بازسازی لابی و طراحی لابی و برآورد هزینه با ما


بازسازی لابی

به گزارش طراحی ویلا باغ : اگر به عشق در نگاه اول یا ایجاد تاثیر اولیه در یک نگاه اعتقاد داشته باشید، راحت­تر می­توانید اهمیت بازسازی لابی ساختمان­ها را درک کنید. اصلا فرقی نمی­کند که ظاهر بیرونی و نمای ساختمان چقدر شیک و باکلاس و همه چیز تمام به نظر می­رسد، وقتی از در ورودی عبور می­کنید و وارد لابی می­شوید، اولین تصویری که مشاهده می­کنید گویای همه چیز خواهد بود. بهتر است اینگونه بیان کنیم که اگر ساختمان پرمدعای شما لابی مناسبی نداشته باشد، همه تصورات خوب افراد تازه وارد را نسبت به شکوه ساختماد بر باد هوا می­دهد.

جهت بازسازی و طراحی با ما در تماس باشید.

بازسازی لابی
بازسازی لابی

طراحی لابی

طراحی لابی بستگی به طراحی نما و طراحی داخلی دارد معمولا هر چقدر طراحی لابی چشم گیرتر باشد مشتری یا کارفرما در وحله تحت تاثیر قرار میگیرد.

شما به لابی نیاز دارید چون لابی برای ساکنان ساختمان نیز اهمیت فراوانی دارد. چرا؟ واقعا این سوال را از ما می­پرسید؟

بازسازی ساختمان قدیمی خوب، شاید سوال به حق و مناسبی باشد و جواب دادن به آن به درک اهمیت و ضرورت بازسازی لابی کمک کند. آیا قبول دارید که لابی مشترک­ترین فضای یک ساختمان است؟

طراحی لابی
طراحی لابی

از آسانسور پیاده شده و با همسایه­ها روبرو می­شوید و با آنها صحبت می­کنید، قصد دارید یک جلسه مهم در مورد نیازها و مشکلات ساختمان برگزار کنید، با دوست یا آشنایی قرار دارید و می­خواهید یکدیگر را در لابی ملاقات کنید، اگر ساختمان تجاری باشد از مهمان­های مهم در لابی استقبال می­کنید و … برای همه این فعالیت­ها یک لابی عالی و منحصر به فرد نیاز دارید.

هزینه بازسازی لابی چگونه تعیین می­شود؟

وقتی بحث بازسازی لابی در میان باشد، باید به تمام جزئیات توجه ویژه­ای شود. کدام جزئیات؟ طراحی، مبلمان، انتخاب مواد مناسب، رنگ، روشنایی، فضا، زیبایی شناختی، کف سازی، دیوار، سقف و …. همه موارد مهمی هستند که باید در طراحی مجدد و بازسازی لابی در نظر گرفته شوند. رنگ آمیزی نما برج هر اقدامی که برای ارتقای لابی انجام گیرد، هزینه بازسازی را مشخص می­کند. می­خواهید لابی را به طور کامل دگرگون کنید؟ مشکلی نیست، فقط یک جیب پر از پول که نه، یک کارت پر از پول نیاز دارید.

بازسازی لابی
بازسازی لابی

کلام آخر …

ارتقای ورودی ساختمان برای شما مهم است؟ پس به لابی ساختمان خود کمی محبت کنید و به بازسازی لابی اهمیت بدهید. یادتان باشد که طراحی لابی جدید باید کاربردی، مقرون به صرفه، زیبا و پر نور باشد. پس حواستان باشد که در بازسازی لابی به چه افراد یا سازمانی اعتماد می­کنید. مطمئنا از اعتماد به اویم شاهانه، پشیمان نمی­شوید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!