طراحی ویلا در نوشهر | ساخت ویلا در نوشهر

طراحی محوطه سازی

طراحی محوطه سازی


طراحی ویلا در نوشهر

به گزارش مشارکت در ساختساخت ویلا لاکچری در نوشهر طراحی ویلا در نوشهر و ساخت ویلا در نوشهر توسط ، ساخت پروژهای شما توسط مهندسین مجرب، ما به شما کمک میکنیم در ساخت پروژه های ویلایی هزینه ساخت ویلا را تا ۳۰ درصد  و مدت زمان ساخت را تا ۶۰ درصد کاهش داده. تیم پشتیبانی معماری ما یک نمونه همسان با اقلیم نوشهر یک پروژه برای شما عزیزان معرفی میکند از شما خواهمشندیم این پروژه رو مورد بررسی قرار دهید. ساخت ویلا نوشهر این خانه در یک شهرک کوچک برکشیز واقع در یک ملک تراکم ۱۶ هکتاری واقع شده است. طراحی ویلا در نوشهر در ابتدا این سایت هیچ دیدگاهی و نفوذ کمی از خورشید نداشت ، طراحی ویلا نوشهر توپوگرافی آن توسط یک شیب تند ، ساخت ویلا در صومعه سرا یک طناب سنگی عمودی در حاشیه شرقی آن و یک نهر مستعد به طغیان فصلی در غرب تعریف شده است. ساخت ویلا در نوشهر این عناصر نمایشی از قرار گرفتن در ساختمانها و راه هایی که مناظر ، منظره ها و نور روز می تواند در طرح بپیوندد آگاه بودند.

ساخت ویلا در نوشهر

ساخت ویلا در نوشهر به علت حجم زیاد ویلا در این شهر تیم معماری ما تصمیم بر این گرفتند کانسپت هایی را برای ویلا انتخاب کنند آبنما از نظر سیمای کالبد شهری خاص باشد از این رو طراحی و ساخت ویلای خود را با خیال راحت به ما بسپارید.  ساخت ویلا لاکچری در نوشهر این پروژه یک رویکرد طراحی “ماشین در باغ” را در بر می گیرد ، که در آن واژگان معاصر و فرم حداقلی بر رابطه بین کار ساخته شده و چشم انداز طبیعی تأکید می کند. طراحی ویلا روی شیب AW در زمینه توسعه جنگل پایدار و همچنین طراحی تراس های باغ و دیوارهای منظره معماری از نزدیک با معماران منظره مستقر در کمبریج همکاری کرد.  طراحی ویلا در نوشهر استراتژی طراحی اولیه در دستکاری سایت برای حفظ هرچه بیشتر توپوگرافی طبیعی آن متمرکز شده است. طراحی محوطه ساخت ویلا در نوشهر یک دیوار نگهدارنده بتونی به طول ۲۰۰ فوت به طول ، از شمال به جنوب در امتداد لبه شرقی این سایت حرکت می کند تا در معرض ارتفاعات جدید ساختمان ها ، باغ ها و چمنزارها قرار گیرد. چسبیده به این دیوار ، مهمانخانه مجتمع ساختمان را در تپه شیب دار لنگر می زند ، در حالی که خانه اصلی و عرشه از شکل زمین در داخل گنج ها بیرون می آید.

هزینه ساخت ویلا در نوشهر

هزینه ساخت ویلا در نوشهر به موقعیت زمین، طراحی ، طراحی باغ میوه خواسته های کارفرما ، قیمت روز مصالح و استادکاران مربوط می باشد  از این رو ما از استاد کاران محلی در پروژه های خود جهت کاهش هزینه استفاده میکنیم . یک پالت با حداقل مواد ، زنگ زدگی و دقت را تشدید می کند و منعکس کننده دستورات ترکیبی از چشم انداز و معماری است.  ساخت ویلا در نوشهر ساختمانها از یک صفحه باران با کارایی بالا از تخته های سرو قرمز غربی knotty ، پوشیده از پروفایل های متعدد برای تولید الگویی که با حرکت خورشید تغییر می کند ، محوطه سازی باغ میوه طراحی ویلا در نوشهر پوشیده شده اند. تابلوها در خلیج های عمودی که توسط بخش های T آلومینیومی ترسیم شده اند ، سازماندهی شده اند و ریتمی با بافت ایجاد می کنند ساخت ویلا لاکچری در نوشهر که دارای دهانه ها ، فنسنوردی و صفحه است. جلدهای مشبک ایجاد شده با بخشهای L آلومینیومی ، ورودی اصلی در هر دو ساختمان را نشان می دهد ، ساخت ویلا لاکچری در نوشهر ساخت ویلا در نوشهر در حالی که غربالگری فضاهای داخلی از قرار گرفتن در معرض آفتاب جنوبی است. فضای داخلی ساختمان کاملاً سفید است و تأکید بر بازی نور ، مجموعه هنری مشتری و نماهای منظره دارد.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

عکس مشارکت در ساخت

دکوراسیون داخلی mdf

اخذ جواز ساخت

ضوابط کمیته نما مشهد

نقاشی ساختمان در صالحیه

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!