قیمت سنگ کاری | قیمت سنگ کاری رومی

قیمت نما رومی

قیمت نما رومی


قیمت سنگ کاری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه:  قیمت سنگ کاری ، در حالت کلی به مجموعه فعالیت هایی که به منظور نصب سنگ ها در کیفیت های مختلف و اندازه های گوناگون در ساختمان انجام می ‌گیرد، سنگ کاری نما می گویند. سنگ کاری ساختمان در ۲ دسته داخلی و خارجی انجام می پذیرد. قیمت سنگ کاری شامل هزینه های مختلفی می شود. این عمل باید توسط فرد متخصص و وارد به این کار صورت پذیرد. ما در اویم شاهانه با بهره مندی از متخصصین و فعالین در این حوزه انواع سنگ کاری ساختمان را برای شما انجام می دهیم.

کابینت

کابینت

قیمت دستمزد سنگ کاری ساختمان برای نیم فصل دوم سال ۱۴۰۰ میباشد که توسط تیم پشتیبانی ما از استادکارها حدود قیمت را برای شما عزیزان جمع آوری گرده ایم.

 • قیمت سنگ کاری کف ساختمان در هر مترمربع ۶۰.۰۰۰ هزار تومان میباشد.
 • قیمت سنگ کاری بدنه هر متر مربع ۱۱۰ هزار تومان میباشد.
 • قیمت سنگ کاری نمای ساده هر متر مربع ۱۸۰ هزارتومان میباشد.
 • قیمت سنگ کاری نما رومی هر مترمربع ۳۱۰ هزار تومان میباشد.
 • قیمت سنگ پله هر عدد ۴۰ هزار تومان میباشد.
 • قیمت سنگ اسلب دیوار هر متر مربع ۱۶۰ هزار تومان میباشد.
 • تمامی قیمت ها نسبت به استاد کار و ابعاد و اندازه پروژه میتونه قیمت ها متغیر باشه.

قیمت گچ کاری ساختمان کلیک کنید.

قیمت نما رومی

قیمت نما رومی

بررسی قیمت سنگ کاری ساختمان 

یکی از مهمترین مصالح ساختمان به طور قطع، سنگ ساختمانی محسوب می شود. کیفیت بالا، زیبایی منحصر به فرد و طول عمر بالایی که دارند موجب شده که امروزه سنگ کاری ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار باشد. قیمت سنگ کاری ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد. برای بررسی دستمزد سنگ کاری ساختمان معیارهایی مد نظر معمار قرار می گیرد. به عنوان مثال سنگ کاری نما رومی با توجه به حساسیت و ظرافتی که دارد نسبت به سایر سنگ ها، قیمتی بیشتر خواهد داشت.

عوامل موثر بر قیمت سنگ کاری ساختمان

همانگونه که عنوان کردیم فاکتورهای مهمی بر قیمت سنگ کاری ساختمان اثر گذار خواهد بود. قبل از شروع پروژه شما باید با بررسی شرایط، از هزینه ‌های احتمالی آگاهی پیدا کنید. از جمله عوامل موثر بر دستمزد سنگ کاری ساختمان می‌ توان به موقعیت پروژه اشاره کرد.

به طور قطع از بدیهی ترین عواملی که بر قیمت سنگ کاری ساختمان اثرگذار است، حجم کار و متراژ آن خواهد بود. هرچه سنگ کاری در ارتفاع بالاتر انجام پذیرد قیمت بیشتری شما پرداخت خواهید کرد.

ساختمان به نوع و مدل سنگ مورد استفاده در پروژه نیز بستگی خواهد داشت. به عنوان مثال، سنگ های رومی با توجه به ظرافت و حساسیت بالا باید با دقت در نما به کار برده شوند.

قیمت سنگ کاری

قیمت سنگ کاری

سنگ کاری نما با قیمت مناسب

چنانچه قصد سنگ کاری نما و فضاهای داخلی، کف پارکینگ، دیوارهای داخلی، کف پاگرد و آشپزخانه و راه پله را دارید می توانید از خدمات ما استفاده نمایید. علاوه بر این مجموعه ما در اویم شاهانه سنگ کاری نما، سنگ کاری حیاط و پشت بام را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهد.

قیمت نما رومی

قیمت اجرای نما رومی مجموعه ما با تجربه فعالیت در پروژه های بزرگ به بهترین شکل می تواند سنگ کاری ساختمان شما را انجام دهد. چنانچه قصد استفاده از سنگ نمای رومی را دارید ما این نوع سنگ را به بهترین شکل برای شما به اجرا در خواهیم آورد.

 

مقالات بیشتر حهت مطالعه : 

شرکت طراحی ویلا

مراحل گرفتن جواز ساخت در کرج

ضوابط طراحی بیمارستان

دکوراسیون مزون عروس کوچک

سوله پیش ساخته سبک

هدف از طراحی هتل

غرفه سازی نمایشگاه تبریز

کتاب اصول طراحی کارخانه

ویلا پیش ساخته دوبلکس

قیمت نقاشی ساختمان در گرگان

طراحی باغ میوه ۱۰۰۰متری

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره