نقشه آپارتمان ۲۶۰ متری

نقشه آپارتمان 260 متری

نقشه آپارتمان 260 متری


نقشه آپارتمان ۲۶۰ متری

به گزارش ساخت ویلا : در طراحی نقشه آپارتمان ۲۶۰ متری ، به راحتی می توان چندین اتاق خواب، اتاق کار، ناهارخوری، فضای پذیرایی، دو سرویس بهداشتی و حمام را به راحتی طراحی و اجرا نمود. از طرفی در اکثر مواقع هنگام طراحی نقشه آپارتمان ۲۶۰ متری طراح می تواند از تمامی جهت های ساختمان نور دریافت نماید. به همین دلیل برخلاف خانه های کوچک که دریافت نور طبیعی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در طراحی این خانه ها کنترل میزان نور طبیعی بسیار حائز اهمیت می باشد. طراحان حرفه ای و مجرب به راحتی قادر به کنترل میزان نور طبیعی در طراحی نقشه آپارتمان ۲۶۰ متری می باشند. مهندسین ما نیز با تخصص و تجربه بالا در زمینه طراحی خانه های مختلف، می توانند نقشه آپارتمان ۲۶۰ متری شما را در ایده آل ترین حالت طراحی و اجرا نمایند.

طراحی تجاری مدرن

آپارتمان 260 متری
آپارتمان ۲۶۰ متری

نور طبیعی در طراحی نقشه آپارتمان ۲۶۰ متری

قطعا تمامی طراحان از اهمیت نور طبیعی در کیفیت طراحی خانه ها آگاهی دارند. اما نکته قابل توجه میزان نور طبیعی در خانه ها است. زمانی که شما در چهار طرف خانه پنجره داشته باشید، از نور طبیعی بهره خواهید برد. اما آیا این میزان نور در خانه مجاز است؟ قطعا خیر. زیرا استفاده بیش از اندازه نور طبیعی نیز می تواند موجب اختلال در دید و مزاحمت در فضای داخلی خانه شود. البته تعریف نور در هر کدام از فضاهای خانه متفاوت است.

طراحی داخلی دفتر کار

عکس آپارتمان 260 متری
عکس آپارتمان ۲۶۰ متری

پلان آپارتمان ۲۶۰ متری

به طور مثال در فضای پذیرایی می توانید نور را از دو جهت دریافت نمایید. اما در اتاق خواب ها بهتر است نور تنها از یک جهت وارد اتاق شود. همچنین میزان نور وارد شده به فضا نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. در فضای اتاق خواب ها نور بیش از اندازه می تواند موجب اختلال در آرامش افراد شود. در صورتی که همین میزان نور می تواند جذابیت فضای پذیرایی را افزایش دهد.

طراحی آرایشگاه زنانه

پلان آپارتمان 260 متری
پلان آپارتمان ۲۶۰ متری

طراحی مزون لباس

آپارتمان 260 متری
آپارتمان ۲۶۰ متری

طراحی مطب دندانپزشکی

نقشه آپارتمان 260 متری
نقشه آپارتمان ۲۶۰ متری

طراحی داخلی ساختمان

پلان آپارتمان 260 متری
پلان آپارتمان ۲۶۰ متری

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

نقاشی پلاستیک

طراحی سوله

نقاشی رنگ بلکا

نقاشی رنگ پلاستیک

نقاشی رنگ پلاستیک ساختمان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!