×

خانه هوشمند + ساختمان هوشمند + هوشمند سازی ساختمان + قیمت هوشمند سازی

 • کد نوشته: 13551
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای خانه هوشمند + ساختمان هوشمند + هوشمند سازی ساختمان + قیمت هوشمند سازی بسته هستند
 • هوشمند سازی ساختمان سیستم ساختمان هوشمند به گونه‌ای طراحی شده که برای استفاده از آن نیاز به حضور فیزیکی شما نباشد. در نتیجه در هر کجای دنیا، به وسیله تلفن همراه خود می‌توانید ساختمان هوشمند خود را تحت نظر داشته باشید. به عبارت دیگر، بهره بردن از مزایای هوشمند سازی ساختمان محدود به مکان فیزیکی […]

  خانه هوشمند + ساختمان هوشمند + هوشمند سازی ساختمان + قیمت هوشمند سازی

  هوشمند سازی ساختمان

  سیستم ساختمان هوشمند به گونه‌ای طراحی شده که برای استفاده از آن نیاز به حضور فیزیکی شما نباشد. در نتیجه در هر کجای دنیا، به وسیله تلفن همراه خود می‌توانید ساختمان هوشمند خود را تحت نظر داشته باشید. به عبارت دیگر، بهره بردن از مزایای هوشمند سازی ساختمان محدود به مکان فیزیکی شما نیست. بدون شک قدرت هوشمند سازی ساختمان، به عنوان بخشی از اینترنت اشیا، به همبستگی و یکپارچه بودن آن است. این ساختمان‌ها امکان جمع‌آوری داده‌های واقعی را دارند و بنابراین برای کسب و کارها یک نقطه قوت محسوب می‌شوند. چرا که به افراد امکان پیدا کردن راهی بهتر برای کار کردن و بهبود بهره‌وری را می‌دهند.

  در هوشمند سازی ساختمان یکی از روش های جدید و به روز ایجاد رفاه، آسایش و امنیت در خانه و محل زیست انسان ها در این بازه زمانی که به پیشرفت دانش گره خورده است تبدیل خانه به طراحی ساختمان هوشمند و BMS می باشد.

  برای اعمال این روش پیچیده و کاملا علمی شما به تخصص و دانش نیاز دارید. امروزه شرکت های معتبری برای رسیدن به این هدف وارد بازار اقتصادی تولید خانه هوشمند شده اند.

  هوشمند سازی ساختمان

  هوشمند سازی ساختمان

  افزایش روز افزون بافت شهری و تمایل انسان ها به زندگی در منزل های ویلایی الزام تولید ساخت ویلا هوشمند را افزایش داده است. البته این امر بسیار به قیمت هوشمند سازی خانه ها و ساختمان های اداری وابسته می باشد. قیمت تمام شده هوشمند سازی ساختمان ها بر توسعه و رشد صنعت BMS بسیار تاثیرگذار است. کاهش قیمت هوشمند سازی منجر به افزایش اقبال عمومی نسبت به نصب این سیستم ها در ویلا ها و تبدیل آنها به ویلا هوشمند می شود.

  هوشمند سازی ساختمان

  هوشمند سازی ساختمان

  سیستم های ضد سرقت و کاربرد آنها در ساختمان هوشمند

  سیستم های اعمال شده در ساختمان هوشمند غالبا از دو بخش فرستنده و گیرنده تشکیل شده اند. شما با در دست داشتن قسمت گیرنده سیستم به راحتی از وقوع هرگونه تهدیدی در محل سکونت خود آگاه خواهید شد.

  قسمت فرستنده سیستم نیز در نزدیکی اشیاء گران قیمت شما تعبیه می شود. کاربرد تکنولوژی هایی نظیر مادون قرمز و سنسورهای حرکتی بخشی از این فناوری ها قلمداد می شود. همچنین شرکت های طراحی داخلی هوشمند سازی ساختمان ها می توانند با تعبیه سوئیچ های مغناطیسی در کنار در و پنجره ها به افزایش امنیت منزل شما و تولید یک خانه هوشمند اقدام نمایند. با به کار افتادن این سوئیچ ها زنگ هشدار ساختمان به کار می افتد

  ساختمان هوشمند

  ساختمان هوشمند

  این امر احتمال وقوع سرقت در منزل شما را بسیار کاهش می دهد. روش کاربرد این سیستم ها در منزل بستگی به نوع نمایش اشیاء قیمتی در منزل شما دارد. درجه سختی کاربرد روش های هوشمند سازی ساختمان ها نیز بسیار متغیر می باشد. این امر بر اساس خواست مشتری ها در تولید یک خانه هوشمند قابل نغییر و برنامه ریزی می باشد.

  سیستم های کنترل در ساختمان

  یکی دیگر از کارآیی های هوشمند سازی ساختمان این است که علاوه بر افزایش ضریب ایمنی خانه در برابر سرقت، به حفظ اطلاعات مهم و غیر قابل دسترس شما در برابر هرگونه نفوذی نیز کمک می نماید. سطح دسترسی به این سیستم ها بسته به نیاز شرکت های استفاده کننده آنها تعیین می شود. این سیستم ها به منظور محدود نمودن دسترسی افراد به اطلاعات در شرکت ها برنامه ریزی می شوند. در کل می توان از نه روش مختلف کنترل دسترسی اطلاعات نام برد که به پاره ای از آنها اشاره خواهیم نمود.

  خانه هوشمند

  خانه هوشمند

  اولین سیستم اعمال کنترل دسترسی در ساختمان هوشمند روش اختیاری می باشد. بیشتر در بازسازی ساختمان کاربرد دارد در این سیستم صاحب کسب و کار و خانه هوشمند تعیین کننده میزان دسترسی و ورود فیزیکی افراد به محل های مورد نظر می باشد. این سیستم ها نسبت به سایر روش ها دارای کمترین میزان محدودیت می باشند.

  سیستم به گونه ای طراحی شده است که فرد کنترل کاملی بر روی هر چیزی که مالک آن در ویلا هوشمند خود می باشد داشته باشد. روش کنترل دسترسی اجباری نیز روش دیگری است که در شرکت هایی با گرید حفظ اسرار بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد. در این سیستم تنها مدیریت کنترل دسترسی به سیستم را به طور کلی در دست دارد.

  آپارتمان هوشمند

  آپارتمان هوشمند

  کنترل دسترسی مبتنی بر نقش نیز از پرکاربردترین سیستم های کنترل دسترسی محسوب می شود. این سیستم قابلیت استفاده در تمام مکان ها را دارا می باشد. امروزه استفاده از این سیستم را هم در خانه هوشمند و هم در محیط های کسب و کار شاهد هستیم. در این سیستم ها عامل تعیین کننده دسترسی مدیریت مرکز کنترل می باشد.

  هوشمند سازی ساختمان

  هوشمند سازی ساختمان

  مزایای کاربرد تکنولوژی در خانه هوشمند

  اهالی ساکن در ویلا هوشمند به راحتی و با آسان ترین روش قادر به کنترل و مدیریت لوازم خانگی، ترموستات، روشنایی و سایر تجهیزات پر کاربرد در منزل به وسیله یک دستگاه هوشمند(تبلت، موبایل) می باشند. که در حین بازسازی ویلا خیلی کاربرد دارد یکی از مزایای مهم و اصلی که در انتخاب این سیستم ها در خانه هوشمند موثر می باشد سیستم اعلام اشکال در تجهیزات و اقدام به موقع برای رفع این ایرادات می باشد.

  وجود امکان مدیریت سیستم های حرارتی، روشنایی و حتی لوازم خانگی از دیگر مزایای کاربرد این سیستم ها در ویلا هوشمند محسوب می شود. با به کارگیری سیستم خانه هوشمند شما قادر به صرفه جویی در انرژی و هزینه های جاری زندگی خود می باشید. مهیا نمودن آسایش و راحتی اهالی ساکن در خانه هوشمند و شاغلین در محل کار از دیگر مزایای مهم استفاده از این سیستم ها در محل کار و سکونت شما عزیزان می باشد. کسب ایمنی و ارتقاء این نیاز اساسی در ویلا هوشمند از دیگر توانمندی های نصب اینگونه سیستم ها محسوب می شود.

  خانه هوشمند

  خانه هوشمند

  سیستم های اعلام حریق  و بلند گو های هوشمند در ساختمان هوشمند

  وجود سیستم های اعلام حریق در ساختمان هوشمند به افزایش توانایی ما در مواجهه و مقابله با حوادثی نظیر آتش سوزی در خانه هوشمند کمک شایانی می نماید. این سیستم ها به گونه ای طراحی شده اند که با پخش دود، آتش، کربن مونوکسید و یا سایر موارد این چنینی فعال می شوند. در این سیستم با استفاده از ابزارهای سمعی و بصری به اعلام حادثه در خانه هوشمند سرعت داده می شود.

  منزل هوشمند

  منزل هوشمند

  این سیستم غالبا یا به وسیله سنسورهای دود، گرما و یا به روش های کاملا دستی فعال می شوند. این سیستم ها به طور معمول از کنترل پنل اعلام حریق، دتکتور اعلام حریق، دتکتور حرارتی، دتکتور ترکیب دود، حرارت و شستی اعلام حریق تشکیل می شوند. همچنین شما با اعمال بلندگوهای هوشمند به راحتی قادر به کنترل و مدیریت دستگاه های صوتی و تصوییری خود در یک خانه هوشمند خواهید بود. نصب فناوری کنترل بلندگوهای هوشمند برای شما امکان کنترل خانه هوشمند خود و همچنین آلارم های هشدار و یادآوری را فراهم خواهد نمود.

  هوشمند سازی خانه

  هوشمند سازی خانه

  سیستم های کنترل دمای و نور در ساختمان هوشمند

  علاوه بر تمامی سیستم های اشاره شده برای هوشمند سازی ساختمان موارد دیگری نظیر کنترل دمای محیط، انتقال حرارت و برودت و سیستم های کنترل تهویه مطبوع نیز از این سیستم های کنترلی در ویلا هوشمند محسوب می شوند. کنترل روشنایی ساختمان نیز با فناوری های جدید امری محمل گردیده است. در این سیستم های پیشرفته امکان مدیریت نور و روشنایی محیط برای شما کاملا مهیا می باشد. بسته به نیاز شما طراحان قادر به استفاده از انواع مختلف سیستم های مدیریت روشنایی در خانه هوشمند می باشند.

  هوشمند سازی دکوراسیون

  هوشمند سازی دکوراسیون

  قیمت هوشمند سازی ساختمان

  تعیین قیمت هوشمند سازی ساختمان وابسته به عوامل متفاوتی می باشد و تبدیل یک ساختمان به ساختمان هوشمند امری کاملا متغیر محسوب می شود. از جمله عوامل تاثیر گذار در امر هوشمند سازی ساختمان می توان به امکانات و نیازمندی های مشتری، انتخاب استاندارها، برند های مختلف و متنوع فعال در این زمینه اشاره نمود.

  قیمت هوشمند سازی ساختمان

  قیمت هوشمند سازی ساختمان

  متخصصان ما در اویم شاهانه با ارائه بهترین کیفیت و خدمات، همراه با مدیریت بهترین قیمت هوشمند سازی ساختمان ها آماده همراهی شما عزیزان در پروژه های تبدیل ساختمان ها به خانه هوشمند برای شما عزیزان می باشند. شما با اعتماد به ما به بهترین نتایج در زمینه هوشمند سازی ساختمان های مسکونی و تجاری خود دست خواهید یافت.

  هوشمند سازی ساختمان

  هوشمند سازی ساختمان

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.