طراحی ویلا در قم

طراحی ویلا در قم


طراحی ویلا در قم

ساخت ویلا در دل معماری قم طراحی ویلا در قم و ساخت ویلا در قم طراحی ویلا قم و ساخت ویلا قم تخصص حرفه ای ماست. ما در کل کشور ایران فعالیت میکنیم نمونه کارها و رضایتمندی کارفرماها ضمانت طراحی ماست، طراحان ما معماران برجسته کشورند. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸ تماس حاصل فرمائید. تیم پشتیبانی ما برای شما عزیزان همسو با اقلیم قم مطالبی را آماده کردند جهت مطالعه و بررسی مقاله تا اخر محتوا با ما باشید. طراحی تالار عروسی پلان طراحی ویلا در قم حومه بنتبوک ، روستایی در شمال هیروین ، آقای و خانم استرک خانه ای بسیار خاص و جالب ساخته اند. طرح بلند و گسترده ای که خانه بر روی آن ساخته شده است ، در منظره فریزی قرار گرفته و توسط “دیوارهای درختی” محاصره شده است ، و آن را از جاده پنهان می کند.

مشاوره رایگان با کارشناسان ما ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸

ساخت ویلا در قم

جهت ساخت ویلا در قم به علت خاص بودن این شهر باید ویلاهایی که در این شهر ساخته میشوند نسبت به معماری کهن خیلی مدرن تر همسان با معماری گذشته طراحی گردد . خانه در چارچوب چشم انداز طراحی شده است. طراحی ویلا در قم با قرار دادن خانه در عرض کل قطعه ، قطعه قطعه به حیاط در قسمت ورودی خانه و به یک باغچه چشم انداز باز در طرف دیگر تقسیم می شود. مطالعات طراحی تالار عروسی ساخت ویلا در قم یک جاده باریک طولانی بازدید کننده را از طریق یک جنگل کوچک و حیاط به سمت درب ورودی که در ورودی ورودی منتهی به باغ محوطه قرار دارد ، سوق می دهد. انتهای خط در حاشیه جنوبی طرح در آرام شهر حومه پایان می یابد. ساخت ویلا در دل معماری قم در این نقطه ما پیشنهاد کردیم که یک حماقت درست کنید که در آن بتوانید از یک فنجان چای لذت ببرید ، در حالی که از سکوت چشم انداز و منظره خانه شما لذت می برد.

طراحی ویلا
مراحل اخذ سند ویلا

هزینه ساخت ویلا در قم

جهت برآورد هزینه ساخت و طراحی ویلا در قم با مهندسین ما در ارتباط باشید. نمای بیرونی تالار عروسی این معماری از جداسازی مکانی مکانی مکان پشتیبانی می کند. موقعیت مکانی در قطعه ، یک نمای شمالی و جنوبی را با یک قسمت عمومی و یک طرف خصوصی ، یک طرف آفتابی و یک سایه ایجاد می کند. قسمت زیادی توسط دیوارهای درخت بالغ محصور شده است.  ساخت ویلا در قم در جائیکه سطح درخت از خانه به آن لمس می کند ، یک دیوار سنگ طبیعی هدایت منظره را بر عهده می گیرد و در همان زمان به عنوان خاتمه در هر دو طرف کوتاه خانه است. طراحی ویلا در قم در ضلع جنوبی دیوار سنگی کمی عقب می کشد و منظره ای مورب از باغ محوطه را نشان می دهد. طبقه همکف دقیقاً روی زمین شناور است نمای تالار عروسی که گویی خانه هنوز “فرود نیامده” و در چشم انداز میهمان است. کف ، دیوار و سقف خانه از جنس بتونی است که با سنگ طبیعی سفید یا گچ کاری به پایان رسیده است. مواد با کیفیت و بادوام که مورد استفاده قرار گرفته اند شامل قاب های آلومینیومی و شیشه با راندمان بالا. گرما و سرما ساخت ویلا در دل معماری قم در زمین اطمینان از عدم نیاز به بنزین را فراهم می کند. این خانه بهمراه یک نوار باریک و بلند از کلکتورهای خورشیدی در باغ چشم انداز ، بسیار کارآمد است.

طراحی ویلا
سخن معماران

مشاوره رایگان با کارشناسان ما ۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸

مقالات

ساخت ویلا در قمطراحی ویلا در قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *