قیمت موزاییک پلیمری

قیمت موزاییک پلیمری


قیمت موزاییک پلیمری

به گزارش آگهی ساختمان : قیمت موزاییک پلیمری با توجه به ابعاد و طرح و شکل آنها و نیز بسته به شرکتی که این موزاییک ها را تولید کرده است تعیین می شود. همچنین قیمت موزاییک پلیمری به مواد اولیه ای که برای ساخت این موزاییک ها استفاده می شود بستگی دارد طراحی باغ ویلا و  برخی از شرکت های تولید کننده موزاییک های پلیمری به دلیل استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته و تکنولوژی بسیار بالا در ساخت محصولات خود استفاده می کنند. یکی دیگر از عواملی که بر قیمت موزاییک پلیمری اثر گذار است، کیفیت موزاییک است. قیمت این موزاییک ها با توجه به درجه ۱ تا ۳ بودن آن ها تعیین می شود. اما امروزه مردم بیشتر به جای استفاده از موزاییک های درجه یک و مرغوب، نقاشی منزل از موزاییک هایی با طرح خاص استفاده می کنند. به همین دلیل است که کارخانه ها به جای اهمیت به کیفیت آن ها، به طرح و نقش آن ها اهمیت می دهند و با طرح و رنگ های متنوعی این موزاییک ها را می سازند.

کابینت

کابینت

روش های ساخت موزاییک

موزاییک ها به دو روش ساخته می شوند. پرسی و ویبره ای.

در روش پرسی، همانطور که از نام آن مشخص است، موزاییک ها به وسیله دستگاه فشار و پرس ساخته می شوند. این موزاییک ها بر اساس فشاری که بر آنها وارد می شود، با یکدیگر متفاوند. همچنین در این روش موزاییک نیاز به سابیدن دارد. هزینه ساخت ویلا اما در روش ویبره ای، موزاییک ها از طریق دستگاه و با ویبره یکسان می شوند و به همین دلیل نیازی به سابیدن ندارد. محبوب ترین نوع موزاییک های جدید موزاییک های شیاردار می باشند، زیرا شیارهای موجود در آن ها، باعث می شود از لغزندگی جلوگیری شود و  راه رفتن بر روی آنها راحت تر خواهد بود.

موزاییک پلیمری چیست؟

به نوعی موزاییک که در کف استفاده می شود و بسیار متراکم  است موزاییک پلیمری گرفته می شود که از طریق فرآیند پلیمریزاسیون به تراکم لازم می رسد. موزاییک پلیمری نوعی از موزاییک است که در اکثر موارد از طریق لرزش روی میز ویبره و با استفاده از مواد اولیه همچون سیمان، ماسه، سنگ دانه، رزین سمنت پلاست، رنگدانه های شیمیایی و آب تولید می شود. هزینه ساخت ساختمان قدم به قدم موزاییک های پلیمری مانند سایر موزاییک ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود. سرامیک ها نیز اغلب به عنوان کفپوش در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای تنوع بسیار زیاد می باشد.

مزایای موزاییک پلیمری

 • این موزاییک ها با توجه به طرز ساختی که دارند از مقاومت بالایی برخوردارند.
 • وزن این موزاییک ها نسبتا کم است و به همین دلیل کار با آن ها آسانتر است.
 • قیمت این موزاییک با توجه به روش ساخت، ارزان تر است.
 • این موزاییک ها در طرح و رنگ های مختلفی ساخته می شود.
 • به دلیل اندازه های متفواتی که دارد، به برشکاری در هنگام نصب نیازی نیست.

ویژگی های موزاییک پلیمری

 • سبک هستند.
 • سنگ های یک دست هستند و هیچگونه تیرگی در سطح آنها وجود ندارد.
 • از این سنگ ها می توان به عنوان عایق استفاده کرد.
 • عدم نفوذ گرد و غبار در آن ها.
 • دوام و مقاومت بالا.
 • نیاز به برشکاری در هنگام نصب ندارند.
 • امکان استفاده از این سنگ ها در مکان های مختلف وجود دارد.
 • قیمت مناسب این نوع از سنگ ها باعث محبوبیت بیشتر آنها است.
 • چسبندگی بالا

 

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

قیمت نقاشی ساختمان در کرج
طراحی آپارتمان داخلی
ساخت ویلا جنگلی

مراحل ساخت ساختمان کلنگی

مشارکت در ساخت گلسار رشت

وال پست شیراز

آموزش ترکیب رنگ روغنی ساختمان

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره