قیمت برق کشی | دستمزد سیم کش ساختمان | هزینه سیم کشی ساختمان

قیمت برق کشی

قیمت برق کشی


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

فهرست مطالب

قیمت برق کشی

اگر قصد ساخت خانه دارید حتما قیمت برق کشی برای هر مکان متغیر است را میدانید. به این صورت که قیمت آن برای یک ساختمان مسکونی دارای ۷۵ متر زیربنا، هر مترمربع ۳۰۰۰۰ هزار تومان است.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

همچنین این قیمت برای ساختمان اداری ۲۰۰ متری، هر مترمربع ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰ هزار تومان است.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

اگر بخواهیم این قیمت ها را در مورد سیم کشی راه پله مورد بررسی قرار دهیم، باید بگوییم که این قیمت معادل دستمزد یک واحد در یک مجتمع ۴ طبقه ای است. همچنین برای سیم کشی محوطه و پارکینگ این قیمت به نصف دستمزدی که برای یک واحد ۱۰۰ متری پرداخته می شود، می رسد.

ads 3

ads 3

قیمت سیم کشی اکسس کنترل هر عدد ۳۷۰۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰۰ هزار تومان است.

lsf min

البته هر یک از این اکسس کنترل ها در انواع مختلفی چون لمسی، رویال و B1204 می باشند. که هر کدام قیمت های مختلفی دارند. هزینه سیم کشی آسانسور هر تگ آسانسور ۲۵۰۰۰۰ تومان است و اکثرا نصب و تنظیمات آن را نیز شامل می گردد.

تبلیغات

تبلیغات

درباره قیمت برق کشی

استخر min

قیمت برق کشی دربازکن، قفل برقی ۲۰۰۰۰۰ تومان است.

کابل کشی آنتن تلویزیون کاب های زوجی ۶ تایی هر متر ۳۵۰۰ تومان است که داخل لوله یا کانال پلاستیکی برای مجتمع های ۴ واحد به بالا انجام می گردد.

کابل کشی و سیم کشی های روکار هر کدام با سایزهای متفاوت نیز قیمت های متفاوتی را رقم می زند.

به عنوان مثال کابل کشی سایز سه در یک و نیم متر الی چهار در چهار متر به ازای هر متر طول آن ۷۷۰۰ تومان است که به صورت روکار با نصب بست کابل در ارتفاع حداکثر ۳ متر از ۵۰ متر به بالا می باشد.

قیمت برق کشی

قیمت برق کشی

اجرای کابل کشی تک فاز، سه فاز، کواکسیال، شیلد، شبکه، ارت، چراغ هالوژنی و غیره هر یک تعرفه مختص به خود را دارند که برای یافتن هزینه آنها باید به یک برقکار حرفه ای رجوع نمود. قیمت برق کشی با توجه به پیشرفت پروژه ها و گران شدن هر گونه تعرفه مربوط به این کار کمی رشد صعودی به خود گرفته است.

مقالات بیشتر جهت مطالعه :

دستمزد اجرای کناف

قیمت سنگ کاری رومی

قیمت گچ کاری

دکور کافی

رنگ ساختمان طرح کاغذ دیواری

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!