مبایعه نامه مصالح ساختمانی

فرم اداری

فرم اداری


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

مبایعه نامه مصالح ساختمانی

به گزارش بازسازی ساختمان : اداره / شرکت / سازمان……………………

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

این قرارداد براساس توافق طرفین و طبق ماده ۱۰ قانون مدنی که مقرر می دارد : قراردادهای خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد نافذ است تنظیم و برای طرفین لازم الاجرا می باشد .
ماده ۱- طرفین قرارداد
-۱/۱ مدیریت مجتمع های اداری …………………….. آقای ……………………. فرزند ………طراحی کارخانه…………… شماره شناسنامه ……………………. صادره از ……………………. متولد ……………………. ساکن…………………… تلفن ……………………. که در این قرارداد اختصاراً فروشنده نامیده می شود
-۱/۲ شرکت……………………. آقای ……………………. فرزند ………………. شماره شناسنامه………. صادره از ………ساخت کارخانه…………… متولد ……………………. ساکن ……………………………… تلفن …………………….که در این قرارداد اختصاراً خریدار نامیده می شود .
ماده ۲- موضوع قرارداد
موضوع قرارداد خرید و فروش مصالح ساختمانی اعم از ……………………….. و تحویل ن به شرح یک برگ ضمیمه
ماده ۳- مبلغ قرارداد
مبلغ قرارداد ……………………. ریال بوده که بعد از تحویل مصالح و ارائه فاکتور فروش پرداخت خواهدشد .
ماده ۴- مدت قرارداد
از تاریخ …………………….. الی …………………….. به مدت ……………………. ماه / سال می باشد .
ماده ۵- تعهدات فروشنده
-۵/۱ فروشنده متعهد می شود کلیه کلیه مصالح ساختمانی مورد نیاز خریدار را در محل ساخت و ساز ساختمانی را بدون وارد شدن خس ارات و آسیب به مصالح خریدار تحویل دهد . در صورتی که در اثر سهل انگار و قصور به مصالح خریدار خسارت وارد شود ، هزینه ناشی از خسارات وارده را به خریدار پرداخت نماید .
-۵/۲ فروشنده متعهد می شود : هرگاه در اثر عم ل او به تاسیسات موجود در کارگاه نظیر لوله های آبرسانی و ارتباطات تلفنی یا برق صدماتی وارد شود فروشنده ملزم به ترمیم و جبران هزینه های ناشی از آن خواهدبود .
-۵/۳ فروشنده حق واگذاری یا انتقال موضوع قرارداد را به شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگری را ندارد .
-۵/۴ فروشنده متعهد می شود که مصالح ساختمانی را طبق نمونه ارائه شده از طرف خریدار تحویل نماید، و در صورتی که مصالح ها با نمونه ها مطابقت نداشته باشد ، خریدار می تواند آن را به فروشنده مسترد نماید .
-۵/۵ رعایت مسائل ایمنی و حفاظتی تخلیه یا حمل مصالح و خسارات جانی و مالی کارگران فروشنده به عهده فروشنده بوده وخریدارهیچ گونه مسئولیتی در قبال کارگران تحت پوشش فروشنده نخواهدداشت .
-۵/۶ فروشنده متعهد می شود مقررات مالیاتی و عوارض و حق بیمه تامین اجتماعی و حوادث کارگران را رعایت نماید ، کارفرما در این رابطه مسئولیتی نخواهدداشت .
ماده ۶- تعهدات کارفرما
کارفرما متعهد می شود مبلغ مقرر در قرارداد را در موعد مقرر بعد از انجام قرارداد توسط فروشنده پرداخت نماید .
ماده ۷- موارد فسخ
تاخیر در انجام عملیات بیش از تاریخ انقضاء قرارداد و عدم اجرای دستورات ناظر فنی و مسئول کارگاه از جمله موارد فسخی است که کارفرما می تواند در بعد از احراز و اعلام نظر کارشناس رسمی دادگستری اعمال نماید .
ماده ۸- مرجع حل اختلاف
در صورت بروز هرگونه اختلاف بدواً با مذاکرات اصلاحی حل و فصل و در صورت عدم حل و فصل با مذاکرات اصلاحی مرجع حل اختلاف داور مرضی الطرفین خواهدبود .
ماده ۹- نسخ قرارداد
این قرارداد در ۹ ماده و سه نسخه تنظیم شده و هر کدام از نسخ دارای حکم واحد بوده و پس از امضاء و مبادله نسبت به طرفین لازم الاجرا خواهدبود .
امضاء فروشنده                                                               امضاء خریدار

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

 

ads 3

ads 3

مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

lsf min

ضوابط پارکینگ های مکانیزه

تبلیغات

تبلیغات

طراحی باغ در مناطق گرم و خشک

استخر min

آموزش پرسپکتیو از دید پرنده

متر مربع قیمت سازه ال اس اف

پتینه کاری روی سفال

قیمت ساخت ویلا در فومن

نحوه ساخت رستوران گردان

ضوابط طراحی شهرک مسکونی ویلایی

آموزش گام به گام اسکیس

طراحی کافی شاپ ایرانی

طراحی نما مدرن ویلا

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!