×

پاک‌سازی منزل از انرژی منفی با استفاده از عناصر طراحی داخلی

 • کد نوشته: 27889
 • ۱۴۰۱/۰۷/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای پاک‌سازی منزل از انرژی منفی با استفاده از عناصر طراحی داخلی بسته هستند
 • پاک‌سازی منزل از انرژی منفی با استفاده از عناصر طراحی داخلی به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: همه ما می‌دانیم که انرژی منفی از بین نمی‌رود، بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می‌شود. بسیاری از انسان‌ها در طول روز ممکن است بارها با کلمات منفی و عباراتی که حس خوبی ندارند با یکدیگر گفتگو […]

  پاک‌سازی منزل از انرژی منفی با استفاده از عناصر طراحی داخلی

  پاک‌سازی منزل از انرژی منفی با استفاده از عناصر طراحی داخلی

  به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه: همه ما می‌دانیم که انرژی منفی از بین نمی‌رود، بلکه از حالتی به حالت دیگر تبدیل می‌شود. بسیاری از انسان‌ها در طول روز ممکن است بارها با کلمات منفی و عباراتی که حس خوبی ندارند با یکدیگر گفتگو کنند. نسبت به هم پرخاش داشته و یا این که وقتی در محیط خانه و یا محل کار هستند. به افکار پوچ و بی‌معنی فکر کنند. در این وضعیت چند موضوع مهم وجود دارد. انرژی منفی می‌تواند به دیگران منتقل شود. یعنی کسانی که در خانه فرزند خردسال دارند، نوجوان و یا پدر و مادری مسن با آن‌ها زندگی می‌کند. خیلی زود تحت تأثیر این انرژی منفی قرار می‌گیرد.

  انرژی منفی

  انرژی منفی

  به‌هرحال روان‌شناسان مدام در خصوص این انرژی‌ها صحبت می‌کنند و می‌گویند که بهتر است با یک سری راهکار آن را از خود دور کنیم. دورکردن آن گاهی با تغییر سبک زندگی و گاهاً با تغییر دکوراسیون، طراحی داخلی و ظاهر خانه انجام می‌شود. مثلاً در بسیاری از منابع مرتبط با علوم متافیزیک آبنما را پیشنهاد کرده‌اند. از طرفی آبنما در قوانین فنگ شویی نیز اهمیت زیادی دارد. در چین باستان و کشورهایی که بیشتر درگیر این علوم هستند. شما می‌توانید نشان‌هایی از جریان‌های همیشگی آب را ببینید.

  ازاین‌رو گفته می‌شود که یکی از بهترین روش‌های جذاب انرژی مثبت در خانه و خارج کردن انرژی‌های منفی آبنماها هستند. چرا؟ خوب نصب و راه‌اندازی آبنما هزینه زیادی ندارد. از طرفی شما به‌راحتی می‌توانید آن را در هر محیطی اجرا کنید. مثلاً لازم نیست که دکوراسیون داخلی و معماری خانه و یا محل کارتان را بر هم بزنید. علاوه‌برآن خبری از مصرف آب و انرژی نیست. در واقع آبنما از یک چرخه و فواره ثابت استفاده می‌کند.  انواع آبنما را می توانید در این صفحه آبنما abgoondesign.com/آبنما/ ببینید.

  آبنما خانگی

  آبنما خانگی

  نشانه‌های انرژی مفی در خانه و محل کار

  اول باید بدانید که آیا در خانه شما انرژی منفی وجود دارد؟ سپس نسبت به رفع آن اقدام کنید. احتمالاً بارها برای شما پیش‌آمده است که حالتان بی‌دلیل و برهان خوب نیست، مدام بی‌حوصله می‌شوید. خلق و خویتان تنگ شده است و یا این که افکار منفی به سراغتان می‌آید.

  خانه‌ای دارای انرژی منفی است که شما در آن خیلی زود احساس خستگی، تنگی نفس، سردرد، خواب‌آلودگی و بی‌قراری کنید. حالا اگر بخواهیم دقیق‌تر در این مورد صحبت کنیم باید خاطرنشان شد که شکایت، غرزدن، روابط منفی و اختلاف میان اعضای خانواده، بی‌نظمی و… از جمله نشانه‌های وجود انرژی منفی در خانه شما است.

  بخصوص زوج‌های جوان به دلیل ناآشنایی با یکدیگر خیلی بیشتر با این‌گونه مشکلات مواجه می‌شوند. به‌هرحال روش‌هایی وجود دارد که از طریق آن‌ها شما می‌توانید این جو منفی را کنترل کرده و انرژی مثبت دریافت کنید.

  استفاده از ترکیب رنگ‌های خاص دیوار، مبلمان، اکسسوری‌های منزل، درختچه‌ها و گلدان‌های سبز و … از جمله راهکارهایی برای تقویت انرژی مثبت در محیط خانه است. مثلاً در قسمت‌هایی از خانه چوب می‌تواند حس مثبت به ذهن منتقل کند.

  تأثیر آب‌روی ازبین‌بردن انرژی منفی

  احتمالاً به‌خوبی مطلع هستید که آب یکی از عناصر چهارگانه حیات در کنار خاک، آتش و هوا است.

  آب علاوه بر تأثیراتی که روی محیط‌زیست دارد. بر افکار انسان نیز چیره می‌شود و می‌تواند سبب بهبود عملکرد انسان در ابعاد روحی و غیرفیزیکی شود. البته این بدان منظور نیست که آب‌روی فیزیک و برای درمان بیماری‌های جسمانی مورداستفاده قرار نمی‌گیرد. حتماً در مورد فواید آب دریا و آب‌های زیرزمینی و معدنی شنیده‌اید. به‌هرحال موضوع این است که افکار مانند یک هاله و حلقه در اطراف انسان‌ها شکل می‌گیرند. انسان‌ها وقتی این افکار را دفع نکنند. به‌راحتی می‌توانند آن را به دیگران منتقل کنند. آب یک بستر امن و غیرقابل‌تجدید برای دریافت افکار منفی و انرژی‌های بد است.

  تأثیر آب‌روی ازبین‌بردن انرژی منفی

  تأثیر آب‌روی ازبین‌بردن انرژی منفی

  اگر به یاد داشته باشید درگذشته و در حیاط خانه‌ها و یا مسیرهای خیابان از آبنماها، فواره‌ها و همین‌طور آبشارهای کوچک و بزرگ استفاده می‌شد. دلیل آن اهمیت و ارزشی بود که انسان‌های گذشته برای آب و حضور آن در چرخه بهبود افکار و شرایط زندگی قائل بودند.

  امروزه آبنماها به شکل سابق ساخته نمی‌شوند. در عوض نمونه‌هایی هستند که هم در فضای داخلی خانه‌ها، اتاق‌ها و پذیرایی قابل‌استفاده بوده. هم می‌توانید آن‌ها را به شکل یک فواره در محیط بیرونی لابی‌ها، پاساژها، مال‌ها و یا حیاط خانه‌های ویلایی قرار دهید. آبنما شیشه‌ای، آبنما سنگی و دیواری از جمله آن‌ها هستند.

  آبنما از قدیم یکی از زیباترین و مهم ترین المان های معماری ایرانی بوده است که اغلب در حیاط خانه ها،باغ ها و پارک ها ساخته می شد. اما امروزه طراحی و ساخت آبنما در نوع ها و اندازه های مختلف انجام می شود و با توجه به نوع ابنما می توان از آن در محیط های خارجی و محیط های داخلی همچون خانه ها ، لابی هتل ها و آپارتمان ها، مراکز تفریحی و تجاری و… استفاده کرد.

  پاک‌سازی انرژی منفی خانه با آبنما

  مولکول‌های آب مدام تحت تأثیر اتفاقات و تنش‌های اطراف قرار می‌گیرند و به‌عنوان یک جذب‌کننده انرژی منفی بی‌نظیر عمل می‌کنند. در علوم غریبه آمده است که آب افکار شیطانی، منفی، استرس و دگرگونی‌های مضر را از ذهن انسان دریافت کرده و در عوض این تخلیه بار موجب می‌شود که شخص برای دریافت انرژی مثبت از محیط اطراف آماده‌تر باشد.

  می‌دانیم که صوت تا ۹۰ درصد می‌تواند موجب بر هم ریختن تمرکز در انسان‌ها شود. ضمن این که گاهی افراد ممکن است بسته به شرایط کاری و یا موقعیتی که دارند ناچار باشند که مدت‌زمان زیادی را در خانه بمانند. ازاین‌رو یک جریان خوش سیما و صدای آب می‌تواند حس دلنشینی را ایجاد کند.

  حتی اگر محیط خانه شما خیلی گرم و خشک است. معمولاً دچار فشارهای عصبی و استرس می‌شوید. به همین دلیل است که معمولاً می‌گویند انسان در آفتاب و خشکی کویر خیلی زود از پا می‌افتد.

  فواید استفاده از آبنما و تأثیرات آن روی انرژی‌درمانی

  کم تر کسی پیدا می‌شود که اعتقادی به حضور انرژی در زندگی نداشته باشد. حتی در یونان باستان نیز از آب به‌عنوان نماد رفاه، ثروت و شانس یاد شده است. در نتیجه اگر اعضای خانواده از نظر فکری با هم هماهنگی ندارند، زوجین مدام درگیر اختلاف می‌شوند. حضور یکی از عناصر مهم روی کره زمین تا حد زیادی موجب پاک‌سازی و پالایش افکار و ارتقاء سطح فکری بخصوص در هنگام تصمیم‌گیری‌های سخت می‌شود.

  آب در واقع موجب بالارفتن میزان یون‌های منفی در هوا می‌شود. حضور یون‌های منفی موجب می‌شود که سلامت محیط بیشتر شده و وقتی شما جسم سالمی داشته باشید. به طبع راحت‌تر می‌توانید انرژی مثبت هم دریافت کنید. آبنما باتوجه‌به طراحی‌های مختلفی که دارد هیچ‌گاه صرفاً به یک‌شکل خاص محدود نخواهد بود. آبنما باغی، آبنما آب‌وآتش و… از جمله گزینه‌های محبوبی هستند که بسیاری از شرکت‌ها و مجری‌های طراحی داخلی به شما پیشنهاد می‌دهند. در نهایت همه چیز در رابطه با طراحی آبنما بستگی به سه شرط کلیدی سلیقه، بودجه و موقعیت اجرا خواهد داشت.  همچنین انتخاب شرکت مجری برای ساخت آبنما نیز از موارد بسیار مهم است. از جمله بهترین شرکت های طراحی و معماری در ایران شرکت آبگون دیزاین می باشد.

  توجه : این مطلب، یک تبلیغ رپورتاژ بوده و اویم شاهانه در محتوا و محصولات آن هیچگونه نظری و مسئولیتی ندارد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.