلولین تعبیه شود. اگر مراجعه به طبقات بالاتر لازم است حتما یک آسانسور مخصوص مراجعه کنندگان وجود داشته باشد.

ساخت تامین اجتماعی
ساخت تامین اجتماعی

چیدمان مبلمان برای انتظار و فضاسازی نیز باید به گونه‎ای باشد که در عبور و مرور مراجعه کنندگان اختلال ایجاد نشود و فضای کافی برای مبلمان اداری در نظر گرفته شود.

ساخت تامین اجتماعی

لازم است تا تأمین نور طبیعی در طول روز وجود داشته باشد. چرا که کار اداری تامین اجتماعی یک کار بصری است. توجه به فضای سبز و استفاده از اتاق‎هایی که عایق بندی صوتی شده باشند در طراحی تامین اجتماعی بر کیفیت کار کارمندان مؤثر خواهد بود.

معماری تامین اجتماعی
معماری تامین اجتماعی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!