قیمت سنگ کاری | قیمت سنگ کاری رومی

قیمت نما رومی

قیمت نما رومی


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

قیمت سنگ کاری

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه:  قیمت سنگ کاری ، در حالت کلی به مجموعه فعالیت هایی که به منظور نصب سنگ ها در کیفیت های مختلف و اندازه های گوناگون در ساختمان انجام می ‌گیرد، سنگ کاری نما می گویند. سنگ کاری ساختمان در ۲ دسته داخلی و خارجی انجام می پذیرد. قیمت سنگ کاری شامل هزینه های مختلفی می شود. این عمل باید توسط فرد متخصص و وارد به این کار صورت پذیرد. ما در اویم شاهانه با بهره مندی از متخصصین و فعالین در این حوزه انواع سنگ کاری ساختمان را برای شما انجام می دهیم.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

قیمت دستمزد سنگ کاری ساختمان که توسط تیم پشتیبانی ما از استادکارها حدود قیمت را برای شما عزیزان جمع آوری گرده ایم.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

  • قیمت سنگ کاری کف ساختمان در هر مترمربع ۶۰.۰۰۰ هزار تومان میباشد.
  • قیمت سنگ کاری بدنه هر متر مربع ۱۱۰ هزار تومان میباشد.
  • قیمت سنگ کاری نمای ساده هر متر مربع ۱۸۰ هزارتومان میباشد.
  • قیمت سنگ کاری نما رومی هر مترمربع ۳۱۰ هزار تومان میباشد.
  • قیمت سنگ پله هر عدد ۴۰ هزار تومان میباشد.
  • قیمت سنگ اسلب دیوار هر متر مربع ۱۶۰ هزار تومان میباشد.
  • تمامی قیمت ها نسبت به استاد کار و ابعاد و اندازه پروژه میتونه قیمت ها متغیر باشه.

قیمت گچ کاری ساختمان کلیک کنید.

ads 3

ads 3

قیمت نما رومی

قیمت نما رومی

بررسی قیمت سنگ کاری ساختمان 

یکی از مهمترین مصالح ساختمان به طور قطع، سنگ ساختمانی محسوب می شود. کیفیت بالا، زیبایی منحصر به فرد و طول عمر بالایی که دارند موجب شده که امروزه سنگ کاری ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار باشد. قیمت سنگ کاری ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد. برای بررسی دستمزد سنگ کاری ساختمان معیارهایی مد نظر معمار قرار می گیرد. به عنوان مثال سنگ کاری نما رومی با توجه به حساسیت و ظرافتی که دارد نسبت به سایر سنگ ها، قیمتی بیشتر خواهد داشت.

lsf min

عوامل موثر بر قیمت سنگ کاری ساختمان

همانگونه که عنوان کردیم فاکتورهای مهمی بر قیمت سنگ کاری ساختمان اثر گذار خواهد بود. قبل از شروع پروژه شما باید با بررسی شرایط، از هزینه ‌های احتمالی آگاهی پیدا کنید. از جمله عوامل موثر بر دستمزد سنگ کاری ساختمان می‌ توان به موقعیت پروژه اشاره کرد.

تبلیغات

تبلیغات

به طور قطع از بدیهی ترین عواملی که بر قیمت سنگ کاری ساختمان اثرگذار است، حجم کار و متراژ آن خواهد بود. هرچه سنگ کاری در ارتفاع بالاتر انجام پذیرد قیمت بیشتری شما پرداخت خواهید کرد.

استخر min

ساختمان به نوع و مدل سنگ مورد استفاده در پروژه نیز بستگی خواهد داشت. به عنوان مثال، سنگ های رومی با توجه به ظرافت و حساسیت بالا باید با دقت در نما به کار برده شوند.

قیمت سنگ کاری

قیمت سنگ کاری

سنگ کاری نما با قیمت مناسب

چنانچه قصد سنگ کاری نما و فضاهای داخلی، کف پارکینگ، دیوارهای داخلی، کف پاگرد و آشپزخانه و راه پله را دارید می توانید از خدمات ما استفاده نمایید. علاوه بر این مجموعه ما در اویم شاهانه سنگ کاری نما، سنگ کاری حیاط و پشت بام را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهد.

قیمت نما رومی

قیمت اجرای نما رومی مجموعه ما با تجربه فعالیت در پروژه های بزرگ به بهترین شکل می تواند سنگ کاری ساختمان شما را انجام دهد. چنانچه قصد استفاده از سنگ نمای رومی را دارید ما این نوع سنگ را به بهترین شکل برای شما به اجرا در خواهیم آورد.

 

مقالات بیشتر حهت مطالعه : 

شرکت طراحی ویلا

مراحل گرفتن جواز ساخت در کرج

ضوابط طراحی بیمارستان

دکوراسیون مزون عروس کوچک

سوله پیش ساخته سبک

هدف از طراحی هتل

غرفه سازی نمایشگاه تبریز

کتاب اصول طراحی کارخانه

ویلا پیش ساخته دوبلکس

قیمت نقاشی ساختمان در گرگان

طراحی باغ میوه ۱۰۰۰متری

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!