طراحی فنگ شویی

طراحی فنگ شویی


طراحی فنگ شویی

طراحی فنگ شویی طراحی داخلی و معماری نه تنها شما را به سفر در زمان با جو و محیط می برد که در آن چندین ایده و احساسات با چند کارکرد با هم زندگی می کنند ، بلکه حاوی احساساتی از آینده و گذشته هستند. در مقطعی از زندگی ما با موقعیت هایی روبرو می شویم که ما را تغییر می دهد. از دست دادن آنچه دوست داریم ، شکست می خوریم ، مرگ کسی که می بینیم برای ما مهم است ، یا وقتی روح ما به نوآوری نیاز دارد …برای مقابله با آنها یا برآورده شدن میل و اشتیاق گذشته ما به احساسات نیاز داریم ، بلکه باعث می شود احساس خوبی داشته باشیم. طراحی فنگ شویی دقیقاً اینجاست که طراحی داخلی و دکوراسیون منزل به نمایش در می آید. ما شروع به تغییر زندگی خود به طور کامل از خانه یا فضای زندگی می کنیم. کوسن های رنگارنگ ، لوازم جانبی دکوراسیون و طراوت ساده ، مبلمان با بازتابی از طراحی مدرن ، کمد ، پرده هایی با ضرباتی اندک از باد که روح را آرام می کند ، مجسمه هایی با بازتاب فرهنگ های مختلف … قاب هایی که در آن خاطره عزیزان قرار دارد. پنهان … بنابراین چگونه می دانیم که ما به دکوراسیون داخلی و طراحی های مناسب توجه می کنیم و آیا آنها روی ما تأثیر می گذارند؟

طراحی فنگ شویی

طراحی فنگ شویی

۵ اصول فنگ شویی

آب، آتش، زمین ، چوب ، فلز، در خاور دور ، اعتقاد بر این است که انرژی حیاتی به نام chi در طبیعت ، در جهان ، در بدن ما ، در هر مناطقی که در آن زندگی می کنیم وجود دارد. فضاهایی که توسط ترتیبات صحیح هدایت می شوند با لرزش های صحیح تغذیه می شوند و به هدف مورد نظر. با این حال ، فضاهای تزئین شده با گزینه های اشتباه و تنظیمات نادرست به زندانیان چرخه مخرب منفی تبدیل می شوند. به دلیل تنظیم منفی کاهش می یابد و از بین می رود. از آنجا که استفاده از فنگ شویی کیفیت زندگی یک فرد را تعیین می کند ، اجازه می دهد تا سطح زندگی را افزایش دهید. طراحی ویلا برای اطمینان از خوشبختی و آرامش خاطر باید اطمینان حاصل کنید که از وسایل دکوراسیون منزل شما به درستی استفاده می شود. سالنی که در جهت قطب نما شرقی قرار گرفته است از رشد و توسعه پشتیبانی می کند. این آرایش که باعث آرامش درونی و پیشرفت شخصی ، وحدت و همبستگی شما می شود ، همچنین به عنوان بزرگترین عامل رشد روح دیده می شود. تصویر یا پرهای طاووس که به سمت قطب نما جنوبی آویزان است ، باعث ایجاد شناخت ، شهرت در زندگی تجاری ، تقویت وحدت و همزیستی می شود. جهت قطب نما شمال ، پشتیبانی و شانس زیادی را به همراه دارد ، به ویژه برای افراد شاغل که در زندگی تجاری خود پیشرفت کنند. بنابراین اگر می خواهید در حرفه خود بهتر باشید ، باید انرژی جهت قطب شمال را افزایش دهید.

طراحی فنگ شویی

طراحی فنگ شویی

دکوراسیون خود را با فنگ شویی شکل دهید

از طرح های لبه تیز در محل زندگی اصلی خودداری کنید از استفاده از طرح های لبه تیز و تیز در گوشه های مبلمان و وسایل دکوراسیون منزل خودداری کنید.

بهره مندی از نور طبیعی در اتاق نشیمن یا محل زندگی اصلی. برای روشنایی گوشه های تاریک می توانید از موادی مانند لامپ های کف و آباژورها استفاده کنید. دیوارهای خود را با رنگهای طبیعی رنگ کنید و با قرار دادن گیاهان برگ سبز در سالن ، انرژی منفی موجود را تمیز کنید. طراحی فنگ شویی رنگهای گرم را به اتاق خواب خود اضافه کنید. ما بخش اعظم زندگی خود را در خواب در اتاق خواب می گذرانیم. بنابراین اتاق های خواب تأثیر زیادی بر ما می گذارد. از آنجایی که اتاق خواب ها دارای خاصیت آرامش بخش هستند ، باید از تن های نرم و مواد تزئینی گرد استفاده شود و در حالی که موضوع اصلی تخت خواب است ، نباید به هیچ وجه در مقابل درب قرار گیرد. قرمز که رنگ عشق و گرما است ، می تواند باعث ایجاد نشاط در اتاق های خواب شود. بدون استفاده از آن می توانید از نگهدارنده شمع قرمز ، بالش و وسایل دکوراسیون استفاده کنید.

طراحی فنگ شویی

طراحی فنگ شویی

حمام های سبک و ساده

حمام ها و توالت ها مناطق گمشده در فنگ شویی به حساب می آیند. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که منطقه را در حد ایده آل با راه حل های سازگار تا حد امکان ارزیابی کنید. تن های پاستیل و نور سفید باید بر حمام شما حاکم شوند. هوای روشن و تازه باید تأمین شود ، همیشه تمیز و درب بسته باشد. می توانید آینه ای ریز و درشت که منعکس کننده انرژی مثبت روی درب بیرونی حمام باشد ، آویزان کنید. طراحی فنگ شویی روح خانه و اتاقهای نشیمن مرکزی اتاق نشیمن که روح و مرکز خانه است ، از نظر جذب انرژی مثبت باید مربع یا مستطیل شکل باشد. اعضای خانواده وقت خود را در کنار هم می گذرانند و از میهمانان خود استقبال می کنند. آینه و سطوح براق ویژگی منعکس کننده انرژی چی را دارند. بنابراین لازم است هر چه بیشتر این وسایل دکوراسیون را خراش دهید. لوستر کریستالی باید در اتاق آویزان شود تا انرژی منفی موجود در حالت ایستا را از بین ببرد تا بتوانید از اثرات انرژی مثبت بهره مند شوید در حالی که درخشش های روشن کریستال ها احساس کمال را ایجاد می کنند. از انرژی در فضاهای زندگی خود استفاده کنید طراحی و دکوراسیون از جمله فاکتورهای مهمی است که زندگی شما را با انرژی ها آسانتر می کند. می توانید با این انرژی ها به صلح مطلق برسید که شدت احساسات شما را مهار کند و ضروری است که خانه خود را با فنگ شویی طراحی کنید تا خوشبختی به دست آید.

به عنوان طراحی داخلی اویم شاهانه در ایران ، ما پروژه های طراحی داخلی خود را در کل کشور در این راستا انجام می دهیم و مشتریان خود را با لوازم جانبی مورد علاقه خود ، طرح ها و ساختار معماری خود گرد هم می آوریم.

خدمات ما مطابق خواسته هایشان سفارشی می شوند و با بهترین ترتیب و موقعیت یابی برنامه ریزی شده اند.

 

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

pvc دکوراسیون

بتن اکسپوز داخلی قیمت

نقاشی ساختمان در فیروزکوه

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان با غلطک

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس