بازسازی سالن بدنسازی | بازسازی باشگاه | بازسازی بدنسازی

بازسازی سالن بدنسازی

بازسازی سالن بدنسازی

به گزارش ساخت ویلا : بازسازی باشگاه یا بازسازی سالن بدنسازی از رشته های ورزشی پرطرفدار و محبوب در میان اقشار مختلف جامعه به شمار می آید. از سوی دیگر، معضل چاقی و اضافه وزن، بدنسازی را به یکی از بهترین ورزش ها، جهت دستیابی به تناسب اندام و افزایش طول عمر انسان ها مبدل نموده است. در این میان، ظاهر فضای داخلی باشگاه، در جذب و ترغیب افراد به این ورزش، از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. بازسازی ساختمان سالن بدنسازی علاوه بر افزایش جذابیت نمای ظاهری سالن، در ارتقای روحیه ورزشکاران تاثیر بسزایی برجای می گذارد.

جهت بازسازی باشگاه با ما در ارتباط باشید.

بازسازی سالن بدنسازی

بازسازی سالن بدنسازی

نکات کلیدی بازسازی باشگاه و بازسازی سالن بدنسازی

– برخورداری از سیستم تهویه مناسب بازسازی ویلا

بازسازی باشگاه تعبیه یک سیستم تهویه بهینه، از مهم ترین نکات در بازسازی سالن بدنسازی به شمار می رود. در ورزش بدنسازی تحرک و فعالیت حرف اول و آخر را می زند. تحرک بالای ورزشکاران در فضای بسته، رشد و گسترش میکروب ها و متعاقب آن، بیماری ها و حساسیت های پوستی را به دنبال دارد. برای جلوگیری از این مشکلات طراحی یک سیستم تهویه (Air Conditioning system) بیش از پیش ضرورت پیدا می کند. همچنین، بهره‌مندی باشگاه بدنسازی از پنجره های بزرگ، در تامین هوای تازه و افزایش سطح کیفی هوا کمک شایانی می نماید.

بازسازی سالن بدنسازی

بازسازی سالن بدنسازی

– کفپوش باشگاه بدنسازی

ال اس اف بدون تردید، از مهم نکات در هنگام بازسازی سالن ورزشی به کفپوش آن اختصاص پیدا می کند. باشگاه های بدنسازی نیز از این قاعده مستثنا نمی باشند. برای انجام درست تمرین های بدنسازی استحکام و کیفیت کفپوش، از عوامل مهم و حائز اهمیت تلقی می گردد. سخت و بی کیفیت بودن کفپوش باشگاه احتمال آسیب دیدن ورزشکاران را افزایش می دهد.

بازسازی باشگاه علاوه بر این، کفپوش سالن بدنسازی باید توانایی تحمل وزن وزنه های سنگین را داشته باشد. کفپوش های گرانولی از بهترین گزینه ها برای استفاده در باشگاه های بدنسازی به شمار می روند. ماندگاری و طول عمر بالا، خاصیت آنتی باکتریال، دوام و کیفیت مطلوب و تنوع رنگ بالا، از ویژگی های مهم این نوع از کفپوش ها محسوب می شود.

جهت بازسازی باشگاه با ما در ارتباط باشید.

 بازسازی باشگاه

بازسازی باشگاه

هزینه بازسازی سالن بدنسازی

– نورپردازی مناسب

طراحی آپارتمان رعایت اصول نور و نورپردازی را می توان از دیگر نکات مهم در طراحی و بازسازی سالن بدنسازی قلمداد نمود. استفاده از نورهای خیره کننده موجب خستگی و آزار چشم ها می شود. مناسب است که  در جهت روشنایی باشگاه‌های ورزشی، به ویژه در طول روز، از نور طبیعی استفاده شود. همچنین، استفاده از نورهای با طیف رنگی کرم یا سفید از خستگی و آسیب وارد شدن به چشم ها جلوگیری می کند.

بازسازی بدنسازی

بازسازی بدنسازی

– چیدمان صحیح تجهیزات بدنسازی

بازسازی باشگاه تجهیزات بدنسازی باید به صورتی در سالن چیده شوند که در موقع تمرین کردن و شلوغ شدن باشگاه موجب برخورد و آسیب وارد شدن به افراد نشود. بنابراین، وسایل باشگاه باید با نهایت دقت چیده شوند.

جهت بازسازی باشگاه با ما در ارتباط باشید.

بازسازی بدنسازی

بازسازی بدنسازی

– استفاده از آینه های مناسب

بازسازی باشگاه به کار بردن آینه های مناسب از دیگر نکات مهم در بازسازی سالن های بدنسازی تلقی می گردد. استفاده از آینه های قدی ضمن افزایش انگیزه ورزشکاران، در انجام صحیح حرکات و تمرین ها بسیار کمک کننده است.

ناگفته نماند که تخمین هزینه بازسازی سالن بدنسازی به فاکتورهای مختلفی مانند مساحت فضای باشگاه، ابعاد و اندازه، نوع کاربری و جنس کفپوش سالن بستگی دارد.

مقالات بیشتر جهت مطالعه :

قیمت گچ کاری در ارومیهنقشه ویلایی دوبلکس با استخرنقشه ویلا ۶۰ متریپلان ویلای ۶۰ متری

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره