×

درباره اخلاق مهندسی چه باید دانست؟

 • کد نوشته: 22951
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای درباره اخلاق مهندسی چه باید دانست؟ بسته هستند
 • اخلاق مهندسی به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: اخلاق مهندسی ، ورود مستقیم به دنیای حرفه ای پس از کالج ، یک گذار سخت است. برای بسیاری ، این انتقال بسیار دشوار است ، از یک دانشجوی تمام وقت به یک کارمند تمام وقت. از آنجا که کالج ها و دانشگاه ها تمرکز اصلی […]

  درباره اخلاق مهندسی چه باید دانست؟

  اخلاق مهندسی

  به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: اخلاق مهندسی ، ورود مستقیم به دنیای حرفه ای پس از کالج ، یک گذار سخت است. برای بسیاری ، این انتقال بسیار دشوار است ، از یک دانشجوی تمام وقت به یک کارمند تمام وقت. از آنجا که کالج ها و دانشگاه ها تمرکز اصلی خود را بر روی مطالعات دارند ، بسیاری از گریدهای جدید در مورد درک آداب اداری به طرز بدبختی کاهش می یابند. ما اغلب تمایل داریم این حقیقت را نادیده بگیریم که کسب موفقیت و آداب اداری موازی با مهارت ها و مدارکی است که دارید.
  هر فضای حرفه ای دارای مجموعه ای از قوانین و شیوه های ناگفته است ، این قوانین و آداب معاشرت به عنوان آداب اداری شناخته می شوند. در این مقاله ، ما قصد داریم در مورد آداب اداری برای معماران و طراحان داخلی صحبت کنیم که می تواند به شما در تنظیم محل کار جدید شما کمک کند. علاوه بر این ، ما همه این آداب را به بخشهای مختلف تقسیم کرده ایم.

  طراحی مزون

  تاثیر اخلاق مهندسی برای لباس معمارات

  کد لباس معمار زن چیست؟ معماران برای کار چه لباسی می پوشند؟ معماران زن چه می پوشند؟ آیا کد لباس مصاحبه معمار متفاوت وجود دارد؟ چگونه می توان مانند یک خانم معمار لباس پوشید؟ آیا چیزی به نام لباس معمار وجود دارد؟ این نوع سوالات معمولاً هنگام انتخاب لباس کار در ذهن فرد ظاهر می شود. از یک طرف ، شما می خواهید حرفه ای به نظر برسید و از طرف دیگر نیز شیک ، اخلاق مهندسی زیرا معماران و طراحان سبک لباس پوشیدن بسیار جسورانه ای دارند که معمولاً برجسته است. هر شرکتی برخی از قوانین پیروی از لباس را اجرا می کند ، آن را رعایت کنید و می توانید در جای خود قرار بگیرید. این یکی از موارد مهم در آداب اداری برای معماران و طراحان داخلی است. چند نکته وجود دارد که هنوز می توانید آنها را در نظر داشته باشید.

  مردان
  • همه چیز در واقع برای مردان اساسی و ساده است. در مورد لباس رسمی لباس ، معمولاً به معنی پیراهن و شلوار دکمه دار است.
  • در حالی که در محیط تجاری معمولی ، پیراهن های مردانه معمولاً یقه دارند و شلوارهای پوشیده معمولاً رنگ روشن/خاکی دارند. شلوار جین فقط در روز هفتگی شلوار جین پوشیده می شود.
  زنان
  • زنان گزینه های زیادی دارند. آنها می توانند از کورتا ، ساری ، دامن یا لباس در محل کار گاه به گاه تجاری استفاده کنند.
  • لباس هایی که باعث ایجاد شکاف بیش از حد می شوند یا پشت شما مناسب محل کار نیست. البته این بدان معناست که هیچ میتری در معرض دید قرار نگرفته و خالکوبی/سوراخکاری را نشان می دهد.
  • از هرگونه لباس با کلمات ، اصطلاحات یا تصاویر باید اجتناب شود زیرا ممکن است برای سایر کارکنان توهین آمیز باشد و این غیر قابل قبول است.

  اخلاق مهندسی، قوت برای معماران

  زمان در واقع نقش مهمی در محیط کار رسمی ایفا می کند. زمان همه مهم است ، به ویژه وقتی که برای آن زمان حقوق می گیرید. در حالی که تقریباً غیرممکن است که همیشه برای همه چیز سر وقت باشید ، مهمترین چیز این است که مردم را در جریان نگه دارید و به آنها اطلاع دهید که ممکن است دیر کنید.

  • برای کار دیر نکنید. به موقع بودن در محل کار به عنوان یکی از الزامات اساسی ادب اداری در نظر گرفته می شود.
  • هنگام پاسخگویی به همکاران هنگام دریافت ایمیل ، پیام و سایر اشکال مکاتبات ، همیشه این کار را به موقع انجام دهید به جای اینکه منتظر آنها باشید.
  • در صورت ملاقات ، همیشه سر وقت باشید. در صورت تأخیر ، اگر سی دقیقه قبل از جلسه دیر کردید ، اعلان ارسال کنید.

  اخلاق مهندسی، فروتن باش

  هنگام کار در محیط اداری ، کلید اصلی موفقیت احترام است. وقتی شما به این شکل رفتار نمی کنید ، نمی توانید از دیگران انتظار داشته باشید که محترمانه رفتار کنند. قوانین رفتاری را برای خود تعیین کنید و از عبور از آنها به هر قیمتی خودداری کنید. سعی کنید به جای مبارزه با مشکلات ، آنها را مرتب کنید. بهترین کار این است که به طور مستقیم و دیپلماتیک مشکلات و نگرانی ها را برطرف کنید ، مگر اینکه ممکن است تشدید شوند.

  مراحل ساخت ساختمان

  • به همکاران خود و فضای کاری آنها احترام بگذارید. هنگام صحبت کردن همکاران خود را قطع نکنید ، در واقع بی ادبی است.
  • اگر در جلسه شرکت می کنید ، سعی کنید توجه شخصی خود را به شخصی که در حال سخنرانی است یا صحبت می کند ، توجه کنید.
  • وقتی درباره ادب اداری در مورد باز کردن درها بحث می شود ، از نظر جنسیتی بی طرف تر هستند. اگر کسی در مقابل شما در را باز کرده است ، فقط ابتدا از شما بخواهید وارد شوید. در واقع این مسئله احترام گذاشتن به سالمندان است ، اخلاق مهندسی به این صورت که در را برای آنها باز کرده یا اجازه دهید آنها را قبل از شما به داخل راه دهید.
  • همین قانون در مورد آسانسورها نیز صادق است. اخلاق مهندسی هنگام ورود و خروج از آسانسور ، اجازه دهید ارشد شما اولین نفر باشد. اگر در جلوی در ایستاده اید و واقعاً شلوغ است ، از آسانسور خارج شوید تا افراد بیرون بیایند. اگر می خواهید به طبقه پایین بروید ، در آسانسوری که به طبقه بالا می رود قدم نگذارید.
  • قبل از ارسال پیامک/نامه فکر کنید. دوباره بخوانید. سعی کنید از زبان ساده و مودبانه در مواردی که سوء تفاهم می شود استفاده کنید. مانند اینکه به جای نوشتن “متشکرم سارا” ، می توانید بنویسید “واقعاً از کمک شما قدردانی می کنم! ممنونم سارا ”
  • در هر مکالمه ای بیش از دوبار از تشکر از کسی خودداری کنید.
  • سعی کنید اسامی را به خاطر بسپارید. مردم با این کیفیت به راحتی تحت تأثیر قرار می گیرند. اخلاق مهندسی اطمینان حاصل کنید که آن را در لیست اولویت های خود نگه دارید.

   

  اخلاق مهندسی

  اخلاق مهندسی

  اخلاق مهندسی کار را دنبال کنید.

  اخلاق مهندسی هدف اصلی پیروی از اخلاق کار ارتقاء مهارت های محل کار است. شما باید در هر موقعیت ممکن ادب و آداب خوبی را رعایت کنید. این چیزها باید در ذهن ناخودآگاه نگهداری شوند تا روابط مطمئن تری ایجاد شود.

  طراحی شهرک ویلایی و ساخت شهرک ویلایی

  • صداها و حواس پرتی ها را به حداقل برسانید. صدای خود را پایین نگه دارید ، اخلاق مهندسی همه نیازی ندارند که بدانند در حال حاضر روی چه چیزی کار می کنید.
  • از بحث در مورد زندگی خصوصی خود با همکاران خودداری کنید. به اشتراک گذاشتن بیش از حد جزئیات زندگی شخصی شما غیرحرفه ای است.
  • از اظهار نظر جنسیتی در مورد همکاران خود اجتناب کنید. چه در ظاهر و چه در لباس پوشیدن. هرگز در محل کار از زبان توهین آمیز استفاده نکنید.
  • همیشه قبل از ورود به کابین کسی در بزنید.
  • در یک تیم کارآمد کار کنید. برای اینکه بخشی از یک تیم سازمان یافته باشید ، درباره دیگران شایعه پراکنی نکنید و باعث نشوید دیگران احساس بیگانه بودن کنند.
  • اگر کابین دارید ، هنگام تماس با هر کسی در را ببندید. در صورت کار باز ، فضا تلفن شما را بی صدا یا بی صدا نگه می دارد. سعی کنید تماس های فوری را کوتاه نگه دارید. از اتاق کنفرانس خالی یا از چنین فضایی برای گفتگوی تلفنی با دوستان خود استفاده نکنید.
  • به بهداشت شخصی توجه کنید. سعی کنید میز کار خود را در طول روز کاری تمیز و مرتب نگه دارید.
  • سعی کنید آشپزخانه عمومی را تمیز نگه دارید. تمام آن فضا را برای آشپزی برای خودتان اشغال نکنید ، اجازه دهید دیگران نیز از این فضا استفاده کنند.
  • از آوردن اقلام غذایی که ممکن است در محیط اداری مشترک به هم بریزند یا بوی شدید یا ماندگار داشته باشند ، خودداری کنید.
  • مریض سر کار نیایید. هنگام در نظر گرفتن آداب اداری برای معماران و طراحان داخلی ، ما اغلب این را نادیده می گیریم. از آمدن به محل کار و ماندن در خانه خودداری کنید ، زیرا انتقال میکروب ها و بیماری همه افراد آسان است.

  بنابراین اخلاق مهندسی ، این ما هستیم که مقاله “آداب اداری برای معماران و طراحان داخلی” را خلاصه می کنیم. رعایت این نکات به شما کمک می کند تا در شرکت مخابراتی خود موفق باشید. اگرچه کتابهای زیادی در این زمینه وجود دارد که می توانید بخوانید. اینها به شما کمک می کند مهارت های خود را تقویت کنید.

   

   

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.