فرم اداری

فرم اداری


قرارداد پیمانکاری اجرای کانال آب

به گزارش طراحی مهدکودک : اداره / شرکت / سازمان

این قرارداد براساس توافق طرفین و طبق ماده ۱۰ قانون مدنی که مقرر می دارد : قراردادهای خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد نافذ است تنظیم و برای طرفین لازم الاجرا می باشد .
ماده ۱- طرفین قرارداد
-۱/۱ شرکت ……………………. به مدیریت آقای ………..طراحی داخلی………… فرزند ……………………. شماره شناسنامه ……………………. صادره از ……………………. متولد ……………………. ساکن…………………….تلفن…….. که در این قرارداد اختصاراً کارفرما نامیده می شود .
-۱/۲ شرکت……………………. به مدیریت آقای ………………………………… فرزند………شماره شناسنامه ……………………. صادره از ……………………. متولد ……………………. ساکن………..تلفن ……………………. که در این قرارداد اختصاراً پیمانکار نامیده می شود .
ماده ۲- موضوع قرارداد
اجرای عملیات کانال آب پروژه بهسازی طبق شرح و نقشه ضمیمه شماره های…………….
ماده ۳- مدت قرارداد
از تاریخ ……………………. لغایت ……………………. به مدت ……………………. ماه / سال می باشد .
ماده ۴- مبلغ قرارداد
مبلغ کل ……………………. ریال که بطور ماهیانه مبلغ ……………………. ریال در برابر گزارش و پیشرفت کار پیمانکار پس از تائید کارشناس منتخب کارفرما پرداخت خواهدشد .
ماده ۵- تعهدات پیمانکار
-۵/۱ پیمانکار متعهد می شود کارها را برطبق نقشه و شرح عملیات اجرایی ضمیمه شماره……………………. اجرا نماید .
-۵/۲ پیمانکار متعهد می شود کلیه ابزار کار از قبیل بیل ، کلنگ ، فرغون ، شیلنگ و دیگر لوازم مورد نیاز را تهیه نموده و کارفرما در این رابطه مسئولیتی نخواهدداشت .
-۵/۳ پیمانکار متعهد می شود کلیه هزینه های ایاب و ذهاب ، غذا ، محل کارگاه را خود پرداخت نماید و کارفرما در این رابطه مسئولیتی ندارد .
-۵/۴ پیمانکار متعهد می شود بتن ریزی را با دستگاه میسکر انجام داده و بتن را بعد از اجرا به مقدار کافی آب دهند .
-۵/۵ پیمانکار متعهد می شود کارها را برطبق قرارداد و اصول فنی و همچنین برطبق دستورات و تعلیمات دستگاه نظارت اجرا نماید .
-۵/۶ پیمانکار متعهد می شود از مهندسین متخصص در اجرای موضوع قرارداد استفاده کرده و صلاحیت آنان بعد از تائید کارشناس شرکت کارفرما بکار گرفته شود .
-۵/۷ پیمانکار متعهد می شود مقررات مربوط به بیمه تامین اجتماعی و بیمه حوادث و قانون اداره کار را رعایت نموده و حق بیمه کارگران و مزایای آنان را طبق قانون کار پرداخت نماید ، و در این رابطه کارفرما از مبلغ کل قرارداد تا تسویه کامل از اداره بیمه و دارای و غیره ۵% مبلغ کل را کسر بعد از ارائه تسویه حساب از ادارات مزبور به پیمانکار پرداخت می شود .
-۵/۸ پیمانکار متعهد است مبلغ ……………………. ریال ضمانت نامه بانکی را جهت تضمین حسن انجام کار در اختیار کارفرما قرار دهد ، و کارفرما اختیار دارد در صورت بروز خ سارت بعد از اعلام نظر کارشناس رسمی دادگستری از مبلغ آن کسر ، در غیر این صورت بعد از پایان کار دهد و تائید حسن انجام کار توسط کارشناس رسمی دادگستری به پیمانکار تحویل دهد .
ماده ۶- تعهدات کارفرما
-۶/۱ کارفرما متعهد می شود کلیه مبلغ قرارداد را در موعد مقرر ب راساس گزارش و تائید کارشناس و نماینده خود پرداخت نماید .
-۶/۲ کارفرما متعهد می شود کلیه مصالح اجرای پروژه اعم از سیمان ، شن ، ماسه ، تخته قالب بندی و لوله های مورد نیاز را در محل اجرای پروژه تحویل پیمانکار نماید .
-۶/۳ کارفرما متعهد می شود یک نفر را به عنوان نظارت در اجرای طرح معرفی و دستورات لازم نظرات کارفرما را در اجرای تهیه طرح به پیمانکار ابلاغ و اعلام نماید .
ماده ۷- فسخ قرارداد
این قرارداد در صورت تخلف و عدم انجام تعهدات در مراحل مختلف توسط پیمانکار و تاخیر و تعلل در انجام تعهد توسط پیمانکار از طرف کارفرما قابل فسخ بوده ، و بعد از اعلام نظر مبنی بر تاخیر و تعلل از طرف کارشناس رسمی دادگستری و تعیین خسارت توسط آن کارفرما می تواند با مراجعه به دستگاه قضایی تقاضای فسخ قرارداد را بنماید .
ماده ۸- مرجع حل اختلاف
هرگونه بروز اختلاف بدواً توسط مذاکرات اصلاح ی حل و فصل ، در صورت عدم حل و فصل در مذاکرات اصلاحی مرجع حل اختلاف دستگاه قضایی محل اجرای طرح خواهدبود .
ماده ۹- نسخ قرارداد
این قرارداد در ۹ ماده و سه نسخه تنظیم و هر کدام از نسخ دارای حکم واحد بوده و پس از امضاء و مبادله لازم الاجرا خواهدبود .
امضاء پیمانکار                                                                  امضاء کارفرما
شهود :
-۱ آقای ……………………. فرزند ……….طراحی تالار …………..
-۲ آقای ……………………. فرزند …………………….

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

ضوابط پارکینگ و رمپ

طراحی خانه باغ سنتی

آموزش پرسپکتیو یک نقطه ای

قیمت خانه ال اس اف

عکسهای پتینه کاری روی دیوار

هزینه ساخت ویلا در نوشهر

ساخت رستوران و کافی شاپ

آموزش کشیدن اسکیس

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *