رنگ آمیزی روی کپک

رنگ آمیزی روی کپک


رنگ آمیزی روی کپک

رنگ آمیزی روی کپک گرچه ممکن است آرزو کنید فقط می توانید روی کپک رنگ بزنید ، اما این یک راه حل ایمن برای یک مشکل جدی نیست. نقاشی ساختمان به نظر می رسد یک راه حل آسان ، سریع و ارزان به نظر برسد ، اما حقیقت این است که نقاشی روی کپک به سادگی مسئله را پنهان می کند. این کپک را مهر و موم نمی کند و از گسترش آن جلوگیری نمی کند و از خطرناک شدن سلامتی برای شما و اعضای خانواده جلوگیری نمی کند.

کابینت

کابینت

در عوض ، مراقب باشید که مسائل کپک را به درستی (و به صورت تخصصی) مدیریت کنید و پس از اتمام اصلاح و ایمن بودن منطقه ، لکه های باقیمانده را با رنگ بپوشانید. اگر می پرسید ، “آیا می توانم روی کپک نقاشی کنم؟” ، به خواندن ادامه دهید تا از متخصصان نقاشی Five Star یاد بگیرید که چه مراحلی را باید بردارید:

خطرات کپک

برای مناطق بزرگتر از ۱۰ فوت مربع ، باید قبل از رنگ آمیزی ، افراد حرفه ای را بخواهید تا کپک را اصلاح کنند. متأسفانه ، هیچ استثنایی در این قانون وجود ندارد. اگر از خود می پرسید که آیا می توانید روی کپک را روی دیوار خشک نقاشی کنید ، جواب یکسان است.

کپک زدن می تواند بسیار خطرناک باشد و مهم است که به یک شرکت متخصص در اصلاح کپک اجازه دهید وظیفه شما را انجام دهد. بازسازی ویلا حتماً از شرکت بازسازی بخواهید منبع رطوبت را تشخیص دهد تا بتوان این مسئله را برطرف کرد. فقط در صورت برداشتن کپک و شرکت در صورت شروع به رنگ آمیزی به شما اطلاع می دهد که منطقه امن است.

رنگ آمیزی روی کپک

رنگ آمیزی روی کپک

پس از برداشتن کپک ، اجازه دهید نقاشی شروع شود

شرکتی که شما برای از بین بردن کپک استخدام می کنید باید تأیید کرده باشد که آنها ریشه مشکل کپک را برطرف کرده اند. سپس ، آنها باید قبل از رنگ آمیزی با رنگ مقاوم در برابر کپک ، هر دیواری را با یک محصول از نوع Kilz بریزند. بازسازی ساختمان اینها همچنین اگر بخواهید کارهای بتونه کاری و رنگ آمیزی را به تنهایی انجام دهید ، باید مراحلی را که باید بردارید. در حالی که رنگ مقاوم در برابر کپک برای منطقه ای که به درستی جبران نشده ایمن نیست ، اما با احتیاط بیشتر به محض عاری شدن کپک ، خوب عمل می کند. شما ممکن است مصالح ساختمانی جدید یا روی لکه های پس از اصلاح بر جای بگذارید تا مناطق آسیب دیده شما مانند جدید باشد.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

ایده و کانسپت ویلا

طراحی نما مهد کودک

پتینه با غلطک طرح دار

طراحی باغ ویلا ۱۰۰۰ متری

هزینه ساخت ویلا در ارومیه

ضوابط طراحی کافی شاپ مدرن

طراحی کافه | طراحی کافی شاپ | دکور کافی

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره