عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن


عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن خانه های معماری مدرن کاملاً ساده و جلوه ای استثنایی دارند و در عین حال حاوی جلوه ای آرامش بخش هستند که صاحبان خانه را به خود جذب می کنند. در حالی که پیشنهاد یک نگاه مستقیم و متفرقه است اما همچنین شکوه درجه یک است. این با سادگی خود برجسته است و نمونه ای از معماری برای ایجاد فضای شهری است. بروزترین طراحی داخلی ساختمان اگر شما آرزو دارید یک نگاه به سبک زندگی شهری بیاندازید یا نگاهی ساده و بی انتها را امتحان کنید ، اگر می خواهید خانه رویایی خود را بسازید یا خانه خود را مطابق با آرزوهای خود شکل دهید ، به مطالعه ادامه دهید و درباره طراحی خانه معماری مدرن بیشتر بدانید!

کابینت

کابینت

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون شیک

برجسته ترین ویژگی طراحی مدرن خانه این است که ساده و کاربردی است.

به همین دلیل است که به جای تزئینات اغراق آمیز یا طراحی داخلی ، طراحی ویلا  خطوط لاغر و خالص تری را در این سبک می بینیم. از دیگر ویژگی های معماری مدرن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پنجره ها معمولاً بزرگ و پهن هستند.
 2. بیشتر از پالت های سفید ، خاکستری و سیاه استفاده می شود.
 3. مواد و بافت های مختلفی مانند سنگ ، فلز ، چوب ، شیشه ترجیح داده می شود که استفاده شود.
 4. معمولاً واحدها و طبقات L شکل وجود دارد.
 5. همه چیز مرتب و کاملاً سازگار با محیط اطراف است.

باید تأکید کرد که اینها ویلاها یا خانه های شفاف و جمع و جور هستند. عکس دکوراسیون مدرن این ساختار جمع و جور ناشی از تمایل به ایجاد فضایی عملی و به تمام معنا منظم است. بنابراین ، می توانید استفاده از پرچین در قدامی را به عنوان یک عنصر طراحی خارجی در خانه های مدرن پیدا کنید. خطوط شیب دار و مستقیم نیز می توانند با هم استفاده شوند. شما می توانید در طراحی هایی که این دو به صورت هماهنگ با یکدیگر مخلوط شده اند ، یک ساختار چشمگیر ، مجلل و پیشرفته بدست آورید. اساساً ، ساخت ویلا  امروزه زندگی مینیمالیستی که در آن سادگی و مدرن است ، همه در یکجا ، یک سبک زندگی شیک و ناب را طی می کند.

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکور حمام لاکچری

در حالی که یک حمام مدرن ایجاد می کنید ، همه چیز در واقع یافتن یک مجموعه هماهنگ و ویژگی های با کیفیت عالی است که آن را در یک فضا جلب می کند. بنابراین راه ایجاد سرویس های بهداشتی پر زرق و برق چیست؟ عکس دکوراسیون مدرن ساده ترین راه برای گرفتن چشم انداز حمام مدرن و جذاب ، لهجه های طلایی است. در این کار زیاده روی نکنید ، طراحی تالار  در غیر این صورت ممکن است بیش از حد عوضی باشید. درعوض ، می توانید با برجسته نگه داشتن جزئیات مبلمان ، نورپردازی و آینه ، هایلایت های طلایی را اضافه کرده و ظاهری شیک به دست آورید. صادقانه بگویم ، حمامهای مدرن همیشه وضوح لازم را برای ایجاد هاله ای آرام در دنیای آشفته دارند.

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن

طراحی اتاق نشیمن جذاب

در طراحی اتاق نشیمن مدرن در درجه اول از مواد طبیعی استفاده شده است ، طراحی داخلی رستوران بنابراین با جلوگیری از دیوارهای روکش چوب در خانه خود می توانید بدون ایجاد مزاحمت با این جزئیات ، هوای گرم و تازه را به فضای داخلی اضافه کنید. عکس دکوراسیون مدرن نورپردازی شیک و جادار ، مبلمان کلاسیک و لهجه های تزئینی تمیز به این معنی است که شما برای یک اتاق نشیمن مدرن هر آنچه لازم دارید را دارید و با پالت رنگ سفید می توانید جلوه ای مجلل و لوکس در فضای داخلی خود ایجاد کنید.

عکس دکوراسیون مدرن

عکس دکوراسیون مدرن

طراحی آشپزخانه مدرن

قلب خانه بسیار بیشتر مورد توجه است! آشپزخانه قلب خانه است – و بنابراین ، شما می خواهید که به زیبایی یک عکس باشد. اما برای تزئین آشپزخانه خود بیانیه ای با کابینت های شیک و در سایه پررنگ ارائه دهید. قفسه های باز چوبی طبیعی و سخت افزار طلای براق احساس مدرن را تقویت می کند. جزئیات مردانه – مانند این صندلی های سیاه و چراغ های لوستر شیک و لوکس – عکس دکوراسیون مدرن در آشپزخانه های مدرن مد روز می شوند. با کابینت های سفید ساده و یک جزیره آبی سرمه ای جفت شوید تا دکوراسیون را به راحتی تقویت کنید. بازسازی ساختمان برای داشتن فضایی مدرن نیازی به ناامیدی برای جزئیات نیست. برای مدرن نگه داشتن همه چیز ، پالت رنگ سفید و طلایی را انتخاب کنید و با افزودن سنگ مرمر ، زیبایی زیبایی به دست آورید.

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

  1. چک لیست ساختمان
  2. چک لیست عملیات مکانیکی
  3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره