×

درباره بتونه چه میدانید + آموزش بتونه دیوار

 • کد نوشته: 23041
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای درباره بتونه چه میدانید + آموزش بتونه دیوار بسته هستند
 • آموزش بتونه دیوار به گزارش  چک لیست نظارت معماری : آموزش بتونه دیوار ، خرید خانه جدید؟ یا بازسازی خانه شما؟ همراه با تغییر کاشی و انتخاب کاغذ دیواری مناسب و وسایل مبلمان ، جنبه بسیار مهمی که به ذهن صاحب خانه یا طراح داخلی می آید رنگ خانه است. بسیاری از صاحبان خانه ها بر این […]

  درباره بتونه چه میدانید + آموزش بتونه دیوار

  آموزش بتونه دیوار

  به گزارش  چک لیست نظارت معماری : آموزش بتونه دیوار ، خرید خانه جدید؟ یا بازسازی خانه شما؟ همراه با تغییر کاشی و انتخاب کاغذ دیواری مناسب و وسایل مبلمان ، جنبه بسیار مهمی که به ذهن صاحب خانه یا طراح داخلی می آید رنگ خانه است. بسیاری از صاحبان خانه ها بر این باورند که انتخاب رنگ مناسب برای رنگ آمیزی ویلا خانه آنها بسیار مهم است. با این حال ، کیفیت و روش رنگ نیز به همان اندازه مهم است ، زیرا صاحبان خانه نمی خواهند هر سال در نقاشی افراط کنند. کیفیت مناسب و تکنیک مناسب رنگ آمیزی ، ماندگاری طولانی مدت رنگ را تضمین می کند. اغلب ، ممکن است دیوارها صاف و مستقیم نباشند ، و این زمانی است که نقاشان از بتونه دیوار به عنوان پایه ای استفاده می کنند تا رنگ دیوار را یکدست کنند.

  آموزش بتونه دیوار

  آموزش بتونه دیوار

  استفاده از بتونه روی دیوار مزایای مختلف دیگری دارد ، مانند افزودن درخشندگی به رنگ دیوار. اغلب در دیوارهای داخلی و خارجی استفاده می شود. نقاشان از بتونه دیواری برای محافظت و تقویت رنگ استفاده می کنند. رنگ بتونه دیوار باید به طور ایده آل با رنگ واقعی دیوار شما مطابقت داشته باشد. آنجا که بتونه دیوار اکریلیک رنگ را با مواد پلاستیکی آن مات می کند ، بتونه دیوار براق به رنگ حس درخشندگی برجسته می بخشد. انواع مختلفی از بتونه های دیواری در بازار موجود است که مصرف کنندگان می توانند از آنها برای افزایش رنگ دیوار خود انتخاب کنند.

  در اینجا چند نکته آموزش بتونه دیوار و نکته وجود دارد که هنگام انتخاب طرح بتونه دیواری باید به خاطر داشته باشید.

  نحوه بتونه کشی دیوار

  1. بتونه دیوار ضد آب: انواع نقاشی ساختمان از دیوارهای خود در هنگام باران شدید با ویژگی ضد آب خود محافظت کنید ، بتونه دیوار ضد آب گزینه ای ایده آل برای بتونه دیوار برای حفظ ماندگاری طولانی مدت رنگ دیوار است. بتونه دیوار ضد آب را می توان برای دیوارهای داخلی و خارجی استفاده کرد. این ماده با سیمان سفید و سیلیکون فرموله شده است که آن را ضد آب می کند. استفاده آسان و فاقد ترکیبات سرب ، جیوه و کروم ، بتونه دیواری ضد آببا کیفیت عالی Indigo به راحتی در دسترس است
  2. بتونه دیوار

   بتونه دیوار

   رنگ رنگ دیوار خود را در نظر داشته باشید: چندین نوع رنگ بتونه دیوار وجود دارد ، از رنگهای اکریلیک تیره تا رنگهای روشن. با این حال ، هنگام انتخاب رنگ بتونه دیوار ، رنگ سفید ساده یا رنگی مشابه رنگ دیوار خود را انتخاب کنید تا از عدم تطابق آن جلوگیری شود.

  3. بتونه مخصوص دیوار: با وجود تعداد زیادی از گزینه های بتونه کاری دیوار ، مطمئن شوید که مناسب ترین نوع دیوار خود را انتخاب کرده اید. حتی اگر از بتونه دیواری برای نمای بیرونی و داخلی استفاده شود ، نقاشی ساختمان ارزان در انواع مختلف برای هر نوع دیوار ارائه می شود. به عنوان مثال ، برای دیوارهای بیرونی ، می توانید سری طلای Indigo Polymer راانتخاب کنید که شامل سیمان سفید و پلیمر است تا از صاف بودن بافت ناهموار دیوارهای خارجی اطمینان حاصل شود. این گزینه بتونه دیوار ایده آل برای سطوحی مانند آجر ، گچ بتن و سیمان است.
  4. صاف کردن دیوارهای بسیار ناهموار: اگر دیوار بیرونی شما بسیار ناهموار است ، سری نقره ای پلیمری نیلی راکه از سیمان و پلیمرهای پراکنده شده ساخته شده است انتخاب کنید. این بتونه دیواری نه تنها جلوه صافی به دیوار می بخشد ، بلکه بخار آب را نیز کنترل می کند و تأثیر طولانی مدت روی رنگ دارد.
  5. عکس بتونه دیوار

  6. بتونه دیوار

   بتونه دیوار

  7. بتونه دیوار برای سطوح فلزی: بتونه دیوار برای رنگ دیوار مفید است ، اما بازار نیز بتونه دیواری را ارائه می دهد که منحصراً برای مبلمان و رنگهای فلزی در نظر گرفته شده است. رنگ آمیزی سطح فلزی؟ Indigo Paints یک بتونه دیواری اکسید قرمز فلزیارائه می دهد که از آلکید ساخته شده است. این بتونه دیواری اکسید قرمز سطح فلزی کدورت را به رنگ فلز می افزاید و چسبندگی خوبی را ایجاد می کند. این در اندازه های مختلف ، حتی تا ۲۰۰ میلی لیتر ، با در نظر گرفتن میزان کمتر بتونه دیواری مورد نیاز برای یک سطح فلزی موجود است.

  طراحی شهرک ویلایی و ساخت شهرک ویلایی

   

  بتونه دیواری چیست و چگونه می توان از آن به بهترین نحو استفاده کرد؟

  مروری بر بتونه دیوار

  بدست آوردن رنگ بدون نقص با بتونه دیوار آسان می شود. با ایجاد یک سطح صاف و یکدست برای رنگ آمیزی ، پایه محکمی برای رنگ ایجاد می کند. این که آیا به تازگی به خانه جدیدی نقل مکان کرده اید یا قصد دارید اتاق های خود را رنگ آمیزی کنید ، این اطمینان می دهد که رنگ جدید شما بیشتر طول می کشد تا ظاهر اول روز در طول سال ظاهر شود.

  به بیان دقیق ، بتونه دیواری یک پودر خوب از سیمان سفید است که با آب و سایر افزودنی ها مخلوط شده و محلول مورد نظر را روی دیوار ایجاد می کند. اگر از محلول به درستی استفاده کنید ، ترک ها ، نواقص و شکاف های دیوار را پر می کند تا پایه ای یکنواخت برای رنگ شما ایجاد شود. مخلوط صاف بتونه دیوار و آب کاملاً روی هر نوع دیواری قرار می گیرد تا سطحی بی عیب و نقص در فضای داخلی یا خارجی خانه شما ایجاد شود.

  به طور کلی ، نقاشان حرفه ای قبل از رنگ آمیزی هر سطحی ، دو لایه از بتونه دیوار نیلی را می زنند. لایه اول نقص ها را پر می کند و لایه دوم اطمینان می دهد که سطح پوشش داده شده و دیوار در یک خط با یکدیگر قرار دارند. می توانید از بتونه روی دیوارهای خشک استفاده کنید. همچنین می توان آنها را به راحتی بر روی دیوارهای گچ کاری شده به عنوان دیوارهای بتنی استفاده کرد. همه کاره بودن آنها را به بهترین انتخاب برای رنگ آمیزی هر نوع دیوار تبدیل می کند.

  انواع بتونه دیوار

  انواع بتونه دیوار

  انواع بتونه دیوار

  کیفیت دیوار منعکس کننده وضعیت شما در جامعه است.  نقاشی دیوار و سقف رنگ آمیزی خوب دیوار می تواند جلوی چشم مهمانان شما را بگیرد یا از بین ببرد. بنابراین ، قبل از سرمایه گذاری پول خود در بازار ، درک گزینه های موجود در بازار بسیار مهم است. اتاق خود را خوب نگاه کنید و یکی از بهترین نوع بتونه های دیواری مورد نیاز خود را تهیه کنید.

  انواع بتونه دیوار در هند بر اساس ترکیب آنها متمایز می شود.

  بتونه دیواری بر پایه سیمان سفید

  بتونه دیواری

  بتونه دیواری

  بتونه دیواری بر پایه سیمان سفید برای دیوارهای داخلی و خارجی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از افزودنی ها و پرکننده های مخصوص برای انجام چند کار به عنوان بتونه ، سیلر و پرکننده روی دیوارهای گچ یا بتونی ساخته می شود. سیمان سفید ، مواد معدنی و پلیمرها با هم مخلوط شده و یک بتونه دیواری بر پایه سیمان سفید تشکیل می دهند. آنها به صورت خشک ظاهر می شوند و وقتی آنها را روی دیوار بمالید بوی نامطبوعی ایجاد نمی کند.

  سری طلایی بتونه Indigo Polymer با بهترین پلیمرهای قابل تجزیه مجدد ساخته می شود که استحکام چسبندگی فوق العاده ای به بتونه می دهد تا یک استحکام بین رنگ و دیوار شما ایجاد کند. آنها زبرترین سطوح را صاف می کنند تا پایه ای صاف برای رنگ آمیزی ایجاد شود زیرا هر اتاق شایسته ظاهر خوب است. بتونه به دلیل شکل سیمانی اش ، در برابر آب مقاوم است. می توانید آن را روی سطوح مرطوب به همان اندازه که روی سطوح خشک است بمالید.

  بتونه دیوار اکریلیک

  خارج از انواع بتونه دیواری ، رنگ اکریلیک وظیفه نمایان کردن بهترین ویژگی های رنگ شما را به طور کامل انجام می دهد. بتونه دیوار اکریلیک نیلی با بهترین مواد اولیه توسط متخصصان مجرب ساخته شده است نما شسته جدید تا جلوه ای عالی به دیوارهای بی روح شما بدهد. رنگ شما را خوب جلوه می دهد و با چسبندگی قوی به ماندگاری آن می افزاید. ما از چسب های مخصوص برای ساخت بتونه دیوار استفاده کرده ایم تا به شما فشار قوی روی سطح دیوار بدهد.

  بتونه دیوار اکریلیک یک محلول بتونه دیواری بر پایه آب است که سریعتر از بتونه با پایه سیمان سفید خشک می شود و جلوه ای مات ایجاد می کند. سطحی با دوام طولانی و اضافی برای رنگ ایجاد می کند و جلوه مات زیادی به خانه شما می بخشد. بتونه اکریلیک نیلی با سفیدی فوق العاده و قوام کامل ساخته شده است تا امولسیون های شما غنی تر و بهتر به نظر برسد.

  نحوه استفاده از بتونه دیوار – مراحل

  1. اگر قصد دارید یک سطح بنایی جدید را رنگ آمیزی کنید ، قبل از استفاده ازرنگ بتونه دیواربه آن زمان دهید تا خوب شود . کارشناسان حداقل ۶ ماه توصیه می کنند تا سطح سنگ تراشی را قبل از شروع به کار روی آن درمان کنند.
  2. قبل از استفاده از پرایمر یا بتونه سطح را کاملاً تمیز کنید. هرگونه ناهمواری یا گرد و غبار یا جلبک قابل مشاهده می تواند بر کیفیت رنگ شما تأثیر بگذارد. با استفاده از کاغذ سنباده مرغوب رنگ ، چربی یا گرد و غبار روی سطح دیوار خود را پاک کنید.
  3. در صورت رشد جلبک یا قارچ ، آن را با استفاده از برس سیمی و آب بردارید.
  4. از یک پارچه نرم برای تمیز کردن سطح دیوار استفاده کنید.
  5. حالا قبل از استفاده از رنگ بتونه دیوار ، یک لایه ازIndigo Water Thinnable Primer بزنید.
  6. اجازه دهید تقریباً ۷ ساعت خشک شود.
  7. اکنون یکی از انواع بتونه دیوار نیلی را بکار ببرید تا نواقص روی دیوار پر شود.
  8. قبل از ادامه کار بگذارید ۴ تا ۶ ساعت خشک شود.
  9. از کاغذ سنباده برای صاف شدن سطح و پاک کردن آن با یک حوله نرم استفاده کنید.
  10. لایه نهایی پرایمر را بمالید.
  11. بعد از خشک شدن سطح را با کاغذ سنباده مختلف ماسه بزنید. اکنون سطح شما آماده رنگ آمیزی است.

   

  بتونه دیوار اکریلیک

  بتونه دیوار اکریلیک

  مزایای استفاده از بتونه دیوار

  رنگ بتونه دیوار جلوه صاف تری به دیوار می بخشد.

  به طور موثری دیوار را ضد آب کرده و رطوبت را حفظ می کند.

   به آسانی پوسته پوسته نمی شود و به دیوار شما آسیب می رساند.

  می توانید از بتونه دیواری برای افزایش طول عمر رنگ گران قیمت خود استفاده کنید.

  • رنگ به کمک رنگ بتونه دیوار کاملاً به دیوار چسبانده شده است.

  نکات نقاشی

  برای به دست آوردن نتایج دلخواه ، باید نکات مهمی را در مورد بتونه کاری دیوار بدانید.

  قبل از استفاده از بتونه دیواری اجازه دهید پرایمر شما کاملاً خشک شود. برای یک پایان بی عیب و نقص ، باید اجازه دهید دیوار شما آماده استفاده از رنگ بتونه دیوار شود.

  سطح دیوار خود را از نظر وجود هرگونه نقص بررسی کنید. در صورت وجود سوراخ یا ترک ، با استفاده از پیچ گوشتی خاک را از شکاف خارج کرده و سپس بتونه دیواری را در داخل آن پر کنید تا نتایج بهتری حاصل شود. بگذارید لایه اول قبل از استفاده از لایه بعدی به درستی خشک شود.

  • پس از استفاده از لایه دوم ، اجازه دهید دیوار یک شب خشک شود.

  قبل فراموش نکنید که قبل از استفاده از آخرین لایه پرایمر ، سطح را با کاغذ سنباده صاف کنید.

  • بررسی کنیدترکیبی آماده رنگایده هایی برای خانه خود را.

  استفاده از یک بتونه دیواری خوب برای دیوارهای بی عیب و نقص حیاتی است. استفاده از بتونه دیواری مناسب برای سالهای آینده برای شما مفید خواهد بود. عاقلانه انتخاب کنید و از زیبایی دیوارهای خود لذت ببرید.

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

  قیمت رنگ پلاستیک

  نقاشی خانه

  پنت هاوس | طراحی پنت هاوس | ساخت پنت هاوس

  معماری ویلای لاکچری

  طراحی باغ ویلا ۲۰۰ متری

  نقاشی ساختمان همدان

  هزینه ساخت ویلای ساده

  طراحی نما شهری

  ضوابط طراحی کافه گالری

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.