قیمت لوله کشی گاز | دستمزد لوله کشی گاز | هزینه لوله کشی ساختمان

قیمت لوله کشی گاز

قیمت لوله کشی گاز


قیمت لوله کشی گاز

به گزارش بازار کار ساخت ویلا : امروزه قیمت لوله کشی گاز از مسائلی است که ذهن هر فردی که قصد ساخت خانه دارد را به خود مشغول کرده است. قیمت لوله کشی گاز بر اساس نوع ساختمان و متراژ آن متغیر است. گاز در زندگی بشریت نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. گاز یک نوع سوخت فسیلی محسوب می شود که برای تولید گرما و انرژی از آن استفاده می شود. لوله کشی گاز باید اصولی و توسط فردی که تخصص در این زمینه را دارد، انجام شود. چرا که در صورت غیر اصولی بودن، منجر به ایجاد خطرات جبران ناپذیر مالی و جانی می شود.

  • دستمزد لوله کشی گاز هر متر طول ۲۸.۰۰۰ هزار تومان
  • دستمزد نصب شیرآلات هر عدد ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
  • طراحی و نقشه کشی هر واحد مسکونی ۸۰۰.۰۰۰ تومان
  • دستمزد ساخت و نصب  کلکتور هر واحد ۲۶۰.۰۰۰ هزار تومان
  • قیمت لوله کشی گاز برای هر متر ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان
  • اجرت لوله کشی ۵۰ تا ۹۰ هزار تومان
  • دستمزد انسداد لوله کشی گاز ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار توما
  • قیمت اجرای کناف

لوله کشی گاز چیست و چگونه کار می کند؟

لوله های گاز به لوله هایی گفته می شود که آب گرم شده در دیگ بخار را به رادیاتور ها منتقل می کنند. رایج ترین لوله ای که در لوله کشی گاز مورد استفاده قرار می گیرد، فولاد سیاه است. متخصصین همچنین از مس، برنج و لوله فولادی ضد زنگ راه راه نیز برای این کار بهره می برند. هر چه گاز طبیعی به خانه ای که قصد لوله کشی آن را دارند، نزدیک تر باشد قطر لوله مورد نظر کوچکتر و فشار گاز کمتر می شود. زمانی که سایز و اندازه لوله ها بیشتر می شود، لوله کشی گاز حرفه ای تر شده و نیاز به فرد کاربلد نیز بیشتر می شود. این کار از حساسیت زیادی برخوردار می باشد و براساس حجم کار و میزان زمانی که صرف آن می شود قیمت لوله کشی گاز متغیر است. در نهایت زمانی که گاز در سیستم جریان پیدا می کند، تنظیم کننده ها جریان گاز را از فشار های بالاتر به فشار های پایین تر کنترل و هدایت می کنند.

قیمت لوله کشی گاز

قیمت لوله کشی گاز

همه چیز درباره ی قیمت لوله کشی گاز

همان طور که در پاراگراف های بالا به آن اشاره کردیم یکی از مراحل مهم در ساختمان سازی لوله کشی گاز می باشد. قیمت لوله کشی گاز به عوامل زیادی از جمله جنس و متراژ لوله، تجهیزات مورد نیاز برای نصب، نوع ساختمان و متراژ آن، تعداد طبقه و همچنین دستمزد نصاب بستگی دارد. حدود قیمت لوله کشی گاز برای ساختمان نوساز بالای صد متر به شرح زیر می باشد:

با توجه به نکاتی که گفته شد، قیمت ثابت و مشخصی را نمی توان برای این کار تعیین نمود و براساس موارد فوق قیمت لوله کشی گاز متغیر است.

مقالات بیشتر جهت مطالعه : 

قیمت سنگ کاری

قیمت گچبری

طراحی کافی شاپ

رنگ ساختمان طرح کاغذ دیواری

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره