بازسازی سالن بیلیارد

به گزارش بازسازی خانه و بازسازی سالن بیلیارد به عنوان یک مرکز تفریحی به شمار می‌رود. به طوری‌که دکوراسیون شیک و مدرن این سالن در جذب مشتری بسیار موثر می‌باشد.

برای اجرای بازسازی سالن بیلیارد می توانید از طراحی و بازسازی سقف سالن بیلیارد شروع کنید، ارتفاع استانداردی که یک سقف بیلیارد باید داشته باشد، حداقل ۲ متر و ۸۰ سانتیمتر می باشد؛ اما به طور معمول برای بازسازی سالن بیلیارد و طراحی یک سقف مناسب برای سالن بیلیارد، فضای شما باید از یک سالن بیلیارد با ارتفاع سه متری برخوردار باشد؛ اگر ارتفاع سقف در سالن های بیلیارد کمتر از دو متر و هشتاد سانتی متر باشد، در اجرای سقف های کاذب دچار مشکل خواهید شد چرا که در صورت اجرای سقف کاذب شما به ۳۰ سانتیمتر ارتفاع نیاز دارید و امکان دارد پلیرها با این ارتفاع دچار مشکل در بازی های اسنوکر و بیلیارد شوند.

همچنین جهت بازسازی سالن بیلیارد لازم است به نکات مهمی توجه کنید. هر چقدر طراحی دکوراسیون داخلی مانند دیوار باشگاه؛ سقف باشگاه؛ رنگ دکوراسیون داخلی؛ نورپردازی فضا و …. با یکدیگر همخوانی و هماهنگی داشته باشد محیط مشتری پسند خواهد شد. در سالن بیلیارد نوع چیدمان وسایل از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.

جهت بازسازی سالن بیلیارد با ما در راتباط باشید.

بازسازی سالن بیلیارد
بازسازی سالن بیلیارد

سالن بیلیارد و طراحی سقف

برای این‌که بتوانید طراحی زیبا و مناسبی جهت بازسازی سالن بیلیارد انجام دهید؛ بهتر است از سقف سالن شروع کنید. ارتفاع مناسب و استاندارد برای سقف سالن سه متر می‌باشد. چنان‌چه متراژ سقف کمتر از سه متر باشد؛ امکان مانور و طراحی مناسب ایجاد نمی‌شود. آن‌چه در طراحی و بازسازی سقف سالن بیلیارد حائز اهمیت است نوع نورپردازی این قسمت می‌باشد. نورپردازی مخفی سقف به عنوان یک ایده مناسب؛ طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

انتخاب سبک دکوراسیون داخلی

طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی سالن بیلیارد از تنوع بالایی برخوردار می‌باشد. امروزه سبک مدرن و کلاسیک نظر بسیاری از طراحان را به خود جلب کرده است.

در سبک کلاسیک از تزئینات و جزئیات بیشتری استفاده می‌شود. در حالی‌که سبک مدرن فضای ساده و دلنشینی را مهیا می‌کند. ممکن است برخی افراد به این بیندیشند که برای بازسازی سقف از طراحی کلاسیک استفاده کنند و طراحی دیوار را با سبک مدرن پیش ببرند.

این تصور اشتباهی است. بهتر است از شروع تا پایان بازسازی از یک سبک پیروی کنید. با توجه به این‌که بیلیارد به عنوان یک ورزش لاکچری شناخته شده است؛ بنابراین بازسازی باشگاه باید به صورتی انجام شود که فضایی کاملا لاکچری به وجود آید.

جهت بازسازی سالن بیلیارد با ما در راتباط باشید.

بازسازی سالن بیلیارد
بازسازی سالن بیلیارد

طراحی دیوارهای سالن بیلیارد با طرح کلاسیک

هزینه بازسازی ویلا چنان‌چه در نظر دارید جهت طراحی و بازسازی دیوارهای سالن از سبک کلاسیک استفاده کنید؛ استندهای دیواری همراه با نورهای ملایم در کنار این استندها گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. لازم به ذکر است رنگ نورها را به گونه‌ای انتخاب کنید که تم تاریک باشگاه را به هم نزند. اجرای خطوط شکسته بر روی دیوار جلوه زیبایی به محیط می‌دهد. لازم است این خطوط با زوایه‌های دقیق و منظمی ایجاد شوند.

سالن بیلیارد

شما می‌توانید در سقف سالن بیلیارد از این مدل نورپردازی و خطوط شکسته نیز استفاده کنید. هر چند این امر کاملا سلیقه‌ای و بستگی به نظر شما و طراحتان دارد. دو رنگ زرد و آبی در کنار یکدیگر جزء رنگ‌های پرانرژی به شمار می‌روند. استفاده از این دو رنگ در طراحی داخلی پیشنهاد می‌گردد. استفاده از خطوط عمودی و رنگ خاکستری؛ ارتفاع باشگاه را بیشتر از حد معمول جلوه می‌دهد.

بازسازی سالن بیلیارد
بازسازی سالن بیلیارد

تعیین متریال و فضای استراحت در دکوراسیون داخلی

در سالن بیلیارد سبک بازسازی و طراحی داخلی سالن؛ جانمایی و طراحی میز مدیر و همچنین فضای استراحت مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است. فضای استراحت با توجه به ابعاد باشگاه در نظر گرفته می‌شود. با توجه به این‌که بازی بیلیارد به صورت دو نفره و چهار نفره انجام می‌شود؛ لازم است فضایی برای تمرکز و استراحت ورزشکاران در نظر گرفته شود. بهتر است مکان میز مدیر نزدیک درب اصلی باشگاه باشد. تا افرادی که جهت کسب اطلاعات وارد باشگاه می‌گردند به راحتی بتوانند سوالات خود را مطرح کنند.

هزینه بازسازی سالن بیلیارد

  • انتخاب لامپ‌های مختلف جهت نورپردازی و تجهیزات آن
  • سبک طراحی
  • متراژ سالن باشگاه
  • نوع لامپ‌‌ها جهت روشنایی میزها
  • مدل موکت و کف‌پوش جهت کف سالن بیلیارد و …. در تعیین میزان هزینه بازسازی سالن بیلیارد موثر می‌باشند.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.