×

قیمت سنگ کاری | قیمت سنگ کاری رومی

 • کد نوشته: 27116
 • ۱۴۰۲/۰۳/۲۷
 • دیدگاه‌ها برای قیمت سنگ کاری | قیمت سنگ کاری رومی بسته هستند
 • قیمت سنگ کاری به گزارش بازار کار ساخت ویلا اویم شاهانه:  قیمت سنگ کاری ، در حالت کلی به مجموعه فعالیت هایی که به منظور نصب سنگ ها در کیفیت های مختلف و اندازه های گوناگون در ساختمان انجام می ‌گیرد، سنگ کاری نما می گویند. سنگ کاری ساختمان در ۲ دسته داخلی و خارجی انجام […]

  قیمت سنگ کاری | قیمت سنگ کاری رومی

  قیمت سنگ کاری

  به گزارش بازار کار ساخت ویلا اویم شاهانه:  قیمت سنگ کاری ، در حالت کلی به مجموعه فعالیت هایی که به منظور نصب سنگ ها در کیفیت های مختلف و اندازه های گوناگون در ساختمان انجام می ‌گیرد، سنگ کاری نما می گویند. سنگ کاری ساختمان در ۲ دسته داخلی و خارجی انجام می پذیرد. قیمت سنگ کاری شامل هزینه های مختلفی می شود. این عمل باید توسط فرد متخصص و وارد به این کار صورت پذیرد. ما در اویم شاهانه با بهره مندی از متخصصین و فعالین در این حوزه انواع سنگ کاری ساختمان را برای شما انجام می دهیم.

  قیمت دستمزد سنگ کاری ساختمان که توسط تیم پشتیبانی ما از استادکارها حدود قیمت را برای شما عزیزان جمع آوری گرده ایم.

  • قیمت سنگ کاری کف ساختمان در هر مترمربع ۶۰.۰۰۰ هزار تومان میباشد.
  • قیمت سنگ کاری بدنه هر متر مربع ۱۱۰ هزار تومان میباشد.
  • قیمت سنگ کاری نمای ساده هر متر مربع ۱۸۰ هزارتومان میباشد.
  • قیمت سنگ کاری نما رومی هر مترمربع ۳۱۰ هزار تومان میباشد.
  • قیمت سنگ پله هر عدد ۴۰ هزار تومان میباشد.
  • قیمت سنگ اسلب دیوار هر متر مربع ۱۶۰ هزار تومان میباشد.
  • تمامی قیمت ها نسبت به استاد کار و ابعاد و اندازه پروژه میتونه قیمت ها متغیر باشه.

  قیمت گچ کاری ساختمان کلیک کنید.

  قیمت نما رومی

  قیمت نما رومی

  در تعیین قیمت سنگ‌کاری عوامل و شرایط متعددی تاثیرگذارند. این عوامل را می‌توان در گروه‌های دستمزد متخصص، مصالح و هزینه‌های جانبیدسته‌بندی کرد. مصالح اصلی سنگ‌کاری، انواع سنگ‌های ساختمانی است. قیمت سنگ نما و کف در بازار متغیر است. زیرا عواملی از جمله نوع، ابعاد، رنگ و نوع فرآیند تولید سنگ، در قیمت‌گذاری آن تأثیرگذارند. سنگ‌کاری علاوه بر دستمزد، هزینه‌های جانبی دیگری هم دارد. برای مثال برای سنگ‌کاری نما، نیاز به نصب داربست است. اهمیتی ندارد که متخصص سنگ‌کاری داربست را نصب کند یا خودتان، شما باید هزینه‌ جدایی را برای نصب داربست با توجه به مدت زمان انجام کار در نظر بگیرید.

  بررسی قیمت سنگ کاری ساختمان 

  یکی از مهمترین مصالح ساختمان به طور قطع، سنگ ساختمانی محسوب می شود. کیفیت بالا، زیبایی منحصر به فرد و طول عمر بالایی که دارند موجب شده که امروزه سنگ کاری ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار باشد. قیمت سنگ کاری ساختمان به عوامل متعددی بستگی دارد. برای بررسی دستمزد سنگ کاری ساختمان معیارهایی مد نظر معمار قرار می گیرد. به عنوان مثال سنگ کاری نما رومی با توجه به حساسیت و ظرافتی که دارد نسبت به سایر سنگ ها، قیمتی بیشتر خواهد داشت.

   

  عوامل موثر بر قیمت سنگ کاری ساختمان

  همانگونه که عنوان کردیم فاکتورهای مهمی بر قیمت سنگ کاری ساختمان اثر گذار خواهد بود. قبل از شروع پروژه شما باید با بررسی شرایط، از هزینه ‌های احتمالی آگاهی پیدا کنید. از جمله عوامل موثر بر دستمزد سنگ کاری ساختمان می‌ توان به موقعیت پروژه اشاره کرد.

  به طور قطع از بدیهی ترین عواملی که بر قیمت سنگ کاری ساختمان اثرگذار است، حجم کار و متراژ آن خواهد بود. هرچه سنگ کاری در ارتفاع بالاتر انجام پذیرد قیمت بیشتری شما پرداخت خواهید کرد.

  ساختمان به نوع و مدل سنگ مورد استفاده در پروژه نیز بستگی خواهد داشت. به عنوان مثال، سنگ های رومی با توجه به ظرافت و حساسیت بالا باید با دقت در نما به کار برده شوند.

  قیمت سنگ کاری

  قیمت سنگ کاری

  سنگ کاری نما با قیمت مناسب

  چنانچه قصد سنگ کاری نما و فضاهای داخلی، کف پارکینگ، دیوارهای داخلی، کف پاگرد و آشپزخانه و راه پله را دارید می توانید از خدمات ما استفاده نمایید. علاوه بر این مجموعه ما در اویم شاهانه سنگ کاری نما، سنگ کاری حیاط و پشت بام را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهد.

  قیمت نما رومی

  قیمت اجرای نما رومی مجموعه ما با تجربه فعالیت در پروژه های بزرگ به بهترین شکل می تواند سنگ کاری ساختمان شما را انجام دهد. چنانچه قصد استفاده از سنگ نمای رومی را دارید ما این نوع سنگ را به بهترین شکل برای شما به اجرا در خواهیم آورد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.