خدمات ساختخدمات طراحی

ساخت ویلا در زنجان | طراحی ویلا در زنجان

طراحی ویلا در زنجان

به گزارش ویلا پیش ساخته : طراحی ویلا در زنجان و ساخت ویلا در زنجان خاص ترین ویلاهای خود را به ما بسپارید . مشاوره با ما تیم گروه معماری ما یک مقاله برای شما عزیزان آماده کرده اند . از شما خواهشمندیم مطالعه و بررسی کنید . این مقاله فقط در حد صرف آشنایی با ویلای خاص می باشد. یک پشته عمودی که دارای پله ها و گردش است توسط یک پرتوی افقی وسیع که هسته اصلی خانه را تشکیل می دهد ، ساخت ویلا در منطقه سردسیر زنجان با آشپزخانه در قلب آن و یک انتهای آن توسط یک منطقه ابزار سخاوتمندانه که در زاویه های راست به ساختار اصلی پشتیبانی می شود ، گسسته می شود. اگرچه برای درک چیدمان یک نگاه واحد طول می کشد ، طراحی ویلا در زنجان  اما خانه پیچیده تر از آن است که ابتدا ظاهر شود. در طول پلان ۳۰۰ متر مربع ، ترفندهای فضایی ، تراسهای بزرگ ، ترازهای پنهان و نوع توجه به جزییاتی وجود دارد که فقط یک معمار می تواند در فضای شخصی خود به بهترین وجهی اهدا کند.  ساخت ویلا در زنجان این خانه در میان تخته ویلاهای مدرن ، جنوب مرکز شهر برگن قرار گرفته است. هنگامی طراحی و ساخت تالار عروسی که محل یک مزرعه روستایی بود ، حومه توسط پیشگام معمار محلی لایف گروونگ در اوایل دهه ۱۹۳۰ ساخته شد. کارکردگرایی ظریف Grung به خوبی آب و هوا کرده است ، و توطئه های ماندگار و بی نظیر ، با کاشت محکم و منظره های دور دست ، واحه ای از آرامش را ایجاد می کنند.

ساخت ویلا در زنجان

جهت ساخت ویلا در زنجان  با مهندسین ما تماس بگیرید. نمای اول خانه جدید از یک جاده باریک و باریک است که از آن می توان به پنجره های روبان ، سقف های مسطح و نمای های بسته شده از پرنعمت های پرنعمت ، جلوه های چشمگیر می دهد. ساندرز همسایگان را گره می زند و در عین حال اظهارات شدیدی نیز می کند. خانه پوشیده از چوب سیاه رنگی ، دارای نمای چشمگیر است ، طراحی و ساخت تالار عروسی با لعاب در برج و برج سه طبقه و محل اقامت منعکس کننده آسمان و درختان. شما همچنین به لطف طناب بلند ، یک تکه از سایت را در زیر و خارج از ساختار گرفتار می کنید و باعث می شوید خانه به نظر برسد که گویی فقط در سایت قرار گرفته است.  طراحی ویلا در زنجان تلاش هر ساختاری این ایده را باور دارد که می توان یک خانه را فقط در زمین خود مستقر کرد ، ساخت ویلا در زنجان  به خصوص پس از آنکه ساندرز و خانواده اش سالانه زندگی در جاده را پشت سر گذاشتند و روزانه از آن بازدید می کردند. اما اکنون تمام شده است ، توهم یک طعنه آور است. خانه جدید دقیقاً مانند همسایگان ۸۰ ساله خود ، در یک مسیر شرقی و غربی قرار دارد و احساس می کند کاملاً در این محله قرار گرفته است. آخرین نقشه باقیمانده در طرح جامع گروونگ ، زمین در ابتدا به عنوان یک پارک عمومی تعیین شده بود ساخت ویلا در منطقه سردسیر زنجان اما به پوشش گیاهی رها شده بود. پاکسازی و تراز شده ، با حفظ چند درخت کلیدی ، مشاوره ساخت تالار عروسی خانه جدید در کمین خفیف در مقابل یک شیب لانه می زند. به طور باورنکردنی ، تنها محدودیت طراحی این بود که باید کمتر از ۹ متر ارتفاع داشته باشد ، طراحی ویلا در زنجان اگرچه ساندرز و همسرش مجبور بودند پیشنهادات خود را به ۱۴ همسایه ارائه دهند. هیچ کدام اعتراض نکردند. قاب فلزی و چوبی از خانه های قبلی پوشانده شده است ، با اتصالات ظریف و ظریف که توسط نجار بلند و بسیار ماهر Saunders شکل گرفته است.

هزینه ساخت ویلا در زنجان

خواهشمندیم به علت نوسانات بازار جهت آگاهی از هزینه های ساخت ویلا با ما در تماس باشید . ساندرز می گوید: “از نظر فرم ، این خانه شگفت انگیزترین خانه ای که من ساخته ام نیست ، اما جالب ترین چیز برای این آب و هوا است.” یعنی خانه محکم اما برازنده است. تراسهای پوشیده شده و ایوان ها فراوان است. “این مانند یک چتر است – شما را از باران محافظت می کند.” برگن مطمئناً مرطوب است – باران در سال ۲۵۰ روز باران می بارد – اگرچه بازدید ما در آفتاب های درخشان صورت می گیرد ، وام گرفتن سورئالیسم Technicolor به فضاهای زندگی بلند ، اماکن بزرگ ویندوز آنها که از شهر بندرگاه دور و تپه شیب دار و صخره ای استفاده می کند. ساندرز می گوید: “این کاملاً مستطیل است.” وام برای ساخت تالار عروسی خانه های اینجا نمایان نمی شوند و باید همسایه خوبی باشند – این همان چیزی بود که از نظر مقیاس و مادی بودن درست احساس می شد. ” فروتنی ساندرز خلع سلاح است. کانادایی ۱۸ سال در برگن زندگی کرده است و اگرچه ۷۵ درصد از کارهای او در خارج از محدوده شهر انجام می شود ، ساخت ویلا در زنجان ساخت ویلا در منطقه سردسیر زنجان اما او کاملاً به آن علاقه دارد.  طراحی ویلا در زنجان در غرفه های این معمار که از قبل در نروژ شناخته شده بود ، غرفه های این معمار و هتل مخصوص جزیره فوگو شهرت خود را نشان داد. اشکال هندسی او که در سواحل ناهموار نیوفاند لند قرار دارد ، کلیک های غیرقابل مقاومت برای مخاطبان گرسنه جهانی ایجاد می کند.

طراحی ویلا در زنجان
طراحی ویلا در زنجان

ساخت ویلا لاکچری در زنجان

ساخت ویلا لاکچری هزینه های زیادی را در بردارد جهت اطلاع از هزینه با مهندسین ما در ارتباط باشید. او در مورد خانه خود می گوید ، “چیز زیادی در اینجا وجود ندارد که ما هرگز از آنها استفاده نکنیم. من آن را به عنوان یک خانه برای خانواده ام نزدیک کردم تا زندگی ما واقعاً خوب شود. ”  طراحی ویلا در زنجان سطح بالا به صورت گنجایش در زیر دو برابر می شود و یک پیاده رو پوشیده به سمت درب جلو منتهی می شود. ساخت تالار ایوان ، محوطه ابزار و اتاق بازی ، طبقه همکف را اشغال می کند که پله ها به سمت فضای اصلی ، جایی که خانه باز می شود ، حرکت می کنند. ابعاد چشمگیر است – یک منطقه نشیمن به طول ۳۵ متر ، با زیرپوش های گسترده Dinesen در زیر کف (برخی از آنها ۱۴ متر بی وقفه) و همچنین یک پیشخوان بزرگ آشپزخانه ۹ متر. طراحی باغ تالار جدا از آشپزخانه ، اتاق ها معتدل هستند ، با یک مجموعه اصلی در غرب ، دو اتاق خواب برای دخترانش در مرکز خانه و یک اتاق نشیمن در شرق. تراس ها تا حدودی پوشانده شده اند و جهت های دوقلوی آنها را برای استفاده در صبح یا عصر کامل می کند.

جهت طراحی و ساخت ویلا خاص با شماره حاصل فرمائید.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

سبک glam در دکوراسیون

وال پست دیوار هبلکس

نحوه دریافت جواز ساخت

طراحی بیمارستان هوشمند

نقاشی ساختمان در پیشوا

واتساپ مشاورهتماس مشاوره