×

بازسازی پارکینگ و هزینه تعمیرات پارکینگ

 • کد نوشته: 30743
 • ۱۴۰۲/۰۳/۲۰
 • دیدگاه‌ها برای بازسازی پارکینگ و هزینه تعمیرات پارکینگ بسته هستند
 • بازسازی پارکینگ بازسازی پارکینگ زمانی اهمیت پیدا می کند که حتی برای ۲۴ ساعت ساکنین یک مجتمع مسکونی به دلیل نیاز به تعمیرات اساسی ناچار باشند خودروهایشان را به مکان دیگری منتقل کنند. همچنین ممکن است شما مجبور باشید به دلیل نیاز به تعمیرات ضروری و مشکلاتی که در پارکینگ خود دارید هر شب چند […]

  بازسازی پارکینگ و هزینه تعمیرات پارکینگ

  بازسازی پارکینگ

  بازسازی پارکینگ زمانی اهمیت پیدا می کند که حتی برای ۲۴ ساعت ساکنین یک مجتمع مسکونی به دلیل نیاز به تعمیرات اساسی ناچار باشند خودروهایشان را به مکان دیگری منتقل کنند. همچنین ممکن است شما مجبور باشید به دلیل نیاز به تعمیرات ضروری و مشکلاتی که در پارکینگ خود دارید هر شب چند بار به خودرویتان در پارکینگ سر بزنید تا از سلامت آن اطمینان پیدا کنید.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  توصیه می کنیم اگر فکر می کنید دیگر وقت نوسازی فرا رسیده و برای تامین هزینه بازسازی پارکینگ اختصاصی یا حتی پارکینگ اشتراکی شما با سایر ساکنین واحدهای ساختمانی به توافق رسیده اید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

  بازسازی پارکینگ

  بازسازی پارکینگ

  پارکینگ‌، با توجه به نوع کاربری که دارد یکی از پر ترددترین مکان‌های ساختمان است. این حجم بالای تردد باعث میشود که در طی گذشت سالها استفاده از آن، دچار خرابی و از بین رفتن بعضی نقاط پارکینگ شود.

  بازسازی پارکینگ راه حلی است که میتوان بعد از به وجود آمدن این مشکلات، اقدام به برطرف کردن آن کرد رسیدگی به پارکینگ با توجه به حساسیت و حجم بالای استفاده‌ای که دارد باید به موقع انجام شود تا باعث تشدید خرابی‌ها و در نهایت از کار افتادگی پارکینگ نشود.

  زمانی که پارکینگ از کار افتاده شود تعداد زیادی از افرادی که خودروهایشان را در آن پارک میکردند دیگر نمیتوانند از پارکینگ به خوبی استفاده کنند و ممکن است خسارات مختلفی متحمل شوند

  چه زمانی بازسازی پارکینگ ضرورت پیدا می کند؟

  بازسازی پارکینگ در موارد زیر توسط تیم های فنی و تخصصی به صورت همزمان صورت می گیرد که هزینه بازسازی پارکینگ نیز مستقیما می تواند متاثر از هزینه تامین مواد و مصالحی باشد که در موارد زیر خلاصه می شود:

  • ترک خوردگی کفپوش های پارکینگ به خصوص در پارکینگ های موسم به پارکینگ های طبقاتی ناشی از نفوذ رطوبت، نشت روغن خودروها، وجود برف، یخ یا نمک در محل
  • اصلاح و تعمیر سیستم های تهویه مناسب پارکینگ و رفع نقص در سیستم های ایمنی و حفاظتی محل
  • رفع نقایص نورپردازی و آینه های موجود در محل یا هر نوع تجهیزات روشنایی موجود در پارکینگ
  • تعمیر و نوسازی رمپ یا شیب راهه پارکینگ

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  تعمیرات پارکینگ

  تعمیرات پارکینگ

  در کنار این موارد همچنین هزینه های رنگ آمیزی یا عایق کاری سطوح پارکینگ را نیز می توان اضافه کرد. تیم های تخصصی و فنی بازسازی پارکینگ در زمان حضور و بازدید از محل قطعا در این زمینه پیشنهادات جالب و مقرون به صرفه ای را از جمله در خصوص هزینه بازسازی پارکینگ با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهند که می تواند مفید واقع شوند.

  بازسازی پارکینگ با هزینه مناسب

  شاید به این نکته اندیشیده باشید که اصولا وجود پارکینگ مانع از تجمع و ایجاد ترافیک در طول شبانه روز شده و برای رفاه بیشتر ساکنین ساختمان اهمیت غیر قابل انکار دارد. لازم است در زمان ساخت این پارکینگ ها کاملا استانداردها و قواعد مربوط به آن در نظر گرفته شود. در واقع استانداردسازی یکی از مواردی است که می تواند از بروز مشکلاتی از قبیل فرسودگی کفپوش های پارکینگ جلوگیری کند.

  به طور کلی جنس کفپوش های موجود در پارکینگ ها از سنگ ساختمانی، انواع سرامیک یا کفپوش های موسوم به کفپوش اپوکسی می باشد که در زمان انجام تعمیرات و نوسازی محل هر یک از این مصالح می تواند در افزایش یا کاهش هزینه بازسازی پارکینگ نیز می تواند موثر باشد.

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  عکس پارکینگ

  عکس پارکینگ

  بازسازی پارکینگ را به اویم شاهانه بسپارید

  اگر فکر می کنید اکنون دیگر زمان بازسازی پارکینگ اختصاصی یا عمومی شما فرا رسیده است توصیه می کنیم بدین منظور در اولین فرصت با گروه معماری اویم شاهانه تماس بگیرید. شما به این دلایل می توانید اویم شاهانه و خدمات طراحی معماری و ساخت و ساز این شرکت را بر سایر شرکت های موجود ترجیح دهید:

  • ۱۱ سال سابقه در زمینه طراحی، نوسازی و بازسازی اماکن مختلف
  • برخورداری از تیم های فنی متشکل از مهندسین و متخصصین برجسته بومی و کاملا متبحر در زمینه ساخت و ساز و مرمت سازه های مختلف
  • عملیات ساخت و بازسازی صدها پروژه مختلف در سطح کشور
  • کسب چندین مقام در سطح کشور در حوزه مسابقات برگزار شده در زمینه معماری

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  هزینه بازسازی پارکینگ

  هزینه بازسازی پارکینگ

  تعمیرات پارکینگ را به اویم شاهانه بسپارید

  در دکوراسیون پارکینگ رعایت چه نکاتی مهم است؟

  دکوراسیون پارکینگ بسیار مهم است، زیرا اولین مکانی است که هنگام ورود به ساختمان در آنجا پا می گذاریم. دکوراسیون داخلی تمام پارکینگ های تجاری و مسکونی در گروه مهم ترین مواردی هستند که یک طراح ساختمان به آن فکر می کند.

  دکوراسیون پارکینگ

  دکوراسیون پارکینگ

  چه ایده هایی را هنگام دکوراسیون پارکینگ به کار ببندیم:

  •   میزان فضایی که برای پارکینگ در نظر گرفته می شود رابطه ی مستقیمی با دکوراسیون پارکینگ دارد. دقت در چگونگی بازو بسته شدن درهای پارکینگ و استحکام آن و…  به هنگام طراحی پارکینگ لازم و ضروری است.
  •   پر واضح است که سیستم تهویه ی پارکینگ، دکوراسیون آن را تکمیل تر می سازد.
  •   دکوراسیون پارکینگ با استفاده از کفپوش ها و دیوار پوش های زیبا، مقاوم و قابل شست و شو بیشتر به چشم می آید. چنانچه فضا و مساحت پارکینگ کم است با استفاده از رنگ های روشن، جلوه ی پارکینگ را بزرگ تر جلوه دهید.
  •   در برخی از پارکینگ ها با استفاده از گل ها و گیاهان طبیعی، میزان زیبایی دکوراسیون آن پارکینگ را به بالاترین درجه ی زیبایی و جذابیت می رسانند. برخی نیز از پوستر و عکس استفاده می کنند.
  •   موضوع بسیار بسیار مهم در دکوراسیون پارکینگ، نورپردازی آن است. نورپردازی پارکینگ باید بسیار اصولی و حساب شده باشد. می توان از لامپ های هوشمند مجهز به سنسور استفاده کرد. نورپردازی اگر مدرن و خلاقانه باشد، در ترکیب با رنگ های روشن کفپوش ها و دیوار پوش ها، زیبایی پارکینگ را تشدید می کند.
  • بیشتر بخوانید : طراحی داخلی آپارتمان

  تماس با ما : ۰۹۱۲۲۲۳۶۹۷۴

  دکوراسیون پارکینگ

  دکوراسیون پارکینگ

  آیا تزئین ستون های موجود در پارکینگ امکان پذیر است:

  شاید این سوال خیلی ها باشد که چگونه دکوراسیون یک پارکینگی که ستون دارد را طراحی کنیم؟! تزیینات ستون پارکینگ با استفاده از چوب، گچ کاری، موزاییک و غیره دکوراسیون پارکینگ را جذاب تر می سازد. در دنیای مدرن امروزی با رنگ آمیزی های شاد و شب نمای ستون های موجود در پارکینگ ها نه تنها پارکینگ را زیباتر می سازند؛ بلکه به طور کاربردی، از تاریکی فضای پارکینگ نیز کم می کنند. از ستون ها برای جداسازی فضای پارکینگ ها از یکدیگر نیز استفاده می کنند.

  منابع:

  ۱- https://jandjasphalt.com/importance-parking-lot-reconstruction/

  ۲- https://cromwellmgt.ca/en/2019/11/14/interior-parking

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.