نقشه ویلا 70 متری

نقشه ویلا 70 متری


نقشه ویلا ۷۰ متری

امروزه تمایل زیادی برای  کوچک سازی منازل وجود دارد که هم اکنون در منطقه ساخت و ساز، ویلای مینیمال ترسیم در حال توسعه است. توضیح این کار آسان است: توجه بیشتر به هزینه ها ، افزایش قیمت زمین های زیادی ، اما مهمتر از آن ، افزایش آگاهی از نیاز به یک فضای زندگی عملی. تالار با توجه به اینکه نسل جوان بیشتر به این جزئیات توجه می کنند و تمایل زیادی به آزادی دارند ، طراحی و اجرای ویلا خانه های کوچک در حال تبدیل شدن به یک منظره معمول هستند. در ادامه با ویلا ۷۰ متری بیشتر آشنا می شویم.

نقشه ویلا 70 متری

نقشه ویلا ۷۰ متری

طراحی ویلا ۷۰ متری

هنگام طراحی و رسم مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنیم. طراحی ویلای استخردار در ویلا های ۷۰ متری همچنین مثل ویلاهای کوچکتر، طراحی ویلای یک طبقه ساخت ویلای دو طبقه به نفع سازنده و صاحب ملک است. به این در هزینه ها صرفه جویی می شود. ساخت بالکن به نوعی استفاده بهینه و درست از سازه است و برای مالک ویلا بسیار دلنشین خواهد بود. ساخت و طراحی ویلا شما همچنین برای رسم نقشه ویلا ۷۰ متری می توانید فضایی را در زیر شیروانی برای وسایلی که قابل استفاده نیستند، قرار دهید و به این صورت جایی بیشتر برای وسایل ضروری خود داشته باشید.

نقشه ویلا 70 متری

نقشه ویلا ۷۰ متری

نمای ویلا ۷۰ متری

در ویلاهای ۷۰ متری برای نما میتوان از هر نوع طراحی ای استفاده کرد. محوطه سازی حیاط ویلا معمولا طرح این ویلا ها به شکل خانه با سقف شیبدار طراحی می شود و برای نمای زیباتر از دیوار آجری استفاده می شود. البته برای کمتر شدن هزینه برای این ویلا و ساخت سریعتر ویلا، مقاوم سازی ساختمان قدیمی از سازه های ساندویچ پانل و یا ویلاهای ال اس اف استفاده می کنند؛ طراحی لنداسکیپ ویلا مزایای این ویلا این است که از قبل ساخته شده و به راحتی قابل حمل و نصب می باشد. البته مهمترین ویژگی این سازه ها قیمت مقرون به صرفه آن نسبت به ساخت ویلا با مصالح گران قیمت تر می باشد.

نقشه ویلا 70 متری

نقشه ویلا ۷۰ متری

طراحی ویلا
سقف کامپوزیت کرومیت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما