×

آموزش پرایمر رنگ در نقاشی ساختمان

 • کد نوشته: 23119
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای آموزش پرایمر رنگ در نقاشی ساختمان بسته هستند
 • پرایمر رنگ به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: پرایمر رنگ ، نقاشی ساختمان آغازگر دیوار خارجی یک پوشش مقدماتی حیاتی است که معمولاً قبل از استفاده از رنگ دیوار روی همه سطوح اعمال می شود. استفاده از یک لایه پرایمر رنگ دیواری مزایای مختلفی دارد ، چه به دلیل چسبندگی بهتر درد یا محافظت […]

  آموزش پرایمر رنگ در نقاشی ساختمان

  پرایمر رنگ

  به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: پرایمر رنگ ، نقاشی ساختمان آغازگر دیوار خارجی یک پوشش مقدماتی حیاتی است که معمولاً قبل از استفاده از رنگ دیوار روی همه سطوح اعمال می شود. استفاده از یک لایه پرایمر رنگ دیواری مزایای مختلفی دارد ، چه به دلیل چسبندگی بهتر درد یا محافظت بیشتر به سطح.

  نکته جالب توجه این است که هنگام رنگ آمیزی دیوارها با روش DIY ، استفاده از پرایمر دیوار بسیار ضروری است. بدون شک ، متخصصان می توانند از فرایند استفاده از پرایمر دیواری در برخی موارد صرف نظر کنند.

  اما انجام کارهای رنگ آمیزی قبل از استفاده نهایی از رنگها ، برای دستیابی به بهترین نتیجه ، نیاز به پوشش آغازگر دارد. آغازگر بیرونی یک رنگ فرموله شده ویژه است که منافذ ناهموار را می بندد و پایه لایه های نهایی رنگ را ایجاد می کند.

  امروزه رنگ های آغازگر دیوارهای خارجی دارای افزودنی های زیادی هستند. به عنوان مثال ، پرایمرهای دیواری ایندیگو مجهز به مسدود کننده های لکه و مهار کننده های UV هستند.

  شرایط ایده آل برای استفاده از رنگ های پرایمر رنگ خارجی

  با توجه به مزایای متعدد آنها ، توصیه می شود قبل از شروع کار نقاشی ، یک لایه پرایمر دیوار بیرونی را بکار ببرید. مشاغل نقاشی که شامل پوشش اولیه احتیاطی نیستند ، اغلب دچار لک و تاول می شوند. پرایمر دیوار خارجی برای سطوح ناهموار با منافذ و دهانه بسیار عالی است. بنابراین در اینجا لیستی از موقعیت هایی وجود دارد که در آن به احتمال زیاد از پرایمر دیوار خارجی Indigo استفاده می کنید.

  برای همه مناطق بدون رنگ

  • برای رنگهای قدیمی و براق

  برای سطوح رنگ شده که در اثر هوازدگی پیر شده اند

  برای سطوح قبلاً رنگ آمیزی شده که شروع به نشان دادن ترک و سوراخ می کند.

  طراحی شهرک ویلایی و ساخت شهرک ویلایی

  انواع پرایمر رنگ

  به طور دقیق ، پرایمرهای خارجی می توانند مزایای مختلفی را تسهیل کنند ، اما کار اولیه آنها این است که به عنوان یک عامل چسبنده عمل کنند. بنابراین ، شما باید رنگ دیوار بیرونی مناسب را انتخاب کنید که برای چسبیدن به دیوارهای خانه شما فرموله شده است.

  جالب است که برای همه سطوح بنایی مانند آجر و بلوک بتنی ، توصیه می شود از سیلر استفاده کنید. حال بیایید نگاهی به انواع پرایمر دیوار خارجی بیاندازیم تا کار نقاشی شما آسان تر شود.

  معمولاً سه نوع رنگ اولیه پرایمر دیوار خارجی وجود دارد. آنها پرایمر دیواری بر پایه روغن ، بر اساس لاتکس و رنگدانه هستند. همیشه به یاد داشته باشید که هر کدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند و در سطوح خاصی به بهترین نحو کار می کنند.

  آغازگر دیوار بیرونی بر پایه لاتکس

  آغازگرهای مبتنی بر لاتکس آب هستند و برای آماده سازی دیوار خشک ناتمام برای رنگ آمیزی مناسب هستند. نقاشی ساختمان ساده این رنگهای پرایمر دیواری بیرونی بسیار انعطاف پذیر و سریع خشک می شوند که به نقاشی DIY کمک می کند.

  همچنین از آنجا که در مقایسه با سایر همتایان شکننده تر هستند ، مستعد ترک خوردن و لایه برداری نیستند. علاوه بر این ، آنها همه کاره هستند و می توانند روی سطوح مختلف از جمله چوب نرم ، بتن و آجر استفاده شوند.

  آنها در ساختن سطح بسیار ماهر هستند و این یک پایه عالی برای یک کار رنگ خوب است. پرایمرهایی مانند پرایمر دیواری بیرونی نیلی می توانند انواع لکه ها را ببندند و بپوشانند. به دلیل محلول بودن در آب ، تمیز کردن این پرایمر رنگ آسان است.

  پرایمر دیوار رنگی

  پرایمر رنگ

  پرایمر رنگ

  آغازگر رنگدانه دیوار بیرونی از مدتها قبل برای آب بندی سطوح خارجی استفاده می شود. آغازگرهای رنگدانه ای دیوار خارجی ایده آل ترین انتخاب شما برای پوشاندن لکه ها و اشکالات جزئی دیوارهای خارجی است.

  علاوه بر این ، این نوع پرایمر رنگ می تواند روی دیوارهای آسیب دیده از دود و آب نیز کار کند. آنها همچنین نقش تعیین کننده ای در جلوگیری از خونریزی معمولی و زنگ زدگی رنگ جدید دارند. به دلیل چسبندگی بالا ، سریعتر خشک می شوند و به شما این امکان را می دهند که کار رنگ آمیزی خود را به سرعت انجام دهید.

  یکی دیگر از جنبه های برجسته استفاده از آستر دیوار بیرونی نیلی این است که می توان آن را با رنگهای روغنی و لاتکس استفاده کرد.

  مراحل ساخت ساختمان

  پرایمر رنگ

  پرایمر رنگ

  پرایمر دیواری بر پایه روغن برای مدت طولانی یک استاندارد صنعتی بوده است. این آغازگرها با رنگهای روغنی و رنگهای لاتکس به خوبی مطابقت دارند و آنها را همه کاره و کاربرد گسترده ای می کند.

  اگر دیوارهای خارجی شما به دلیل وجود لکه ها زشت تر شده اند ، گزینه ایده آل این است که از پرایمر رنگ بیرونی با روغن استفاده کنید. پرایمرهای روغنی به دلیل کشنده بودن لکه شهرت زیادی دارند. آنها همچنین مانع از ایجاد لکه از طریق رنگ جدید می شوند.

  به عنوان سیلانت عالی ، آنها برای تعداد زیادی از سطوح از چوب تا بتن ایده آل هستند. با این حال ، نقاشی ساختمان و پتینه کاری اشکال کمی در آغازگرهای روغن وجود دارد. آنها اغلب به آرامی خشک می شوند ، در نتیجه زمان مورد نیاز برای تکمیل کار رنگ آمیزی شما افزایش می یابد.

  نحوه استفاده از پرایمر دیوار بیرونی – مراحل/راهنما

  در اینجا لیستی از راه هایی است که می توانید از آنها برای استفاده از پرایمر دیوار بیرونی نیلی استفاده کنید:

  • سطح را با کاغذ Emery Paper بکشید و سطح را با دقت پاک کنید.
  • برای بهترین نتیجه پرایمر رنگ ، بتونه پلیمری نیلی را با کمک یک حوله یا چاقوی تمیز با رقیق کردن آن در آب بمالید. هدف اصلی در اینجا خروج رطوبت از دیوارها است.
  • حالا با استفاده از برس ، پرایمر دیوار بیرونی نیلی را بمالید. توجه داشته باشید که نسبت رقت باید ۱: ۱ با آب باشد.
  • منتظر بمانید تا پرایمر دیوار بیرونی نیلی به درستی خشک شود. یک لایه امولسیون بیرونی نیلی را به دلخواه خود بمالید.

  مزایای استفاده از پرایمر رنگ

  پرایمر رنگ

  پرایمر رنگ

  در اینجا لیستی از مزایای استفاده از پرایمر دیواری نیلی وجود دارد:

   آستر دیوار بیرونی نیلی در آب بندی منافذ مهارت دارد تا بتوانید سطحی یکنواخت برای رنگ آمیزی ایجاد کنید.

  آغازگر دیوار بیرونی نیلی سطحی را برای چسبندگی رنگ فراهم می کند.

  پرایمر دیواری نیلی بیرونی در مسدود کردن لکه ها و سفارشات ماهر است.

  آستر دیوار بیرونی نیلی نواقص مانند تکه های روی دیوار را می پوشاند.

  آغازگر دیوار بیرونی نیلی سطح را بهینه می کند تا بتوانید با استفاده از لایه های کمتر رنگ ، مقدار زیادی را ذخیره کنید.

  نکات نقاشی پرایمر رنگ

  در اینجا لیستی از نکاتی است که برای نقاشی موثر باید رعایت کنید:

  منتظر هوای خشک باشید.

  یک بازرسی بصری جامع را انجام دهید تا نوع رنگ و پرایمر دیواری خارجی مورد نیاز خود را بفهمید.

  • همیشه از پرایمر دیواری نیلی و پرایمر دیواری نیلی برای بهینه سازی سطح استفاده کنید.

  مواردی را که نمی خواهید رنگ آمیزی کنید حذف کنید تا مسائل آینده از بین بروند.

  • همیشه سعی کنید از بالا به پایین نقاشی کنید.

  نکاتی که در بالا ذکر شد به شما کمک می کند تا پرایمر رنگ را برای کار جدید رنگ خود بکار ببرید. همیشه پرایمر دیواری Indigo و پرایمر دیواری Indigo را انتخاب کنید زیرا کیفیت آنها در شرایط مختلف آزمایش شده است.

  پرایمر دیوار داخلی چیست؟

  یک س -ال قدیمی که کسانی را که به دنبال تغییر ظاهر خود هستند ، آزار می دهد این است که آیا از پرایمر دیوار استفاده کنند یا نه ، بیشتر اگر دیوارهای داخلی باشند. اگرچه همیشه توصیه می شود از یک لایه برای یک پایان مطلوب استفاده کنید ، ما در Indigo Paints در اینجا توضیح می دهیم که یک پرایمر دیواری دقیقا چیست و انواع مختلف آن چیست ، بنابراین می توانید یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

  پرایمر دیوار

  پرایمر دیوار

  پرایمر دیوار تقریبا شبیه ترکیبی بین رنگ ها و چسب است. در حالی که از دیدگاه عامیانه ، پرایمر دیواری را می توان به عنوان رنگ بدون رنگدانه توصیف کرد ، در غلظت جامد آن بسیار متراکم تر است و حاوی یک چسب چسبنده است.  پرایمر رنگ اگرچه دیوارهای داخلی و خارجی نیاز به رنگ آمیزی دارند ، اما مشخصات متفاوتی دارند. به عنوان یک قاعده کلی ، آغازگرهای رنگ داخلی بر دوام و ظاهر پوشش بالا تمرکز می کنند.

  چه زمانی به پرایمر دیواری داخلی نیاز دارید؟

  در اینجا شرایطی وجود دارد که شما مطلقا نباید در مورد پرایمر دیوار مصالحه کنید:

  • شما در حال رنگ آمیزی سطح چوبی یا دیوار خشک هستید
  • شما در حال رنگ آمیزی سطحی مقاوم در برابر آب هستید
  • دیوار دارای یک لایه رنگ براق از قبل است
  • شما رنگ دیوارهای خود را از شدت تیره به روشن تغییر می دهید
  • شما می خواهید مفاصل یا ترک ها را پنهان کرده و یکنواخت یکنواخت داشته باشید

  نگران لکه های دود یا گریس هستید که کار رنگ آمیزی شما را خراب می کند

  • می خواهید روکش شما تا جایی که ممکن است دوام داشته باشد

  انواع پرایمرهای داخلی دیوار

  انواع مختلفی از آغازگرهای دیوار داخلی متناسب با ترجیحات و مشخصات شما وجود دارد:

  پرایمرهای روغنی: اینها به دلیل سازگاری با رنگهای روغنی و لاتکس رایج ترین دسته از آغازگرهای دیوار داخلی هستند و بنابراین برای طیف وسیعی از سطوح داخلی مناسب هستند. آنها در جلوگیری از لک شدن دیوارها به زیبایی نقاشی شده و همچنین کندن یا ترک خوردن رنگ را به تأخیر می اندازند.

  • شکم لاتکس پرایمر رنگ : به عنوان آغازگر مبتنی بر آب، آنها را کامل به عنوان اولین کت بر روی تیغه یا چوب نرم است. اینها معمولاً سریع خشک می شوند ، به راحتی تمیز می شوند و به دلیل VOC کم ، نوع سالم تری از آغازگرها هستند.
  • لاک جلا پرایمر: آنها یک ایده آل هستند داخلی پرایمر دیوار اگر لکه و مسدود کردن یک اولویت برای شما است. آنها می توانند تقریباً هر نوع لکه ای را بپوشانند- اعم از لکه دودی یا زنگ زدگی ، یا حتی تانن های چوبی که به لایه رویی نفوذ کرده اند.

  این تنها چیزی است که شما باید در مورد آغازگرهای دیوار داخلی بدانید تا سفر نقاشی خود را آغاز کنید. ما در Indigo Paints در اینجا هستیم تا تمام پشتیبانی تخصصی را که ممکن است در طول راه به آن نیاز داشته باشید ، به شما ارائه دهیم!

  پرایمر نما چیست؟

  پرایمر نما این باید شعار شما هنگام مراقبت از خانه شما باشد. هزینه نما شسته فقط فضای داخلی مهم نیست ، بلکه بیرون نیز اهمیت دارد. نمای بیرونی خانه شما نیز به همان اندازه مهم است و نباید از آن غافل و غفلت کرد.

  این زیبایی بیرونی است که میهمانان ، دوستان و خانواده را مجبور می کند از داخل خانه شما دیدن کنند و به آنها احساس استقبال کنند. دیوارهای بیرونی اولین تأثیر را در هر کسی که از خانه شما دیدن می کند ایجاد می کند. اگر دیوارهای بیرونی کثیف ، ترک خورده و دلخور به نظر برسند ، پرایمر نما مهم نیست که فضای داخلی خانه شما چقدر از نظر بصری جذاب باشد ، نمی تواند بازدیدکنندگان را تحت تاثیر قرار دهد. تنها چیزی که آنها به خاطر خواهند آورد این است که چرا به اندازه کافی از فضای داخلی خانه مراقبت نکرده اید.

  فضای کلی خانه شما زمانی تنظیم می شود که هم نمای بیرونی و هم داخلی خانه شما پشت سر هم باشد و به همان اندازه زیبا به نظر برسد. گام حیاتی برای دستیابی به این هدف استفاده از پرایمر دیوار بیرونی است.

  • یک است بیرونی دیوار پرایمر؟
  پرایمر نما

  پرایمر نماپرایمر نم

  پرایمر نما دیوار بیرونی فراهم می کند برای چسبندگی بهتر برای امولسیون بر روی دیوار. این به لایه های رنگ کمک می کند تا بهتر به دیوارها بچسبند. پرایمرهای دیوار خارجی اطمینان حاصل می کنند که دیوارهای خانه شما قبل از پایین آمدن برای رنگ آمیزی خانه بی نقص به نظر برسند. آغازگر سیمان خارجی رنگ را زنده می کند. این رنگ واقعی رنگ را نشان می دهد و به ماندگاری طولانی مدت آن با وجود مشکلات آب و هوایی کمک می کند. در اینجا برخی از مزایای استفاده از پرایمرهای دیوار بیرونی آورده شده است:

  • نقاشی ساختمان و پتینه کاری آغازگرهای سیمانی بیرونی چسبندگی بهتری را برای چسبندگی رنگ ها به دیوار ایجاد می کنند.
  • هرگونه آغازگر سیمانی خارجی منافذ موجود در سطح چوب یا دیوار خشک را می بندد.
  • در صورتی که ناحیه ترمیم یا وصله شده باشد ، پرایمرها می توانند نواقص روی دیوار را بپوشانند.
  • پرایمرهای دیوار خارجی به جلوگیری از بو یا لکه های ایجاد شده روی دیوار کمک می کند.
  • با استفاده از پرایمرهای رنگی ، رنگ دیوار به حالت خنثی باز می گردد ، به طوری که پس از اتمام کار رنگ آمیزی ، رنگ جدید بدون هیچ عیب و نقصی به خوبی می درخشد.
  • لایه های کمتری از رنگ لازم است تا روی دیوار پوشیده شده با پرایمرهای بیرونی اعمال شود . دکوراسیون آرایشگاه

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

  اجرای کنیتکس و رولکس

  نقاشی مدرسه

  پنت هاوس | طراحی پنت هاوس | ساخت پنت هاوس

  طراحی حیاط ویلا

  گچ گیپتون

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.