×

ساخت ویلا در بابلسر | طراحی ویلا در بابلسر

 • کد نوشته: 7953
 • ۱۴۰۲/۰۳/۰۱
 • دیدگاه‌ها برای ساخت ویلا در بابلسر | طراحی ویلا در بابلسر بسته هستند
 • طراحی ویلا در بابلسر طراحی ویلا در بابلسر و ساخت ویلا در بابلسر، طراحی و ساخت ویلا بابلسر تخصص حرفه ای ماست شما کارفرمایان محترم میتوانید در هر زمینه از این موضوعات سوالاتی در ذهنتان هست به کارشناسان ما مطرح کرده و راهنمایی لازم رو دریافت نمائید و تیم پشتیبانی طراحی ما برای کارفرمایان عزیز […]

  ساخت ویلا در بابلسر | طراحی ویلا در بابلسر

  طراحی ویلا در بابلسر

  طراحی ویلا در بابلسر و ساخت ویلا در بابلسر، طراحی و ساخت ویلا بابلسر تخصص حرفه ای ماست شما کارفرمایان محترم میتوانید در هر زمینه از این موضوعات سوالاتی در ذهنتان هست به کارشناسان ما مطرح کرده و راهنمایی لازم رو دریافت نمائید و تیم پشتیبانی طراحی ما برای کارفرمایان عزیز یک محتوایی را همسو با اقلیم شهر بابلسر جهت طراحی ویلا بابلسر یا ساخت ویلا در این شهر یک نمونه موردی را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید .

  این خانه معاصر بی نظیر نمایانگر کاملی از زبان معماری است که شرکت از آن پیروی می کند. طراحی ویلا در بابلسر تمیز، مستقیم و مینیمالیستی. یک ویلای مدرن با کانسیلر در معرض اسلب RCC و نمای شیشه ای.

  این خانه یک تعادل مناسب بین فضای داخلی و خارجی است؛ که در آن ساختار ساخته شده با منطقه محوطه برابر است. ساخت ویلا در بابلسر برنامه ریزی معماری شکل گیری L نتیجه ای از مسیر و مسیرهای خورشید است. طرح L به گونه ای انجام شد که بیشتر مناطق به سمت شمال باز می شود که برای آب و هوای هند بهترین عملکرد را دارد.

  طراحی ویلا در بابلسر

  طراحی ویلا در بابلسر

  ساخت ویلا در بابلسر

  این خانه برای یک خانواده مشترک ۹ نفره (۳ زوج و ۳ بچه) طراحی شده است و در زمینی به مساحت ۸۴۰۰ متر مربع پخش شده است.

  خلاصه مشتری که این اتاق خواب برای همه ۶ اتاق خواب باید یکسان باشد. یکی دیگر از ملزومات این بود که برای زندگی اعضای خانواده ، صرف غذا و آشپزخانه به عنوان یک مکان واحد ، اعضای خانواده وقت با کیفیتی را با یکدیگر سپری کنند.

  به محض ورود به نقشه ، شاهد گسترده بودن فضای اطراف هستید. طراحی ویلا در بابلسر این دروازه شما را از یک طرف به پارکینگ منتقل می کند و فضای باز وسیعی با سبزیجات و بدنه آب مجاور درب ورودی اصلی خانه. کاربر هنگام ورود به خانه ، یک طراوت را تجربه می کند. همزیستی یک مفهوم رایج است که طرح های شرکت بر اساس آن بنا شده است ، به ویژه اگر مسئول طراحی منظر و همچنین برنامه ریزی معماری باشد.

  ساخت ویلا جنگلی در آستارا این شرکت معتقد است که هر دو آنها با همزیستی زیبایی یکدیگر را تقویت می کنند. اتاق نقاشی در میان سبز سرسبز چشم انداز از سه طرف و یک بدن آب از یک طرف قرار گرفته است. نمای شیشه ای این منطقه خاص باعث می شود فردی حتی در داخل خانه مانند بخشی از چشم انداز احساس شود.

  طراحی ویلا در بابلسر

  طراحی ویلا در بابلسر

  هزینه ساخت ویلا در بابلسر

  یک فضای دوجداره بصری جذاب در مرکز برنامه خانه ، حجم خانه را به صورت عمودی گسترش می دهد.

   این فضای دوبل ، منطقه نشیمن است.

   این فضای زندگی از یک طرف به حیاط باز می شود و یک ایوان و یک ایوان و یک باغ دیگر ، این مکان را به مکانی مناسب برای یک اجتماع بزرگ تبدیل می کند.  طراحی ویلا در بابلسر ایوان در فضای داخلی و فضای صندلی باز می شود.

  وسایل تزئینی نور شیشه ای تزئین شده در ارتفاعات مختلف از همان فضای دوبل ارتفاع ، اهمیت این منطقه مرکزی را تقویت می کند. نقاشی دیواری پیچیده و پیچیده در شکستن یکنواختی چوب جامد در هنگام پیاده روی به سمت اتاقهای طبقه اول کمک می کند.

  طراحی ویلا در بابلسر

  طراحی ویلا در بابلسر

  طراحی ویلا لاکچری در بابلسر

  در حالی که در اتاق نشیمن قدم می زنید ، آشپزخانه و ناهار خوری در کنار و اتاق خواب ها از طرف دیگر مشاهده می کنید. هر دو این فضاها از فضای حیاط و یک باغ آشپزخانه به صورت سری پر برکت هستند. سپس باغ آشپزخانه به مناطق خدمتکار منتهی می شود که در انتهای شدید نقشه قرار می گیرند.

   طراحی ویلا در بابلسر فضای داخلی این خانه فضاهای معماری را نیز تکمیل می کند. برجسته خانه ، ادغام فضاها با Nature است و به کاربر این امکان را می دهد تا به طور مداوم متصل شده و نفس هوای تازه بگذارد.

   به نظر نمی رسد که شما برای دیدن فضای خاصی به بیرون بروید زیرا خود خانه قایق های مختلفی از فضاهای پر کننده را برای هر خلقی مناسب می کند. رنگ ها و قطعات مبلمان در این خانه پر جنب و جوش است و طبیعت و لرزش های مشتری را ضبط می کند. طراحی داخلی صمیمی تر است ، که ویژگی های مشتری را به وجود می آورد.

  طراحی ویلا در بابلسر

  طراحی ویلا در بابلسر

  قیمت ساخت ویلا در بابلسر

  این خانه یک تعادل مناسب بین فضای داخلی و خارجی است؛ که در آن ساختار ساخته شده با منطقه محوطه برابر است.  طراحی ویلا در بابلسر همزیستی یک مفهوم رایج است که طرح های ما مبتنی بر آن است ، به خصوص اگر وظیفه طراحی چشم انداز و همچنین برنامه ریزی معماری را بر عهده داشته باشیم.

  ما معتقدیم که هر دو آنها با همزیستی زیبایی یکدیگر را بهبود می بخشند. اتاق نقاشی به گونه ای است که در میان سرسبز سرسبز چشم انداز از سه طرف و یک بدن آب از یک طرف قرار گرفته است. نمای شیشه ای این منطقه خاص باعث می شود فردی حتی در داخل خانه نیز مانند بخشی از منظره احساس شود.

  ساخت ویلا در بابلسر

  ساخت ویلا در بابلسر

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.