×

۸ ایده رنگ آبی برای دیوار

 • کد نوشته: 23054
 • ۱۴۰۱/۰۳/۱۹
 • دیدگاه‌ها برای ۸ ایده رنگ آبی برای دیوار بسته هستند
 • ۸ ایده رنگ آبی برای دیوار به گزارش  چک لیست نظارت معماری : ۸ ایده رنگ آبی برای دیوار هنگام انتخاب  و طرح های رنگی ، طراحی رنگ آبی آبی مورد علاقه همه است. این رنگ که معمولاً با آرامش ، آرامش و آرامش مرتبط است ، در همه دسته بندی های طراحی جذابیت جهانی دارد. […]

  ۸ ایده رنگ آبی برای دیوار

  ۸ ایده رنگ آبی برای دیوار

  به گزارش  چک لیست نظارت معماری : ۸ ایده رنگ آبی برای دیوار هنگام انتخاب  و طرح های رنگی ، طراحی رنگ آبی آبی مورد علاقه همه است. این رنگ که معمولاً با آرامش ، آرامش و آرامش مرتبط است ، در همه دسته بندی های طراحی جذابیت جهانی دارد. این رنگ چند وجهی و یا حتی رنگ آبی رویال با سایه های رنگی از آبی تیره تا آبی یخی ، درخشان به نظر می رسد وقتی روی دیوارها و کابینت ها نمایش داده می شود یا وقتی با دکوراسیون و لوازم جانبی مناسب لمینت می شوند.

  اگر در تلاش برای تعیین رنگ های مطابقت با آبی هستید ، پاسخ آسان است – تقریباً همه آنها. در برخی موارد استثنا ، آبی به عنوان سایه خنثی عمل می کند ، تقریباً با هر سایه/رنگ دیگر ، از جمله رنگهای چشمگیر مانند قرمز یا نارنجی و تنهای ملایم تر مانند خاکستری و بژ ، به خوبی مطابقت دارد. اتاق ترکیبی رنگ آبی آسمانی معتبر و باکلاس به نظر می رسد. در زیر چند رنگ آبی ذکر شده است که زیبایی آرام و آرام آبی را نشان می دهند.

  طراحی شهرک ویلایی و ساخت شهرک ویلایی

  ۸ ایده رنگ آبی نرم برای دیوار

  سایه های کم رنگ و ملایم آبی باعث ایجاد احساسات و احساسات آرام در ارتباط با اقیانوس می شود. سایه های روشن تر از طرح رنگ دیوار آبی را با یک چوب خنثی بژ شنی یا کم شستشو ترکیب کنید تا احساساتی با ساحل دریا داشته باشید. با هر دو رنگ آبی کم رنگ و مایل به قهوه ای روی مواد ، ملافه ، پارچه ها ، دکوراسیون منزل و مبلمان تزئین کنید تا در اتاق خواب مهمان یا مهمانسرا آرامشی آرام ایجاد کنید. ترکیب رنگ آبی برای سالن نیز جذاب به نظر می رسد.

  رنگ آبی ملایم

  رنگ آبی ملایم

  آبی جین گاه به گاه یا غیر رسمی

  آشپزخانه یک فضای اصلی در خانه است ، بنابراین نیاز به یک طرح رنگی دارد که همه خانواده می توانند با آن زندگی کنند. نارنجی بر خلاف رنگ آبی در چرخه رنگ ، مکمل کامل آبی است. این ترکیب عالی تضاد طراوت را ارائه می دهد که برای آشپزخانه شلوغ ایده آل است. اتاق ترکیبی رنگ آبی آسمانی نیز بسیار زیبا به نظر می رسد. با تزئین جزیره آشپزخانه به این رنگ ، به تجدید صفحه و کابینت های سفید فکر کنید ، سپس رنگ نارنجی را از طریق لوازم جانبی مانند فرش ، صندلی روی صندلی و حوله بپوشانید. ترکیب رنگ آبی برای سالن نیز بسیار خیره کننده به نظر می رسد.

  نقاشی دیوار آبی

  نقاشی دیوار آبی

  آبی غنی از سرولوس

  شرکای موجود در چرخه رنگ ، آبی و سبز رنگ های آرامش بخشی هستند که به طعم تازه ای به صحنه می افزایند. سایه های پر جنب و جوش این رنگهای همولوگ را روی مبلمان و دیوارها انتخاب کنید تا ظاهری مشخص داشته باشید. در اتاق نشیمن برجسته ، رنگ آبی غلیظ به رنگ آبی دیوار دیوار با رنگ سبز سیب به همان اندازه قابل تراز است. منسوجات در چاپ هندسی زردآلو که تحت تأثیر هنر دیوار قرار گرفته اند ، صندلی های مخمل را برجسته می کنند. رنگ دیوار رویال آبی نیز بسیار شیک به نظر می رسد.

  آبی فیروزه ای برای دیوار

  بنفش در کنار رنگ آبی در چرخه رنگ قرار گرفته است ، رنگ متفاوتی است که یک همراه خوشایند می سازد. از آنجا که رنگ های دوگانه یکسان هستند ، رنگ بندی متعاقب آن آرامش بخش و پر جنب و جوش است. رنگ بنفش شدید را با فیروزه ای زیبا برای جلوه ای از رنگ جواهر در اتاق نشیمن یا اتاق خواب ترکیب کنید. اتاق ترکیبی رنگ آبی آسمانی یکی دیگر از انتخاب های ترجیحی است. قیمت نقاشی ساختمان در تهران اگر گزینه دلخواه شما رنگ های آبی کم رنگ است ، از سایه های بنفش غلیظ استفاده کنید تا از ظاهر شسته شده بسیاری از پاستل ها جلوگیری کنید. با انتخاب سایه های بنفش رنگی خوش رنگ مانند یک ارکیده در مقایسه با نیلی برای ایجاد تعادل بین خنکی دیوار آبی رنگ ، می توانید تضادی را به طرح رنگ آبی یا رنگ دیوار دیوار اضافه کنید. ترکیب رنگ آبی برای سالن یکی دیگر از گزینه های خوب است.

  نقاشی دیوار فیروزه ای

  نقاشی دیوار فیروزه ای

  آبی کم رنگ خاموش برای دیوار

  ویژگی های زنانه را با رنگ های مرجانی ، صورتی یا زردآلو ارائه دهید. طیف این اتاق نشیمن راحت با پارچه راه راه روی بالش های زینتی ایجاد می شود. آبی خاموش و آبکی روی دیوار آبی رنگ دوباره رنگ آمیزی ویلا می شود و مرجانی قابل توجه درهای ورودی روشن و شاد را لایه بندی می کند. ترکیب رنگ آبی برای سالن نیز چیزی است که خریداران می توانند در مورد آن فکر کنند ، ترکیب رنگ های روشن شاد ، جذاب و شما را به یاد تعطیلات می اندازد. یک اتاق ترکیب رنگ آبی آسمانی نیز فوق العاده به نظر می رسد.

  8 ایده رنگ آبی برای دیوار

  ۸ ایده رنگ آبی برای دیوار

  تن رنگ قوی آبی واقعی برای دیوار

  ظاهر خنک رنگ آبی به طور واضح در میان نمای چوبی کفپوش چوبی و مبلمان دیگر جدا شده است. رنگ دیوار رویال آبی نیز برای نمای متمایز پیشنهاد می شود. برای رنگهای چوبی با رنگ متوسط ​​تا تیره ، رنگ آبی پررنگ را انتخاب کنید که در مقایسه با آن تضعیف نمی شود. به عنوان مثال ، در آشپزخانه شما ، کابینت های لاجوردی قوی به موازات کف چوبی غنی قرار گرفته اند تا یک منطقه آشپزی راحت و مدرن ایجاد شود. پنجره های بزرگ و قفسه های باز باعث می شود که کابینت بر طراحی چیدمان غلبه نکند.

  طراحی مزون

  آبی دریایی زیبا برای دیوار

  رنگ سرمه ای به خوبی با هر فضای داخلی هماهنگ است. در یک منطقه شومینه مجلل و پر جنب و جوش ، چند صندلی مخملی قرمز با بالش های سرمه ای و یک دیوار آبی تیره هماهنگ شده و ظاهری پویا ایجاد می کند. برای فضاهای معمولی مانند اتاق غذاخوری ، سایه های تیره و تیره مانند سرمه ای و سرمه ای را انتخاب کنید که جلوه ای پیچیده به آن می بخشد. ترکیب رنگ آبی برای سالن نیز یک انتخاب عالی است. رنگهای ملایم تر و روشن تر مانند ماهی قزل آلا و آبی پودری برای اتاق خواب یا حمام مناسب هستند تا فضایی آرام و دلنشین ایجاد کنند. رنگ دیوار رویال آبی نیز می تواند جلوه ای از جلوه را به شما بدهد.

  سیمان رنگی یا ملات رنگی

  آبی ملایم نامفهوم دیوار

  در اتاق های پاستل ، یک لمس سبک از طراحی رنگ دیوار دیوار می تواند جنبه های متفاوتی از شخصیت را اضافه کند. اگر می خواهید به رنگ و رنگ پاستل/خنثی پایبند باشید ، رنگ آبی را از طریق لوازم جانبی کوچک مانند لامپ زینتی ، میز دوشی یا پتو در نظر بگیرید. برای حمایت از ظاهر پاستل ، یک سایه آبی ملایم و کم رنگ را انتخاب کنید رنگ و نقاشی ساختمان که متفاوت یا بی جا به نظر نمی رسد. یک اتاق ترکیب رنگ آبی آسمانی نیز بسیار چشمگیر به نظر می رسد. اگر تصمیم گرفته اید که فقط رنگ منطقه را دوست دارید ، با رنگ آمیزی مجدد دیوارها در طرح رنگ آبی دیوار یا خرید یک صندلی آبی رنگ ، از منطقه راحتی خود خارج شوید. حتی می توانید چندین رنگ آبی را در یک طرح تک رنگ ترکیب کنید. رنگ دیوار رویال آبی یا دیوار آبی رنگ نیز بسیار جذاب به نظر می رسد.

  دکوراسیون آرایشگاه

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

  قیمت رنگ روغنی

  نقاشی ساختمان بدون واسطه

  طراحی نما شیرینی فروشی

  ضرورت طراحی کافه کتاب

   

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.