×

قیمت برق کشی | دستمزد سیم کش ساختمان | هزینه سیم کشی ساختمان

 • کد نوشته: 27119
 • ۱۴۰۲/۰۳/۳۰
 • دیدگاه‌ها برای قیمت برق کشی | دستمزد سیم کش ساختمان | هزینه سیم کشی ساختمان بسته هستند
 • قیمت برق کشی اگر قصد ساخت ویلا دارید حتما قیمت برق کشی برای هر مکان متغیر است را میدانید. به این صورت که قیمت آن برای یک ساختمان مسکونی دارای ۷۵ متر زیربنا، هر مترمربع ۳۰۰۰۰ هزار تومان است. همچنین این قیمت برای ساختمان اداری ۲۰۰ متری، هر مترمربع ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰ هزار تومان است. اگر […]

  قیمت برق کشی | دستمزد سیم کش ساختمان | هزینه سیم کشی ساختمان

  قیمت برق کشی

  اگر قصد ساخت ویلا دارید حتما قیمت برق کشی برای هر مکان متغیر است را میدانید. به این صورت که قیمت آن برای یک ساختمان مسکونی دارای ۷۵ متر زیربنا، هر مترمربع ۳۰۰۰۰ هزار تومان است.

  همچنین این قیمت برای ساختمان اداری ۲۰۰ متری، هر مترمربع ۳۵۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰ هزار تومان است.

  اگر بخواهیم این قیمت ها را در مورد سیم کشی راه پله مورد بررسی قرار دهیم، باید بگوییم که این قیمت معادل دستمزد یک واحد در یک مجتمع ۴ طبقه ای است. همچنین برای سیم کشی محوطه و پارکینگ این قیمت به نصف دستمزدی که برای یک واحد ۱۰۰ متری پرداخته می شود، می رسد.

  قیمت سیم کشی اکسس کنترل هر عدد ۳۷۰۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰۰ هزار تومان است.

  البته هر یک از این اکسس کنترل ها در انواع مختلفی چون لمسی، رویال و B1204 می باشند. که هر کدام قیمت های مختلفی دارند. هزینه سیم کشی آسانسور هر تگ آسانسور ۲۵۰۰۰۰ تومان است و اکثرا نصب و تنظیمات آن را نیز شامل می گردد.

  درباره قیمت برق کشی

  قیمت برق کشی دربازکن، قفل برقی ۲۰۰۰۰۰ تومان است.

  دستمزد برق کشی ساختمان محدود به شعله سیم کشی تا نصب لوازم یا لوله کشی نیست و اگر برق کار ساختمان باشید میدانید که ریزه کاری های زیادی در برق کشی ساختمان وجود دارد و این لیست که انجمن صنفی برقکاران ساختمان ارائه کرده تمام ریزه کاری ها به همراه اجرت هر مورد را لحاظ کرده است.

  گرچه ممکن است به نظر بیاید که قیمت اجرت برقکاری بالا است، اما باید به این نکته توجه نمایید که علاوه بر کارهایی که ممکن است افراد غیرمتخصص و با اجرت برقکاری کم از پس آن ها بر بیایند، کارهایی نیز وجود دارد که نیاز است هرکدام با ابزار خاصی و توسط افراد برق کار ماهر و متخصص صورت بگیرند.

  کابل کشی آنتن تلویزیون کاب های زوجی ۶ تایی هر متر ۳۵۰۰ تومان است که داخل لوله یا کانال پلاستیکی برای مجتمع های ۴ واحد به بالا انجام می گردد.

  کابل کشی و سیم کشی های روکار هر کدام با سایزهای متفاوت نیز قیمت های متفاوتی را رقم می زند.

  به عنوان مثال کابل کشی سایز سه در یک و نیم متر الی چهار در چهار متر به ازای هر متر طول آن ۷۷۰۰ تومان است که به صورت روکار با نصب بست کابل در ارتفاع حداکثر ۳ متر از ۵۰ متر به بالا می باشد.

  قیمت برق کشی

  قیمت برق کشی

  اجرای کابل کشی تک فاز، سه فاز، کواکسیال، شیلد، شبکه، ارت، چراغ هالوژنی و غیره هر یک تعرفه مختص به خود را دارند که برای یافتن هزینه آنها باید به یک برقکار حرفه ای رجوع نمود. قیمت برق کشی با توجه به پیشرفت پروژه ها و گران شدن هر گونه تعرفه مربوط به این کار کمی رشد صعودی به خود گرفته است.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.