×

ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

 • کد نوشته: 22958
 • ۱۴۰۱/۰۳/۱۴
 • دیدگاه‌ها برای ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن بسته هستند
 • ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن، خانه های شما شامل چندین اتاق است و مهمترین آنها اتاق نشیمن است. خانواده و مهمانان بیشتر وقت خود را صرف معاشرت در اتاق نشیمن می کنند. بیشتر خانواده ها به جای یکنواخت ، ترکیب دو رنگ را برای اتاق نشیمن انتخاب می […]

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن، خانه های شما شامل چندین اتاق است و مهمترین آنها اتاق نشیمن است. خانواده و مهمانان بیشتر وقت خود را صرف معاشرت در اتاق نشیمن می کنند. بیشتر خانواده ها به جای یکنواخت ، ترکیب دو رنگ را برای اتاق نشیمن انتخاب می کنند. و معمولا نقاشی ساختمان خود را به یک فرد مجرب سپرده میشود.

  رنگها با روح شما زبانی اسرار آمیز دارند. هنگام استفاده از رنگ ها برای زیباتر کردن فضای زندگی ، کارهای بیشتری را در سطوح مختلف انجام می دهید. رنگ ها به شما کمک می کنند فضایی ایجاد کنید که شخصیت شما را منعکس کند ، روحیه را القا کند ، موضوعی برای دکوراسیون خود ایجاد کنید و مهمتر از همه ، به شما اجازه می دهد با نورپردازی در آن فضا بازی کنید.

  این طرح به افزایش احساس فضا کمک می کند و بر عناصر کلیدی اتاق از جمله مبلمان و نقاشی ها تاکید می کند. جالب است ، درست است؟ برای آشنایی بیشتر با ترکیب رنگ های مختلف دیوار برای اتاق نشیمن ، ادامه مطلب را بخوانید .

  شیک ترین ترکیب رنگ دیوار تالار برای اتاق نشیمن

  در حالی که به ظاهر ترکیبات نامحدود و گزینه های نقاشی برای شما در دسترس است ، برخی از گزینه های واقعاً جالب وجود دارد که ذهن همه را درگیر می کند. بیایید چند ترکیب جالب دو رنگ آمیزی ویلا برای دیوارهای اتاق نشیمن را بررسی کنیم.

  یک تکه نارنج با سایه خاکستری

  نارنجی رنگی است که گرما را در هر اتاقی به ارمغان می آورد. وقتی می خواهید در اتاق احساس مدرن ایجاد کنید ، ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن خاکستری می تواند با نارنجی ترکیب شود و یک جفت غیر متعارف ایجاد کند. رنگ خاکستری روشن تر در فضای محدود به ایجاد رنگ برجسته در اتاق با رنگ نارنجی کمک می کند.

  این ترکیب همچنین به شما امکان می دهد مبل ها ، کابینت ها و میزهای سفید را آزمایش کنید. نسبت شیرین این رنگها مطمئناً هر بار که شخصی وارد فضای نشیمن می شود ، به نقطه خوشحال می رسد.

  به جنگل خوش آمدید!

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  وقتی به طبیعت فکر می کنید ، رنگ سبز و قهوه ای دو رنگی هستند که به شکل درخت ظاهر می شوند. ترکیبی عالی از رنگ برای اتاق نشیمن ، می توانید ده ها تن روشن و تیره را امتحان کنید که به شما کمک می کند احساس خارج از منزل و طبیعت را ایجاد کنید. ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن توصیه رایج این است که رنگ سبز تیره تری با رنگ قهوه ای روشن تر داشته باشید. سیمان شسته این ترکیب تمرکز را نمی رباید بلکه حسی طبیعی ایجاد می کند که عمق اتاق را افزایش می دهد.

  نظریه یین -یانگ ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  هر زمان که در مورد نظریه یین – یانگ می خوانید ، حتما نمادی را تصور کرده اید که برای نشان دادن این مفهوم استفاده می شود ، که مربوط به دوگانگی است. سیاه و سفید در یک دایره ملاقات می کنند و هر کدام دقیقاً نیمی از فضای آن دایره را می گیرند. هر دو رنگ به عنوان یک ترکیب دو رنگ برای دیوارها اهمیت یکسانی دارند.

  سیاه و سفید می توانند تضاد خارق العاده ای را ایجاد کنند و در این فرآیند به شما این امکان را می دهند که هر رنگ مبلمان را که دوست دارید انتخاب کنید. به کیسه لوبیا قرمز یا صندلی گهواره ای چوبی جلا داده شده که جلوی هر دو رنگ قرار دارد فکر کنید. ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن ترکیب یین -یانگ هرگز نمی تواند شکست بخورد.

  از شرق دور ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  اگر می خواهید به موضوعات شرق دور بپردازید و ظاهری سلطنتی دارید ، استفاده از رنگ زرد و بنفش می تواند گزینه جالبی باشد. سایه های زرد قسمت اعظم قسمت را پوشانده و رنگ بنفش مناطق خاصی را برجسته می کند و به شما در ایجاد این حس شرقی کمک می کند. رنگ زرد به معنای شادی یا روشنایی است. اغلب برای نشان دادن موقعیت بالاتر در جامعه استفاده می شود. بنفش ، از طرف دیگر ، نشان دهنده ستاره شمالی است – خانه امپراتور آسمانی. اگر موضوع سلطنتی برای شما زیاد است ، استفاده از سایه های روشن تر هر دو رنگ را بررسی کنید و نحوه استفاده را هرطور که دوست دارید تنظیم کنید.

  قدیمی طلاست ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن

  ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن وقتی می خواهید برای ترکیبی از دیوارهای دو رنگ ظاهری قومی داشته باشید ، استفاده از بژ یا سفید انتخاب اصلی است. این دو رنگ به افزایش روشنایی اتاق و ایجاد آرامش کمک می کند. به عنوان رنگ دوم ، می توانید به راحتی از بین رنگ های مختلف قرمز ، آبی یا سبز انتخاب کنید تا در عین قومی بودن ، احساس مدرن و تضاد رنگها را ایجاد کنید.

  یکی از بزرگترین مزایای این سایه ها این است که رنگ اصلی مینیمالیستی است و همچنان از رنگ ثانویه پررنگ تقدیر می کند.

  لیست تم ها و ترکیب رنگ ها ممکن است هفته ها و ماه ها برای ترکیب رنگ سالن شما ادامه داشته باشد ، اما ما نمی توانیم لیست را تکمیل کنیم. بنابراین ، برای ساده سازی فرایند تصمیم گیری ، هنگام انتخاب ترکیب رنگ خود به نکات زیر توجه کنید.

  از نظر نگهداری نیز این رنگ ها به راحتی تمیز می شوند و می توان لکه ها را به طور موثری از روی آنها پاک کرد. بنابراین ، اگر فرزندانی دارید که ممکن است آشفتگی ایجاد کنند و قصد دارند خانه خود را رنگ آمیزی کنند ، رنگهای آب پایه بهترین انتخاب شما هستند.

  ● رنگهایی را انتخاب کنید که شما را هیجان زده می کند. خانه شماست. رنگها فضایی ایجاد می کنند که باید شما را خوشحال کند و فضای زندگی سالم را ارتقا دهد.

  of به ترکیبی فکر کنید که مبلمان شما را تکمیل کند یا به شما اجازه دهد ویژگی های متمایزی به دیوارها بدهید.

  ● ترکیب دو رنگ در اتاق نشیمن این که آیا رنگ های استاندارد ، درجه یک یا بافت دار را انتخاب می کنید ، از مشاوره متخصصان برای اطمینان از اینکه دیوارها شیمیایی شده اند استفاده کنید تا در آینده از ترک خوردگی و ترک جلوگیری شود.

  ترجمه از منبع : https://indigopaints.com/blog/why-two-colour-combinations-work-best-for-living-rooms/

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  ایده ویلایی

  نقاشی ساختمان ۳ بعدی

  طراحی ویلا نور

  حداقل هزینه ساخت ویلا

  طراحی نما به عربی

  طراحی کافه مدرن

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.