تبدیل Paper به CAD Conversion Services چیست؟

Paper به CAD Conversion Services

Paper به CAD Conversion Services


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

مزایای استفاده از Paper به CAD Conversion Services چیست؟

به گزارش ساخت سوله : تبدیل Paper به CAD Conversion Services چیست؟ صنعت ساخت و ساز فراتر از پیش نویس دستی حرکت کرده است که در آن از کاغذ ، قلم ، استنسیل برای تهیه اسناد ساخت استفاده شده است. CAD Drafting Services و اکنون بتدریج BIM امروزه به عادی متخصصان AEC تبدیل شده است. با این حال ، هنوز اسناد ساختاری دستی و چاپی دو بعدی وجود دارد که باید تبدیل و در قالب های دیجیتالی ذخیره شوند. در زمینه تبدیل نقشه های کاغذی به پرونده های CAD از جمله دوام ، مقیاس پذیری بهتر ، راحتی در ذخیره سازی و غیره ، مزایای مختلفی وجود دارد. در مقاله حاضر ، چهار دلیل را بررسی می کنیم که چرا متخصصان AEC باید نقشه های کاغذی را به پرونده های CAD تبدیل کنند.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

۱. دوام:

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

روش های مختلفی وجود دارد که به مرور زمان نقشه های کاغذی آسیب می بینند. کاغذ در درجه اول می تواند پیر شود و حتی اگر در شرایط بکر نگهداری شود ، جوهر محو شود و مارک را غیرقابل قبول کند. علاوه بر این ، شرایط غیر منتظره دیگری مانند قرار گرفتن در معرض آب ، نوسان دما و غیره وجود دارد که می تواند باعث پوسیدگی و آسیب شود. سرانجام ، همیشه احتمال خطای انسانی وجود دارد که می تواند منجر به گم شدن ، پاره شدن اوراق و غیره شود. با این وجود ، پس از تبدیل شدن به پرونده های CAD ، می توان آنها را به صورت دیجیتالی روی ابر ذخیره کرد تا از بین نرود و آسیب نبیند.

ads 3

ads 3

Paper به CAD Conversion Services

Paper به CAD Conversion Services

۲. وقت گیر:

lsf min

یک مجموعه معمولی از اسناد ساخت و ساز نقشه های زیادی دارد و بنابراین یافتن اطلاعات خاص در مورد نقشه کاغذ دشوار است. CAD ابزارهای مختلف جستجو را ارائه می دهد که امکان جستجو سریعتر و کارآمدتر را برای معماران و طراحان فراهم می کند. علاوه بر این ، مشاهده جزئیات روی نقشه های کاغذ نیز دشوار است ، زیرا بزرگنمایی آنها برای مشاهده جنبه خاصی امکان پذیر نیست. اینجاست که تبدیل CAD می تواند در وقت شما صرفه جویی کند. علاوه بر این ، CAD سهولت در ایجاد اصلاحاتی را ایجاد می کند که ممکن است در هنگام نوسازی ، تعمیر و یا نوسازی لازم باشد.

تبلیغات

تبلیغات

۳. به اشتراک گذاری آسان:

استخر min

به راحتی به اشتراک گذاشتن نقشه های کاغذی بسیار چالش برانگیز است. این امر به متخصصان نیاز دارد که آن را شخصاً به اشتراک بگذارند که محدودیت های زمانی و شرایط جغرافیایی را ایجاد می کند. از طرف دیگر پرونده های CAD می توانند بلافاصله با تمام ذینفعان درگیر به اشتراک گذاشته شوند تا همه در یک صفحه باقی بمانند و خطاهای ناشی از ارتباط نادرست وجود نداشته باشد. سهولت در اشتراک گذاری همچنین سرعت را افزایش می دهد و درک بیشتر منجر به تصمیم گیری بهتر ، چرخش سریع تر و محصولات با کیفیت تر می شود.

۴. ارائه های بهتر:

وقتی نوبت به جزییات پروژه برای مشتری یا شریک تجاری می رسد ، درک واقعی نقشه های ۲ بعدی برای یک غیر روحانی دشوار می شود. برای تجسم نتیجه نهایی ، به مقدار کافی تخیل نیاز دارد و کارایی چندانی ندارد. در اینجا ، از خدمات رندر سه بعدی می توان برای ایجاد تجسم سه بعدی ، رندر آریل ، گشت و گذار یا انیمیشن از پرونده های CAD استفاده کرد. این به مشتری این امکان را می دهد تا درک درستی از نحوه شکل گیری محصول نهایی بدست آورد و تصمیم گیری آگاهانه را تسهیل کند.

نتیجه:

تبدیل Paper به CAD Conversion Services چیست؟ برای ذخیره ، استفاده و مدیریت نقشه های کاغذی بسیار دست و پا گیر ، پرهزینه و وقت گیر است. وقتی گزینه در دسترس برای تبدیل این نقشه های ۲D به پرونده های CAD وجود دارد ، متخصصان AEC باید آن را انتخاب کنند.

 

 

 

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

معماری پایدار ویلا

نقشه و طراحی باغ

نقاشی ساختمان کودکان

ساخت ویلا ال اس اف

طراحی نما حیاط

طراحی پلان کافه گالری

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!