آموزش ساخت کباب پز با آجر

ساخت کباب پز با آجر

ساخت کباب پز با آجر


ساخت کباب پز با آجر

به گزارش هزینه بازسازی ساختمان ساخت کباب پز با آجر ویا نحوه ساخت کباب پز آجر و کاشی ، با دستورالعمل های DIY مصور برای برنامه ریزی و ساخت یک جزیره کباب در فضای باز یک کوره بزرگ و صفحه آشپزخانه دو شعله در این جزیره کبابی سنتی قرار گرفته است.

brick tile bbq counter 1
ساخت کباب پز با آجر

ساخت باربیکیو آجری

دیوارهای بلوک بتونی با آجر ساخته شده اند که به گونه ای ساخته شده اند که به نظر می رسد دیوار آجری هست . جداره های داخلی میز پیش ساخته از کاشی و سرامیک ساخته شده است.

ساخت کباب پز آجری

ساخت کباب پز با آجر این جزیره مستطیل شکل دارای دو دستگاه از بالا و دو محفظه ذخیره سازی در زیر است. این سازه از بلوک بتونی ۶ اینچی ساخته شده و روی یک دال بتنی ساخته شده است که تقویت شده است. ساخت باربیکیو دیوارها با آجر روبرو هستند و پیشخوان آن کاشی کاری شده است. مقدار کل فضای پیشخوان قابل استفاده حدود ۴ فوت است ، اما اگر حیاط شما بتواند یک جزیره طولانی تر را در خود جای دهد ، طراحی به راحتی قابل تنظیم است. به دلیل وجود لبه ۳ اینچی و پشت پرده ۴ اینچی ، میز آشپزخانه قابل توجه است. ساخت کباب پز با آجر زیرسازی لایه ای از بتن مسلح ۲ اینچی است که روی تخته پشتی بتونی ۱/۲ اینچی گذاشته شده است. زیربنای صفحه پشتی بلوکی به ضخامت ۴ اینچ است و آن را به اندازه ای گسترده می کند که صفحات یا قطعات را در آن نگه دارد.

نحوه ساخت کباب پز

قبل از شروع هر کار ، تمام موارد موجود در لیست شاخه ها و مواد زیر را بخرید و هنگام ساخت جزیره کباب ، آنها را در دسترس داشته باشید. یک سنگ تراشی حرفه ای به دنبال انجام کارهای دقیق است ، بنابراین شما می خواهید برای اطمینان از تناسب مناسب ، کوره ، مشعل ها و درهای ذخیره را متناسب کنید. قبل از خرید کاشی و سرامیک ، تعداد کاشی های مورد نیاز برای سطح پیشخوان و صفحه پشتی (و همچنین کاشی های گاو نر) را محاسبه کنید و ۱۰ درصد برای زباله اضافه کنید.

ساخت باربیکیو آجری
ساخت باربیکیو آجری

ساخت باربیکیو با بلوک سیمانی

۱ قبل از حفاری برای پایه ، کد ساختمان محلی را بررسی کنید تا ببینید چقدر ضخامت دال باید باشد تا وزن سازه تمام شده را تحمل کند. پایه این محیط برای این جزیره ۸ اینچ عرض و عمق ۲ فوت است. قبل از ریختن بتن ، خط گاز را اجرا کرده و در صورت تمایل ، خط برق را به منطقه منتقل کنید. سپس دال را تمام کنید.

۲ اجازه دهید که درمان بتن برای چند روز قبل از شروع به ساخت دیوار این جزیره است. دیوارهای پشت و کنار آن بلوک بتونی محکم خواهد بود. دیوار جلو سوراخ هایی برای درها خواهد داشت. قبل از قرار دادن بلوک ها در ملات ، کوره ، صفحه آشپزی و درها را متناسب کنید تا مطمئن شوید که متناسب هستند.

۳ با آجر به دیوار بلوک روبرو شوید و به آجرها و همچنین به بلوک بتونی ملات بزنید. مراقب باشید که خطوط خمپاره ای مستقیم و ثابت ایجاد کنید. وقتی به بالای درهای درب رسیدید ، آهن های زاویه ای را روی آن لایه آجر نصب کنید و سپس روی آنها آجر بزنید.

۴ تخته پشتی بتونی را برش دهید تا پایه پیشخوان تشکیل شود. ساخت کباب پز با آجر اطمینان حاصل کنید که لبه های قطعات با لبه های بیرونی آجر همسو هستند. سپس تکه ها را برش دهید تا کوره و صفحه آشپزی جا بیفتد و متناسب با واحدهای پخت و پز باشد. با استفاده از ماله ، ملات را روی بلوک ها و آجر پهن کنید و سپس تخته پشتی را از بالا تنظیم کنید. سطح را در چندین نقطه بررسی کنید. ساخت باربیکیو در جایی که تخته پشتی پشتیبانی نمی شود ، ۲ در ۴ ثانیه زیر هر پا قرار دهید. سپس فرمی از ۲ در ۴ ایجاد کنید تا فضای صفحه پشتی را تراز کنید. دسته ای از بتن را با مخلوط شن و ماسه مخلوط کنید و آن را در بالای صفحه پشتی به ضخامت ۲ اینچ لایه لایه کنید. دال را با ماله صاف کنید.

اصول ساخت باربیکیو

ساخت باربیکیو ۵ اجازه دهید تا بتن ترمیم شود و سپس تکیه گاه های موقتی و فرم ۲ در ۴ را بردارید. کاشی ها را روی بتن قرار دهید ، هرگونه برش لازم را انجام دهید و سپس کاشی ها را در ملات نازک که تقویت شده قرار دهید. کاشی های گاو نر لبه های جلو و کناره را می پوشانند و در بالای صفحه پشت قرار می گیرند. وقتی ملات سفت شد (بعد از گذشت یک روز یا بیشتر) طراحی ویلا ، دوغاب را بین کاشی ها قرار دهید.

۶ منقل و اجاق گاز را در جای خود قرار دهید ساخت کباب پز با آجر و تمام اتصالات را به خط بنزین برقرار کنید. سپس درهای نگهداری را نصب کنید. در آخر ، دور واحدهای پخت و پز و درب ها را ببندید تا ضد آب شوند.

لیست لوازم ساخت کباب پز :

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!