طراحی ویلا در کرمانشاه | ساخت ویلا در کرمانشاه

طراحی ویلا در کرمانشاه

طراحی ویلا در کرمانشاه


طراحی ویلا در کرمانشاه

طراحی ویلا در کرمانشاه و ساخت ویلا کرمانشاه در کرمانشاه طراحی ویلا خاص خود را به ما بسپارید طراحی ویلا کرمانشاه تخصص حرفه ای ماست . این یک پروژه بزرگ مرمت و بازسازی یک ساختمان قدیمی در دهه ۱۹۶۰ است که به مرمت کامل نیاز دارد. بازسازی آن برای تأمین نیازهای خانواده مدرن و در نتیجه تعریف مجدد رابطه ساختمان با بافت آن ضروری بود. این مداخله از دو مرحله انجام شد ، یکی در تاریخ ۲۰۰۷ و دومی در سال ۲۰۱۲ با افزودن سطح دیگری. بیشتر قسمتهای ساختمان اولیه تخریب شد. ساختار تحمل بار تنها چیزی بود که نگه داشته می شد ساخت ویلا خاص در کرمانشاه و در صورت لزوم تعمیر و یا مقاوم سازی می شد. طراحی ویلا در کرمانشاه  پس از این ، طراحی تالار به عنوان یک پروژه کاملاً جدید با آن برخورد شد.  در طول طراحی ، نیازهای جدیدی پدید آمد که باید مورد توجه قرار گیرد. در مرحله اول ، در مورد گسترش ساختمان ، اضافه شدن دو اتاق اضافی ، یکی در هر طبقه تصمیم گرفته شد.  ساخت ویلا در کرمانشاه برای باز کردن فضا ، مجبور شدیم برخی از اتاقهای کوچک داخلی یکپارچه شوند و در مداخله دوم یک طبقه بالاتر از قسمت ساختمان ساختمان ، تغییر چیدمان و استفاده مجدد از فضاها اضافه شد.

کابینت

کابینت

جهت طراحی و ساخت ویلا در کرمانشاه با ما تماس بگیرید.

ساخت ویلا در کرمانشاه

تأکید زیادی به ورودی ساختمان نیز شده است ، زیرا بازدید کننده به تدریج از خیابان عمومی به سمت داخل خانه حرکت می کند. بنابراین یک راهرو طولانی و گسترده طراحی شده است که به طور متناوب از قسمتهای پوشیده شده تا قسمتهای باز از ارتفاعات مختلف و با الگوی شکافهای عمود برجسته در دیوار که منجر به هسته داخلی می شود ، طراحی شده است.  طراحی ویلا در کرمانشاه ساخت ویلا خاص در کرمانشاه  نورپردازی این راهرو بسیار چشمگیر است و هندسه آن سخت و ساده است و مواد به تدریج از سنگریزه به چوب منتقل می شوند. سرانجام ، دهانه های داخلی ارتباط خانه با محیط آن را تقویت می کند زیرا یک دهلیز در وسط فضای را باز می کند. به منظور بهبود کاربرد روزانه و کیفیت زندگی ، هزینه ساخت سوله برای تالار در این دهلیز ، برخی از مناطق تحت پوشش و همچنین کاشت نیز به این دهلیز اضافه شده است. طبقه اول دارای حیاط اختصاصی است که در تماشای کامل با دهلیز و قسمت بزرگی از باغ است.  ساخت ویلا در کرمانشاه  به عنوان راهرو ورودی ، حیاط با چوب از داخل شروع می شود و به سنگریزه به سمت قسمت بیرونی تغییر می یابد. طراحی ویلا در کرمانشاه  سطوح خارجی دارای صفحه نمایش پنجره های چوبی ویژه ای است که نمای مداوم از نما را ایجاد می کند و همان الگوی تکرار شده در نقوش فلزی نرده. مواد دیگر مورد استفاده عبارتند از گچ ، شیشه ، مرمر و استیل ضد زنگ. مراحل اخذ مجوز ساخت تالار عروسی فضای آرامش و مینیمالیسم داخلی و خارجی به وسیله رنگهای روشن تأکید شده است: سفید ، بژ و خاکستری و استفاده از مواد در بافت طبیعی آن.

 

 

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

mdf در دکوراسیون داخلی

وال پست دیوارهای داخلی

تخلفات ساختمانی در نظام حقوقی ایران

طراحی بیمارستان کودکان

نقاشی ساختمان در نسیم شهر

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره