بازسازی پارکینگ و هزینه تعمیرات پارکینگ

بازسازی پارکینگ

بازسازی پارکینگ


بازسازی پارکینگ

بازسازی پارکینگ زمانی اهمیت پیدا می کند که حتی برای ۲۴ ساعت ساکنین یک مجتمع مسکونی به دلیل نیاز به تعمیرات اساسی ناچار باشند خودروهایشان را به مکان دیگری منتقل کنند. همچنین ممکن است شما مجبور باشید به دلیل نیاز به تعمیرات ضروری و مشکلاتی که در پارکینگ خود دارید هر شب چند بار به خودرویتان در پارکینگ سر بزنید تا از سلامت آن اطمینان پیدا کنید.

جهت بازسازی با ما در ارتباط باشید.

توصیه می کنیم اگر فکر می کنید دیگر وقت نوسازی فرا رسیده و برای تامین هزینه بازسازی پارکینگ اختصاصی یا حتی پارکینگ اشتراکی شما با سایر ساکنین واحدهای ساختمانی به توافق رسیده اید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

بازسازی پارکینگ

بازسازی پارکینگ

چه زمانی بازسازی پارکینگ ضرورت پیدا می کند؟

بازسازی پارکینگ در موارد زیر توسط تیم های فنی و تخصصی به صورت همزمان صورت می گیرد که هزینه بازسازی پارکینگ نیز مستقیما می تواند متاثر از هزینه تامین مواد و مصالحی باشد که در موارد زیر خلاصه می شود:

  • ترک خوردگی کفپوش های پارکینگ به خصوص در پارکینگ های موسم به پارکینگ های طبقاتی ناشی از نفوذ رطوبت، نشت روغن خودروها، وجود برف، یخ یا نمک در محل
  • اصلاح و تعمیر سیستم های تهویه مناسب پارکینگ و رفع نقص در سیستم های ایمنی و حفاظتی محل
  • رفع نقایص نورپردازی و آینه های موجود در محل یا هر نوع تجهیزات روشنایی موجود در پارکینگ
  • تعمیر و نوسازی رمپ یا شیب راهه پارکینگ

 

تعمیرات پارکینگ

تعمیرات پارکینگ

در کنار این موارد همچنین هزینه های رنگ آمیزی یا عایق کاری سطوح پارکینگ را نیز می توان اضافه کرد. تیم های تخصصی و فنی بازسازی پارکینگ در زمان حضور و بازدید از محل قطعا در این زمینه پیشنهادات جالب و مقرون به صرفه ای را از جمله در خصوص هزینه بازسازی پارکینگ با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهند که می تواند مفید واقع شوند.

بازسازی پارکینگ با هزینه مناسب

شاید به این نکته اندیشیده باشید که اصولا وجود پارکینگ مانع از تجمع و ایجاد ترافیک در طول شبانه روز شده و برای رفاه بیشتر ساکنین ساختمان اهمیت غیر قابل انکار دارد. لازم است در زمان ساخت این پارکینگ ها کاملا استانداردها و قواعد مربوط به آن در نظر گرفته شود. در واقع استانداردسازی یکی از مواردی است که می تواند از بروز مشکلاتی از قبیل فرسودگی کفپوش های پارکینگ جلوگیری کند.

به طور کلی جنس کفپوش های موجود در پارکینگ ها از سنگ ساختمانی، انواع سرامیک یا کفپوش های موسوم به کفپوش اپوکسی می باشد که در زمان انجام تعمیرات و نوسازی محل هر یک از این مصالح می تواند در افزایش یا کاهش هزینه بازسازی پارکینگ نیز می تواند موثر باشد.

عکس پارکینگ

عکس پارکینگ

بازسازی پارکینگ را به اویم شاهانه بسپارید

اگر فکر می کنید اکنون دیگر زمان بازسازی پارکینگ اختصاصی یا عمومی شما فرا رسیده است توصیه می کنیم بدین منظور در اولین فرصت با گروه معماری اویم شاهانه تماس بگیرید. شما به این دلایل می توانید اویم شاهانه و خدمات طراحی معماری و ساخت و ساز این شرکت را بر سایر شرکت های موجود ترجیح دهید:

  • ۱۱ سال سابقه در زمینه طراحی، نوسازی و بازسازی اماکن مختلف
  • برخورداری از تیم های فنی متشکل از مهندسین و متخصصین برجسته بومی و کاملا متبحر در زمینه ساخت و ساز و مرمت سازه های مختلف
  • عملیات ساخت و بازسازی صدها پروژه مختلف در سطح کشور
  • کسب چندین مقام در سطح کشور در حوزه مسابقات برگزار شده در زمینه معماری

 

هزینه بازسازی پارکینگ

هزینه بازسازی پارکینگ

تعمیرات پارکینگ را به اویم شاهانه بسپارید

منابع:

۱- https://jandjasphalt.com/importance-parking-lot-reconstruction/

۲- https://cromwellmgt.ca/en/2019/11/14/interior-parking

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره