عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن


عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن خانه های معماری مدرن کاملاً ساده و جلوه ای استثنایی دارند و در عین حال حاوی جلوه ای آرامش بخش هستند که صاحبان خانه را به خود جذب می کنند. در حالی که پیشنهاد یک نگاه مستقیم و متفرقه است اما همچنین شکوه درجه یک است. این با سادگی خود برجسته است و نمونه ای از معماری برای ایجاد فضای شهری است. بروزترین طراحی داخلی ساختمان اگر شما آرزو دارید یک نگاه به سبک زندگی شهری بیاندازید یا نگاهی ساده و بی انتها را امتحان کنید ، اگر می خواهید خانه رویایی خود را بسازید یا خانه خود را مطابق با آرزوهای خود شکل دهید ، به مطالعه ادامه دهید و درباره طراحی خانه معماری مدرن بیشتر بدانید!

کابینت

کابینت

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون شیک

برجسته ترین ویژگی طراحی مدرن خانه این است که ساده و کاربردی است.

به همین دلیل است که به جای تزئینات اغراق آمیز یا طراحی داخلی ، طراحی ویلا  خطوط لاغر و خالص تری را در این سبک می بینیم. از دیگر ویژگی های معماری مدرن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پنجره ها معمولاً بزرگ و پهن هستند.
  2. بیشتر از پالت های سفید ، خاکستری و سیاه استفاده می شود.
  3. مواد و بافت های مختلفی مانند سنگ ، فلز ، چوب ، شیشه ترجیح داده می شود که استفاده شود.
  4. معمولاً واحدها و طبقات L شکل وجود دارد.
  5. همه چیز مرتب و کاملاً سازگار با محیط اطراف است.

باید تأکید کرد که اینها ویلاها یا خانه های شفاف و جمع و جور هستند. عکس دکوراسیون مدرن این ساختار جمع و جور ناشی از تمایل به ایجاد فضایی عملی و به تمام معنا منظم است. بنابراین ، می توانید استفاده از پرچین در قدامی را به عنوان یک عنصر طراحی خارجی در خانه های مدرن پیدا کنید. خطوط شیب دار و مستقیم نیز می توانند با هم استفاده شوند. شما می توانید در طراحی هایی که این دو به صورت هماهنگ با یکدیگر مخلوط شده اند ، یک ساختار چشمگیر ، مجلل و پیشرفته بدست آورید. اساساً ، ساخت ویلا  امروزه زندگی مینیمالیستی که در آن سادگی و مدرن است ، همه در یکجا ، یک سبک زندگی شیک و ناب را طی می کند.

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکور حمام لاکچری

در حالی که یک حمام مدرن ایجاد می کنید ، همه چیز در واقع یافتن یک مجموعه هماهنگ و ویژگی های با کیفیت عالی است که آن را در یک فضا جلب می کند. بنابراین راه ایجاد سرویس های بهداشتی پر زرق و برق چیست؟ عکس دکوراسیون مدرن ساده ترین راه برای گرفتن چشم انداز حمام مدرن و جذاب ، لهجه های طلایی است. در این کار زیاده روی نکنید ، طراحی تالار  در غیر این صورت ممکن است بیش از حد عوضی باشید. درعوض ، می توانید با برجسته نگه داشتن جزئیات مبلمان ، نورپردازی و آینه ، هایلایت های طلایی را اضافه کرده و ظاهری شیک به دست آورید. صادقانه بگویم ، حمامهای مدرن همیشه وضوح لازم را برای ایجاد هاله ای آرام در دنیای آشفته دارند.

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن

طراحی اتاق نشیمن جذاب

در طراحی اتاق نشیمن مدرن در درجه اول از مواد طبیعی استفاده شده است ، طراحی داخلی رستوران بنابراین با جلوگیری از دیوارهای روکش چوب در خانه خود می توانید بدون ایجاد مزاحمت با این جزئیات ، هوای گرم و تازه را به فضای داخلی اضافه کنید. عکس دکوراسیون مدرن نورپردازی شیک و جادار ، مبلمان کلاسیک و لهجه های تزئینی تمیز به این معنی است که شما برای یک اتاق نشیمن مدرن هر آنچه لازم دارید را دارید و با پالت رنگ سفید می توانید جلوه ای مجلل و لوکس در فضای داخلی خود ایجاد کنید.

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن

طراحی آشپزخانه مدرن

قلب خانه بسیار بیشتر مورد توجه است! آشپزخانه قلب خانه است – و بنابراین ، شما می خواهید که به زیبایی یک عکس باشد. اما برای تزئین آشپزخانه خود بیانیه ای با کابینت های شیک و در سایه پررنگ ارائه دهید. قفسه های باز چوبی طبیعی و سخت افزار طلای براق احساس مدرن را تقویت می کند. جزئیات مردانه – مانند این صندلی های سیاه و چراغ های لوستر شیک و لوکس – عکس دکوراسیون مدرن در آشپزخانه های مدرن مد روز می شوند. با کابینت های سفید ساده و یک جزیره آبی سرمه ای جفت شوید تا دکوراسیون را به راحتی تقویت کنید. بازسازی ساختمان برای داشتن فضایی مدرن نیازی به ناامیدی برای جزئیات نیست. برای مدرن نگه داشتن همه چیز ، پالت رنگ سفید و طلایی را انتخاب کنید و با افزودن سنگ مرمر ، زیبایی زیبایی به دست آورید.

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره