تبدیل Paper به CAD Conversion Services چیست؟

Paper به CAD Conversion Services

Paper به CAD Conversion Services


مزایای استفاده از Paper به CAD Conversion Services چیست؟

به گزارش ساخت سوله : تبدیل Paper به CAD Conversion Services چیست؟ صنعت ساخت و ساز فراتر از پیش نویس دستی حرکت کرده است که در آن از کاغذ ، قلم ، استنسیل برای تهیه اسناد ساخت استفاده شده است. CAD Drafting Services و اکنون بتدریج BIM امروزه به عادی متخصصان AEC تبدیل شده است. با این حال ، هنوز اسناد ساختاری دستی و چاپی دو بعدی وجود دارد که باید تبدیل و در قالب های دیجیتالی ذخیره شوند. در زمینه تبدیل نقشه های کاغذی به پرونده های CAD از جمله دوام ، مقیاس پذیری بهتر ، راحتی در ذخیره سازی و غیره ، مزایای مختلفی وجود دارد. در مقاله حاضر ، چهار دلیل را بررسی می کنیم که چرا متخصصان AEC باید نقشه های کاغذی را به پرونده های CAD تبدیل کنند.

۱. دوام:

روش های مختلفی وجود دارد که به مرور زمان نقشه های کاغذی آسیب می بینند. کاغذ در درجه اول می تواند پیر شود و حتی اگر در شرایط بکر نگهداری شود ، جوهر محو شود و مارک را غیرقابل قبول کند. علاوه بر این ، شرایط غیر منتظره دیگری مانند قرار گرفتن در معرض آب ، نوسان دما و غیره وجود دارد که می تواند باعث پوسیدگی و آسیب شود. سرانجام ، همیشه احتمال خطای انسانی وجود دارد که می تواند منجر به گم شدن ، پاره شدن اوراق و غیره شود. با این وجود ، پس از تبدیل شدن به پرونده های CAD ، می توان آنها را به صورت دیجیتالی روی ابر ذخیره کرد تا از بین نرود و آسیب نبیند.

Paper به CAD Conversion Services
Paper به CAD Conversion Services

۲. وقت گیر:

یک مجموعه معمولی از اسناد ساخت و ساز نقشه های زیادی دارد و بنابراین یافتن اطلاعات خاص در مورد نقشه کاغذ دشوار است. CAD ابزارهای مختلف جستجو را ارائه می دهد که امکان جستجو سریعتر و کارآمدتر را برای معماران و طراحان فراهم می کند. علاوه بر این ، مشاهده جزئیات روی نقشه های کاغذ نیز دشوار است ، زیرا بزرگنمایی آنها برای مشاهده جنبه خاصی امکان پذیر نیست. اینجاست که تبدیل CAD می تواند در وقت شما صرفه جویی کند. علاوه بر این ، CAD سهولت در ایجاد اصلاحاتی را ایجاد می کند که ممکن است در هنگام نوسازی ، تعمیر و یا نوسازی لازم باشد.

۳. به اشتراک گذاری آسان:

به راحتی به اشتراک گذاشتن نقشه های کاغذی بسیار چالش برانگیز است. این امر به متخصصان نیاز دارد که آن را شخصاً به اشتراک بگذارند که محدودیت های زمانی و شرایط جغرافیایی را ایجاد می کند. از طرف دیگر پرونده های CAD می توانند بلافاصله با تمام ذینفعان درگیر به اشتراک گذاشته شوند تا همه در یک صفحه باقی بمانند و خطاهای ناشی از ارتباط نادرست وجود نداشته باشد. سهولت در اشتراک گذاری همچنین سرعت را افزایش می دهد و درک بیشتر منجر به تصمیم گیری بهتر ، چرخش سریع تر و محصولات با کیفیت تر می شود.

۴. ارائه های بهتر:

وقتی نوبت به جزییات پروژه برای مشتری یا شریک تجاری می رسد ، درک واقعی نقشه های ۲ بعدی برای یک غیر روحانی دشوار می شود. برای تجسم نتیجه نهایی ، به مقدار کافی تخیل نیاز دارد و کارایی چندانی ندارد. در اینجا ، از خدمات رندر سه بعدی می توان برای ایجاد تجسم سه بعدی ، رندر آریل ، گشت و گذار یا انیمیشن از پرونده های CAD استفاده کرد. این به مشتری این امکان را می دهد تا درک درستی از نحوه شکل گیری محصول نهایی بدست آورد و تصمیم گیری آگاهانه را تسهیل کند.

نتیجه:

تبدیل Paper به CAD Conversion Services چیست؟ برای ذخیره ، استفاده و مدیریت نقشه های کاغذی بسیار دست و پا گیر ، پرهزینه و وقت گیر است. وقتی گزینه در دسترس برای تبدیل این نقشه های ۲D به پرونده های CAD وجود دارد ، متخصصان AEC باید آن را انتخاب کنند.

 

 

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

معماری پایدار ویلا

نقشه و طراحی باغ

نقاشی ساختمان کودکان

ساخت ویلا ال اس اف

طراحی نما حیاط

طراحی پلان کافه گالری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!