×
×

قرار داد اجرای ساختمان با مصالح

 • کد نوشته: 5196
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای قرار داد اجرای ساختمان با مصالح بسته هستند
 • قرار داد اجرای ساختمان با مصالح به گزارش طراحی ویلا : قراردادحاضر به همراه شرایط عمومی ، شرایط خصوصی و دیگر اسناد و مدارک منضم به آن که مجموعا قرارداد واحد محسوب و غیر قابل تفکیک است در تاریخ ………………….بین …………………………..که در این قرارداد صاحب کار نامیده می شود از یک طرف  و ………………………طراحی مطب………………….که در این قرارداد […]

  قرار داد اجرای ساختمان با مصالح

  قرار داد اجرای ساختمان با مصالح

  به گزارش طراحی ویلا : قراردادحاضر به همراه شرایط عمومی ، شرایط خصوصی و دیگر اسناد و مدارک منضم به آن که مجموعا قرارداد واحد محسوب و غیر قابل تفکیک است در تاریخ ………………….بین …………………………..که در این قرارداد صاحب کار نامیده می شود از یک طرف  و ………………………طراحی مطب………………….که در این قرارداد مجری خوانده می شود از طرف دیگر ، به شرح زیر منعقد گردید :

  ……………………………………………………………………………………………………………………………….

  ماده 1 _ موضوع قرارداد :

  موضوع قرارداد عبارتست از :  ………………………………………………………………………………………………………………………………

   اجرای کامل تمامی عملیات ساختمانی ( ابنیه و تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی )

  محوطه سازی ، حصار کشی ، راه اندازی و تحویل

    اجرای بخش یا بخش های ………………………………………………………………………..

  شامل : ………………………………………………………………………………………………………………..

  به استثنای :

  مطابق نقشه ها و مدارک و مشخصات که حداقل در سه نسخه به رویت و امضای مجری رسیده و یک نسخه آن نزد مجری است و دو نسخه دیگر تحویل صاحب کار و ناظر شده است .

   ماده 2 _ محل اجرای کار :

  _ محل اجرای کار واقع در ……………………………………………………….طراحی کلینیک………………………………………………..است که به رویت مجری زسیده و از موقعیت و وضعیت آن آگاهی کامل یافته است .

   ماده 3 _ مبلغ قرارداد  :

  مبلغ این قرارداد بر اساس پیشنهاد مجری که  با توجه به ماده (1) و سایر مواد این قرارداد و جمیع جهات برآورد شده است از قرار متر مربع زیر بنا ( به حروف ) …………………………………………………

  ریال ( به عدد ) ………………………………ریال و جمعا ………………………………………..ریال است . این مبلغ تابع تغییر مقادیر کار و کارهای جدید و شرایط تعدیل آن به شرح مندرج در شرایط عمومی و شرایط خصوصی این قرارداد می باشد .

  پرداخت مالیات و کسورات قانونی که به مبلغ مذکور تعلق می گیرد به عهده مجری است .

   ماده 4 _ نحوه پرداخت :

  مبلغ ……………………………ریال معادل …………………….درصد مبلغ قرارداد به عنوان پیش پرداخت در قبال ……………………. ……………………………………. ( تضمین مورد قبول صاحب کار ) پس از امضا و مبادله این قرارداد و هنگام تحویل زمین کارگاه ساختمان به مجری پرداخت می شود . مواعد بقیه پرداختها در مراحل مختلف کار و پس از تایید ناظر به شرح مندرج در شرایط خصوصی قرارداد است .

   ماده 5 _ مدت قرارداد ، برنامه زمانبندی :

  مدت قرارداد …………………………………..ماه است و تاریخ شروع کار همان تاریخ صورت مجلس تحویل زمین کارگاه ساختمان به مجری است . این مدت با توجه به برنامه زمانبندی ارایه شده از طرف مجری تابع تغییر مقادیر کار و کارهای جدید به شرح مندرج در شرایط عمومی و شرایط خصوصی این قرارداد است .

   ماده 6 _ نیروی انسانی _ مصالح و تدارکات :

  تامین نیروی انسانی ، تهیه و تدارک کلیه مصالح ، ابزار کار ، ماشین آلات و بطور کلی تمام لوازم و وسایل ضروری برای اجرای ساختمان و هزینه های مستقیم و غیر مستقیم مربوط به عهده مجری میباشد ، مجری متعهد است مصالح مصرفی را از حیث مرغوبیت و مشخصات فنی به شرح مندرج در شرایط خصوصی این قرارداد تهیه و به کار گیرد .

   ماده 7 _ مهندسان ناظر :

  نظارت بر اجرای ساختمان به عهده ………………………………..به نشانی …………………………….

  ………………………………………………..می باشد که از طرف سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به صاحب کار مجری معرفی شده اند . چنانچه بعدا به هر دلیل هر یک از مهندسان ناظر تغییر کنند ، سازمان مذکور موظف است حداکثر ظرف 15 روز مهندس ناظر جدید را کتبا به مجری و صاحب کار معرفی نماید .

   ماده 8 _ نحوه اندازه گیری سطح زیربنا :

  سطوح زیربنای ساختمان ، فضاهای ارتباطی ، راه پله ها ، خرپشته ، انباری ها ، اتاق نگهبان ، اتاق سرایدار و موتورخانه به طور کامل و سطح پیلوت ، زیرزمین ها و بالکن های مسقف که سه طرف آن دیوار باشد ( دست انداز و جان پناه دیوار محسوب نمی شود ) دو سوم سطح آنها جزو زیربنا محسوب می شود سقف ایوان ها و بالکن های مسقف که دارای دو طرف دیوار باشد یک دوم سطح آنها در محاسبات منظور میگردد .

  سطح حیاط خلوت ، نورگیر ، هواکش و پاسیو ، حداکثر تا شش متر مربع که حداقل سه طرف آن محصور به بنای در دست احداث باشد جزو زیربنای ساختمان محسوب می شود ، چنانچه سطح موارد مذکور بیش از شش متر مربع باشد یک سوم سطح آنها جزو زیربنا محاسبه می شود ، ضمنا پیش آمدگی ها ، ایوان ها ، بالکن های بدون سقف و قرنیز ها جزو سطوح زیر بنای ساختمان محسوب نمی شوند .

  تبصره : این ماده شامل قراردادهایی که مبلغ آن به صورت مجموع و گلوبال تعیین شده نمی گردد.

   ماده 9 _ اسناد و مدارک قرارداد و منضمات آن :

  اسناد و مدارک قرارداد عبارتند از : قرارداد حاضر ، شرایط عمومی ، شرایط خصوصی ، برنامه زمان بندی کلی ، نقشه ها و پروانه های ساختمانی ، همچنین مشخصات فنی ، نقشه ها صورت مجلس ها ، توافقنامه هایی که در طول اجرای کار تنظیم و به امضای طرفین می رسد نیز جزو منضمات این قرارداد محسوب می شود .

   ماده 10 _ شرایط  مسولیت ها  اختیارات :

  مسولیت تمامی عملیات اجرایی ، فنی و حقوقی موضوع قرارداد به عهده مجری است و سایر شرایط ، تعهدات ، اختیارات و مسولیت های طرفیت قراردادبه شرح مندرج در شرایط عمومی و شرایط خصوصی منضم به این قرارداد است که طرفین ذیل آن را امضا کرده اند و برای آنها لازم الاجرا است .

   ماده 11 _ نشانی طرفین قرارداد :

  نشانی صاحب کار :

   

  نشانی مجری : طراحی غرفه

   

  امضای صاحب کار                                                                    امضای مجری / مدیر

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  ضوابط پارکینگ ها

  طراحی باغ خصوصی

  آموزش پرسپکتیو از روی پلان

  قیمت سازه ال اس اف کرج

  پتینه کاری روی دیوار

  هزینه ساخت ویلا در لنگرود

  ساخت رستوران کاغذی

  مجوز ساخت شهرک ویلایی

  آموزش اسکیس معماری داخلی ارشد

  طراحی کافی شاپ در خانه

  طراحی نما اپارتمان

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.