از ۰ تا ۱۰۰ بازسازی پارک و تعمیرات پارک


بازسازی پارک

به گزارش نوسازی ساختمان : برخی از بازسازی پارک ها سالیان سال است که در شهرها وجود دارند، نوسازی و زیباسازی فضای آن ها یکی از دلایل بازسازی پارک است. تعمیرات پارک کمک می کند تا علاوه بر آراستگی شهر و ایجاد فضایی دلنشین، برای افرادی که از آن استفاده می کنند، کاربردی و مفید باشد.

جهت طراحی و بازسازی پارک تماس حاصل فرمائید.

 بازسازی پارک
بازسازی پارک

افراد زیادی را به خود جذب می کند و بزرگسالان و کودکان برای سرگرمی و تجربه هیجان به آن روی می آورند. یکی از مهمترین دلایل برای بازسازی پارک تعمیر و بازسازی وسایل بازی، امکانات بهداشتی و رفاهی و ایجاد امکانات تفریحی بیشتر است.

در فضای پارک تعدادی وسایل بازی از قبیل تاب، سرسره، الاکلنگ و… وجود دارد، که باید بعد از گذشت چند سال، به آنها رسیدگی شود، تا در هنگام استفاده از آن امنیت کافی داشته باشند. عواملی از جمله باران و برف، استهلاک و استفاده هر روزه و رسیدگی نکردن به این وسایل بازی، باعث فرسودگی و نیاز به تعویض و تعمیر آنها ایجاد می کند.

 تعمیرات پارک
تعمیرات پارک

در نوسازی پارک می توان با ایجاد فروشگاه و مغازه های مورد نیاز، قرار دادن دستگاه های بیشتر و مدرن کردن وسایل و تجهیزات، جذابیت پارک را بالا برد. در نتیجه تعمیرات پارک، استقبال افراد بیشتر خواهد شد.

هزینه بازسازی پارک

قبل از بازسازی باید تمامی تعمیرات مورد نیاز بررسی شده و لیست شود. در برخی موارد باید تعویض صورت گیرد و در برخی دیگر تعمیر امکاناتی که در دسترس می باشد.

 تعمیرات پارک
تعمیرات پارک

گل کاری، تعمیرات باغچه ها، تعمیر و تعویض وسایل بازی، رسیدگی به سرویس های بهداشتی، ایجاد فروشگاه و حتی تعویض کف پوش های تخریب شده پارک با توجه به متراژ آن، از جمله مواردی است که ممکن است بر میزان هزینه ها اضافه کند. معمولا اضافه کردن وسایل مختلف دیگر و یا امکانات جدید، بودجه بیشتری را طلب خواهد کرد.

کلام آخر بازسازی پارک

بازسازی پارک در زیباسازی شهر و ایجاد روحیه شاد در جامعه تاثیر گذار بوده و یکی از مسائلی است که باید از طرف دولت ها به آن رسیدگی شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!