قیمت برق کشی

قیمت برق کشی


قیمت برق کشی

اگر قصد ساخت ویلا دارید حتما قیمت برق کشی برای هر مکان متغیر است را میدانید. به این صورت که قیمت آن برای یک ساختمان مسکونی دارای ۷۵ متر زیربنا، هر مترمربع ۳۰۰۰۰ هزار تومان است.

همچنین این قیمت برای ساختمان اداری ۲۰۰ متری، هر مترمربع ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰ هزار تومان است.

اگر بخواهیم این قیمت ها را در مورد سیم کشی راه پله مورد بررسی قرار دهیم، باید بگوییم که این قیمت معادل دستمزد یک واحد در یک مجتمع ۴ طبقه ای است. همچنین برای سیم کشی محوطه و پارکینگ این قیمت به نصف دستمزدی که برای یک واحد ۱۰۰ متری پرداخته می شود، می رسد.

قیمت سیم کشی اکسس کنترل هر عدد ۳۷۰۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰۰ هزار تومان است.

البته هر یک از این اکسس کنترل ها در انواع مختلفی چون لمسی، رویال و B1204 می باشند. که هر کدام قیمت های مختلفی دارند. هزینه سیم کشی آسانسور هر تگ آسانسور ۲۵۰۰۰۰ تومان است و اکثرا نصب و تنظیمات آن را نیز شامل می گردد.

درباره قیمت برق کشی

قیمت برق کشی دربازکن، قفل برقی ۲۰۰۰۰۰ تومان است.

دستمزد برق کشی ساختمان محدود به شعله سیم کشی تا نصب لوازم یا لوله کشی نیست و اگر برق کار ساختمان باشید میدانید که ریزه کاری های زیادی در برق کشی ساختمان وجود دارد و این لیست که انجمن صنفی برقکاران ساختمان ارائه کرده تمام ریزه کاری ها به همراه اجرت هر مورد را لحاظ کرده است.

گرچه ممکن است به نظر بیاید که قیمت اجرت برقکاری بالا است، اما باید به این نکته توجه نمایید که علاوه بر کارهایی که ممکن است افراد غیرمتخصص و با اجرت برقکاری کم از پس آن ها بر بیایند، کارهایی نیز وجود دارد که نیاز است هرکدام با ابزار خاصی و توسط افراد برق کار ماهر و متخصص صورت بگیرند.

کابل کشی آنتن تلویزیون کاب های زوجی ۶ تایی هر متر ۳۵۰۰ تومان است که داخل لوله یا کانال پلاستیکی برای مجتمع های ۴ واحد به بالا انجام می گردد.

کابل کشی و سیم کشی های روکار هر کدام با سایزهای متفاوت نیز قیمت های متفاوتی را رقم می زند.

به عنوان مثال کابل کشی سایز سه در یک و نیم متر الی چهار در چهار متر به ازای هر متر طول آن ۷۷۰۰ تومان است که به صورت روکار با نصب بست کابل در ارتفاع حداکثر ۳ متر از ۵۰ متر به بالا می باشد.

قیمت برق کشی
قیمت برق کشی

اجرای کابل کشی تک فاز، سه فاز، کواکسیال، شیلد، شبکه، ارت، چراغ هالوژنی و غیره هر یک تعرفه مختص به خود را دارند که برای یافتن هزینه آنها باید به یک برقکار حرفه ای رجوع نمود. قیمت برق کشی با توجه به پیشرفت پروژه ها و گران شدن هر گونه تعرفه مربوط به این کار کمی رشد صعودی به خود گرفته است.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.