×

ایده‌هایی جذاب برای جداسازی فضای اداری

 • کد نوشته: 27639
 • ۱۴۰۱/۰۸/۰۴
 • دیدگاه‌ها برای ایده‌هایی جذاب برای جداسازی فضای اداری بسته هستند
 • ایده‌هایی جذاب برای جداسازی فضای اداری به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: آیا فضای اداری شما به‌درستی نیازهای شما را برآورده می‌کند؟ شاید لازم باشد فضای کاری خود را برای افزایش کارایی و بهره‌وری بیشتر تقسیم‌بندی کنید. اگر از خود این سؤال را بپرسید که من از فضای اداری خود چه می‌خواهم؟ و آیا […]

  ایده‌هایی جذاب برای جداسازی فضای اداری

  ایده‌هایی جذاب برای جداسازی فضای اداری

  به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: آیا فضای اداری شما به‌درستی نیازهای شما را برآورده می‌کند؟ شاید لازم باشد فضای کاری خود را برای افزایش کارایی و بهره‌وری بیشتر تقسیم‌بندی کنید. اگر از خود این سؤال را بپرسید که من از فضای اداری خود چه می‌خواهم؟ و آیا دفتر ما نیازهای ما را برآورده می‌کند؟ و پاسخ گاهی شاید این باشد که واقعاً نه. پس شاید زمان آن فرارسیده است که درباره نحوه پیکربندی فضای کاری خود تجدیدنظر کنید. شکی نیست که مزایای زیادی در فضای کاری اداری با مفهوم باز وجود دارد، از افزایش همکاری و کار تیمی گرفته تا حداکثر کردن فضای کف؛ اما با این حال، یک نقطه‌ضعف بزرگ این سبک از طراحی فضای داری عدم توجه و افزایش حواس‌پرتی، افزایش سطح تداخل شنیداری و بصری است. در چنین شرایطی بی‌شک کارایی و بهره‌وری زیر سؤال می‌رود. از این رو شاید شما هم به فکر تقسیم‌بندی فضا بیافتید. این کار هم برای افراد و میزشان و هم برای کنفرانس و فضای مدیریت و سایر بخش‌ها تجربه کاری خوبی ایجاد خواهد کرد. شاید تقسیم‌بندی یک فضای وسیع به مناطق کوچک‌تر و اختصاصی همان چیزی باشد که برای ایجاد یک فضای کاربردی برای کارایی و بهره‌وری اداری به آن نیاز دارید. در ادامه با ما همراه باشید.

  جداسازی فضای اداری

  جداسازی فضای اداری

  انواع ملزومات جداسازی فضای اداری

  سیستم‌های پنل

  سیستم‌های پانل قطعاتی هستند که اتاقک‌ها را تشکیل می‌دهند. سیستم‌های پانل که در طیف وسیعی از اندازه‌ها و مواد موجود هستند، برای مطابقت با نیازهای خاص دفاتر و بر اساس برآورده کردن طیف گسترده‌ای از نیازها طراحی‌شده‌اند. قبل از خرید، مطمئن شوید که اندازه فضایی که می‌سازید، تعداد کارمندانی که باید در آن جای دهید، سبک یا رنگ موردنظر و محدودیت‌های بودجه خود را در نظر بگیرید.

  اتاقک

  اتاقک‌ها از مجموعه‌ای از پانل‌ها ساخته‌شده‌اند که با هم برای ایجاد ایستگاه‌های کاری کارمندان پیکربندی شده‌اند. با توجه به طراحی مدولار اکثر سیستم‌های پانل، اتاقک‌ها را معمولاً می‌توان به‌اندازه‌ی نیاز کوچک یا بزرگ ساخت که باعث می‌شود آن‌ها بسیار همه‌کاره باشند. اگر به دنبال اضافه کردن اتاقک به دفتر خود هستید، حتماً شرکت‌های تولیدکننده پارتیشن اداری تماس بگیرید تا از خدمات برنامه‌ریزی فضایی آن‌ها استفاده کنید.

  جداکننده و پارتیشن‌های اداری

  جداکننده‌ها و پارتیشن‌های اداری، پانل‌های مستقلی هستند که به‌عنوان یک مانع بصری یا مانع صوتی بین ایستگاه‌های کاری، فضاهای جلسه و مناطق استراحت عمل می‌کنند. انواع دیگر پانل ها مانند پارتیشن‌های اداری تزئینی اغلب برای شکستن فضای بصری در اتاق انتظار استفاده می‌شود. گزینه‌های دیگر مانند پارتیشن‌های اداری مدولار یک مانع صوتی سبک و تصویری موقت را ارائه می‌کند. این پارتیشن‌های اداری تنظیمات متنوع‌تری را امکان‌پذیر می‌کنند تا بتوانید تقسیم‌بندی مناسبی را بین ایستگاه‌های کاری یا مناطق مشترک به دست آورید. پارتیشن‌های اداری یک راه‌حل عالی برای دفاتری است که به دنبال تقسیم فضایی بدون دیوار در ساختمان هستند.

  جداسازی فضای اداری

  جداسازی فضای اداری

  پارتیشن‌های اداری مدولار

  یکی از مقرون به صرفه ترین راه‌ها برای ایجاد حریم خصوصی در دفتر مفهومی باز، فضای انتظار یا اتاق استراحت، افزودن پارتیشن‌های اداری مدولار به فضا است. وقتی می‌گوییم پارتیشن‌های اداری مدولار، به تقسیم‌کننده‌های مستقل اشاره می‌کنیم که می‌توانند به جداکننده‌های اتاق دیگر متصل شوند و یک دیوار موقت به کوچکی یا بزرگی نیاز شما ایجاد کنند. برای مثال، پارتیشن‌های اداری مدولار در محل کار، می‌توانند در موقعیت‌های بی‌شمار مختلف پیکربندی شوند تا یک مانع بصری مستقل ایجاد کنند یا کل اتاق را تقسیم کنند. پارتیشن‌های اداری مدولار آکوستیک قابلیت‌های کاهش صدا و همچنین امکان قرار گرفتن در هر زاویه‌ای که نیاز دارید را هم دارند.

  تقسیم‌کننده‌های اتاق سیار

  اگرچه اغلب پارتیشن‌های ثابت طوری طراحی می‌شوند که جابه‌جایی آن‌ها تا حد امکان آسان باشد اما استفاده از تقسیم‌کننده‌های موبایل در فضای کاری، تغییر چیدمان دفتر را آسان‌تر می‌کند. پارتیشن‌های متحرک روی چرخ‌هایی قرار می‌گیرند که می‌توانند برای کف‌پوش‌های سخت یا نرم برای رفع نیازهای شما طراحی شوند. اکثر پارتیشن‌های موبایل دارای چرخ‌های قابل قفل شدن هستند تا زمانی که پنل ها در جایی که شما می‌خواهید قرار می‌گیرند، حرکت نکنند. اگر به دنبال سطح نوشتاری اضافی هستید، ممکن است بخواهید پارتیشن‌های سیاری را انتخاب کنید که دارای سطح برد مانند هستند که به‌عنوان تخته سفید متحرک نیز شناخته می‌شوند.

  جداسازی فضای اداری

  جداسازی فضای اداری

  پانل های حریم خصوصی دسکتاپ

  اگر به دنبال چیزی واقعاً مقرون به صرفه هستید، صفحه‌های حریم خصوصی کوچکی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به ایستگاه‌های کاری مفهومی باز اضافه کرد تا کمی حریم خصوصی بین همکاران فراهم شود. فقط دقت کنید که توضیحات محصول موردنظرتان را دوباره بررسی کنید. برخی از پانل های حریم خصوصی دسکتاپ جهانی هستند، اما برخی دیگر برای استفاده با یک مجموعه خاص طراحی شده‌اند.

  نیمکت نشینی

  سیستم نیمکتی یک ایستگاه کاری مفهومی باز است که اغلب توسط دو یا چند کارمند مشترک است. سیستم‌های نیمکت نشینی ممکن است مجهز به تقسیم‌کننده‌های رومیزی کوچکی باشند که معمولاً مختص مجموعه هستند، اما اکثر آن‌ها نمایه حداقلی دارند و فضای کاری کلی کوچک‌تری نسبت به کابین‌ها فراهم می‌کنند.

  جداسازی فضای اداری

  تبدیل یک فضای باز بزرگ به دفتری که بهره‌وری را تقویت می‌کند، می‌تواند کاری دشوار باشد. این که پیش بینی کنید در آینده چند اتاقک می‌تواند در فضا جا شود؟ و یا آیا اتاقک ها همان چیزی هستند که واقعاً می‌خواهید، یا باید به‌جای آن کلاً قید یک طرح مفهومی باز را در دفتر بزنید یا نه؟ موارد مهمی هستند که در هنگام طراحی فضای اداری خود باید حتماً آن‌ها را در نظر بگیرید. برای تمام نیازهای طراحی فضای کاری شما، شرکت‌های معتبر دکوراسیون داخلی فضای اداری خدمات برنامه ریزی فضایی رایگان ارائه می‌دهد تا به شما کمک کند تعیین کنید چه نوع پارتیشن اداری و یا سیستم میز کاری را به دفتر خود اضافه کنید. برای شروع، انواع مختلف پانل ها و تقسیم‌کننده‌ها را بررسی کنید.

  توجه : این مطلب، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.