آجر نما سفید

آجر نما سفید


معرفی آجر نما سفید

معرفی آجر نما سفید از دسته آجر های نسوز می باشند که با خاک نسوز ساخته می شوند. ساخت ویلا سنتی از این آجر ها به دلیل زیبایی و رنگ سفید که دارند، در نمای داخلی و خارجی استفاده می شود. همچنین از این آجر ها به همراه آجر های قرمز، قهوه ای و مشکی استفاده می شود و باعث جذابیت بیشتر نما (چه نمای داخلی و چه نمای خارجی) می شود.

آجر نما سفید

آجر نما سفید

آجر  نما سفید چیست؟

بهتر است قبل از آشنایی با آجر های سفید و نسوز، ابتدا با خود آجر شنا شویم. آجر یک نوع از بلوک مورد استفاده برای ساخت دیوار، ساختمان با lsf پیاده رو و دیگر عناصر در سنگ تراشی ساخت و ساز است. استخدام معماری مشهد به طور مناسب، اصطلاح آجر نشان دهنده بلوکی است که از خاک رس خشک شده تشکیل شده است، اما اکنون نیز به طور غیررسمی برای نشان دادن سایر بلوک های ساختاری شیمیایی شده استفاده می شود.

آجر نما سفید

آجر نما سفید

آجر های نما سفید از چه جنس مصالحی هستند؟

آجر های سفید مانند دیگر آجر ها ساخته می شوند و در آخر پس از حرارت دادن بسیار در کوره، قیمت ساخت ویلا در شمال سال ۹۹ معرفی آجر نما سفید آنها را با آهک می پوشانند. همچنین این آجر ها از خاک نشوز سفید ساخته می شوند که یکی از مزیت های این آجر به شمار می رود؛ به همین دلیل است که این آجر ها بسیار مستحکم هستند و فشار زیادی را تحمل می کنند.

آجر نما سفید

آجر نما سفید

آجر نسوز به چه آجری گفته می شود؟

آجر نما نسوز در واقع یک ساختار از آجر است که مقاومت حرارتی بالایی دارد و اساساً برای مصارف صنعتی و کوره های ذوب استفاده می شود. ساخت ویلا در شمال چقدر هزینه دارد آجر نما نسوز در واقع نوعی از مصالح چینی است که از خاک نسوز ساخته می شود.

طراحی ویلا
طراحی ویلا کلاسیک

ویژگی های آجر نما سفید نسوز

  • آجرهای نسوز ماندگاری زیادی دارند
  • باعث کاهش مصرف سوخت های فسیلی می شود
  • هزینه نگهداری آجرهای نسوز بسیار کم است
  • طراحی سبک و معماری با طیف گسترده ای از آجرهای نسوز
  • آجر های نما نسوز باعث بهینه سازی مصرف انرژی هستند
  • آجر نما سفید رنگ نسوز با ترکیب با رنگ های دیگر باعث زیبایی هر چه بیشتر نما می شوند.
  • آجر نسوز کاملاً قابل اعتماد است
  • آجرهای نسوز در برابر تمام شرایط آب و هوایی کاملاً مقاوم هستند

انواع آجر نما سفید

آجرهای نما سفید به دو دسته تقسیم می شوند. آجر های صدفی و آجر های دانه دار از آجر های صدفی بیشتر در طراحی داخلی استفاده می شود.

کاربرد های آجرهای نما سفید

امروزه معماران زیادی به دلیل استحکام و رنگ زیبایی که به ساختمان می بخشد، از آجر سفید استفاده می کنند. مراحل ساخت ویلا در شمال ترکیب رنگ این آجر ها با دیگر آجر های رنگی باعث می شود که نما جذابیت بیشتری نیز پیدا کند. از این آجر ها در طراحی داخلی نیز استفاده می شود. برای مثال از این آجر برای ساخت شومینه و یا در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها انتخاب می شود. رنگ سفید این آجر ها باعث زیبایی هر چه بیشتر خانه و نیز ایجاد یک فضای باز در خانه می شود که باعث شیک و مدرن بودن آن خانه است. ساخت ویلا در شمال چمستان همچنین تازگی در بسیاری از شهر ها و کشور ها برای زیبا سازی سطح خیابان از این آجر نما سفید استفاده می شود.

طراحی ویلا
نقشه ویلا استخر دار

مقالات

آجر نما سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما