×

۷ ایده جذاب برای نظافت خانه

 • کد نوشته: 19033
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای ۷ ایده جذاب برای نظافت خانه بسته هستند
 • ۷ ایده جذاب برای نظافت خانه به گزارش طراحی مطب :  ۷ ایده جذاب برای نظافت خانه درخواست تجدید نظر این عبارتی است که ما اغلب هنگام صحبت در مورد خرید یا فروش خانه می شنویم ، نظافت خانه اما واقعاً چه معنایی دارد؟ اساساً ، این کار در مورد زیبا نشان دادن خانه شما از […]

  ۷ ایده جذاب برای نظافت خانه

  ۷ ایده جذاب برای نظافت خانه

  به گزارش طراحی مطب۷ ایده جذاب برای نظافت خانه درخواست تجدید نظر این عبارتی است که ما اغلب هنگام صحبت در مورد خرید یا فروش خانه می شنویم ، نظافت خانه اما واقعاً چه معنایی دارد؟ اساساً ، این کار در مورد زیبا نشان دادن خانه شما از بیرون است ، نقاشی ساختمان بنابراین می توانید توجه مردم را قبل از دیدن فضای داخلی جلب کنید. حتی اگر قصد حرکت به زودی را ندارید ، باز هم می خواهید خانه خود را از داخل و بیرون به بهترین شکل نشان دهید.

  ایده نظافت خانه

  در ابتدا ، افزایش جذابیت محدود کردن خانه شما ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد ، اما لازم نیست کار بزرگی باشد. چندین چیز کوچک وجود دارد که می توانید برای ایجاد صنوبر در بیرون از خانه خود انجام دهید و هزینه زیادی برای آنها لازم نیست. این نکات را دنبال کنید و در کمترین زمان به دنبال زیبایی در خانه خواهید بود.

  ۱) تمام قسمت نما ساختمان را نقاشی کنید.

  رنگ آمیزی بلافاصله کل خانه شما باعث براق و جدید به نظر رسیدن آن می شود و بدون هزینه دست و پا به سرعت انجام می شود. نظافت خانه گرچه ممکن است رنگهای تند وسوسه انگیز باشد ، اما شما واقعاً باید به سختی در مورد داشتن رنگ قرمز یا بورگوندی فکر کنید. ما پیشنهاد می کنیم به لحن خنثی تری مانند خاکستری یا یک پاستل ملایم بچسبید و از رنگ های روشن تر به عنوان لهجه استفاده کنید.

  نظافت خانه

  نظافت خانه

  ۲) تعویض رنگ درب منزل

  آیا نمی خواهید متعهد شوید که کل فضای بیرون از خانه خود را نقاشی کنید؟ بازسازی ساختمان نظافت خانه خبر خوب – شما فقط می توانید با افزودن برخی از لهجه های رنگارنگ به نمای بیرونی ، ظاهر خانه خود را تغییر دهید! رنگ آمیزی درب ورودی خود با یک رنگ روشن ، یا افزودن یک دونده رنگ شده به پله های ایوان ، ارتقا آسان است. برای چیزی کمی بیشتر از فقط یک در ، شما همچنین می توانید به درب گاراژ خود یک کت تازه بدهید ، نظافت منزل یک رنگ جدید برای تر و تمیز انتخاب کنید ، یا حصار خود را رنگ کنید. (به هر حال ، چه چیزی به نظر می رسد بهتر از حصار چوب تیز سفید باشد؟)

  رنگ آمیزی درب

  رنگ آمیزی درب

  ۳) تعویض رنگ نورپردازی

  افزودن برخی از نورهای بیرونی جدید نیز راهی برای ایجاد ظاهری دلنشین و دلنشین است. طراحی داخلی نظافت خانه استفاده از چراغ های خورشیدی یا نور ولتاژ پایین راهی عالی برای تأکید بر ویژگی های خاص حیاط در شب است. نظافت منزل با فانوس های چوبی یک مسیر باغچه روشن یا مسیر پیاده روی ایجاد کنید یا چراغ های رشته ای شفاف آویزان کنید تا شب ها در حیاط خود درخششی گرم ایجاد کنید.

  نورپردازی محوطه

  نورپردازی محوطه

  ۴) روی جزئیات کوچک تمرکز کنید

  ممکن است شما متوجه این موضوع نشوید ، اما اغلب این جزئیات ریز است که می تواند واقعاً تفاوت ایجاد کند وقتی که صحبت از جذابیت محدودیت خانه شما می شود. این شماره های خانه قدیمی را پایین آورده و چیزهای واضح تر و مدرن تری را جایگزین آنها کنید و نظافت خانه سعی کنید قلم متناسب با سبک خانه را انتخاب کنید. می توانید یک رنگ جدید به صندوق پستی خود بدهید یا روی یک لباس جدید سرمایه گذاری کنید. طراحی آپارتمان یک درب زیبا همیشه لمس سرگرم کننده ای است که به شما خوش آمد می گوید. نظافت منزل (به خصوص اگر بتوانید یکی از طراحی های زیبا و زیبا را که نشان دهنده شخصیت شما است پیدا کنید بسیار عالی است.)

  رنگ کد درب

  رنگ کد درب

  ۵) باغ و گلدان های زیبایی تهیه کنید.

  برای جذابیت واقعی ، هیچ چیز مانند یک باغ زیبا که در کنار هم جمع شده است مورد توجه قرار نمی گیرد. اگر تخت گل هایتان کمی خشن به نظر می رسند ، توجه دیگران را از خانه دور می کند. این می تواند یک راه حل ساده باشد – همه علف های هرز و گیاهانی را که دوست ندارید بیرون بیاورید. نظافت خانه سپس مقداری مالچ یا خاک تازه پهن کرده و تختخواب را با گلهای تازه و تازه ای که کمی بیشتر شکوفا می شوند مانند گلدان ، سوسن های چشم سیاه ، بی حس و گل اطلسی پر کنید.

  باغی نیست؟ نظافت خانه مشکلی نیست حتی اگر حیاط کامل نداشته باشید ، نظافت منزل افزودن چند گیاه واقعاً زندگی جدیدی را به بیرون خانه شما وارد می کند. شما می توانید چند گلدان زیبا تهیه کنید و آنها را با گیاهان متناسب پر کنید تا در هر دو طرف در قرار گیرند. ایجاد این تقارن به آن ظاهری می بخشد که واقعاً مورد توجه قرار می گیرد و تمیز ، واضح و پیچیده به نظر می رسد.

  سنگ فرش حیاط

  سنگ فرش حیاط

  ۶) ایجاد چمن در محوطه و تراس

  این یک راه حل کاملاً آسان است ، اما یکی از مواردی است که شما باید در بالای آن بمانید! مطمئن شوید که چمن خود را چمن می زنید و مرتب آن را علف های هرز می کنید. این یک چیز ساده است ، اما داشتن یک چمن خوش آراسته واقعاً باعث می شود خانه شما کنار هم قرار بگیرد. نظافت منزل یک برنامه مشخص کنید نظافت خانه و به آن پایبند باشید! (یا اگر می توانید ، یک شرکت حرفه ای مراقبت از چمنزار استخدام معماری کنید تا از آن برای شما مراقبت کند.)

  چمن محوطه

  چمن محوطه

  ۷) گرد و خاک را بشویید

  این یکی خصوصاً در بهار مهم است. هوای زمستانی گاهی اوقات باعث می شود سطح بیرونی کمتر از جرقه باشد. به جلوی خانه خود نگاهی بیندازید و به نمای سایدینگ ، پنجره ها ، پیاده روها ، مسیر راه و حتی جلوی ناودان های خود توجه کنید. نظافت خانه اینها نقاطی هستند که در طول فصل آلودگی و آلودگی تمیز می شوند و به احتمال زیاد به یک تمیزکاری خوب احتیاج دارند!

  اگر خیلی بد نباشد ، ممکن است بتوانید به راحتی این سطوح را با شلنگ بشویید. نظافت خانه برای آلودگی های سخت و سخت تر ، نظافت منزل شستشوی برق ممکن است مناسب باشد. برای پیاده روها و بزرگراه ها می توانید به تنهایی کرایه برق شویی را امتحان کنید. اما برای پنجره ها و سایدینگ ها بهتر است یک شرکت تمیزکاری حرفه ای استخدام کنید تا از آن برای شما مراقبت کند. آنها دقیقاً می دانند که چگونه این سطوح را تمیز کنند و می توانند از آسیب ندیدن آنها اطمینان حاصل کنند.

  شست و شوی محوطه

  شست و شوی محوطه

  نکته کلیدی که باید بخاطر بسپارید این است که افزایش جذابیت محدود کردن خانه شما نیاز به یک تعمیر اساسی ندارد. نظافت منزل فقط با چند لمس کوچک ، می توانید خانه خود را به راحتی نگین تاج بلوک کنید. اگر با یک کار رنگ آمیزی نما برای جلوگیری از جذابیت خود آماده هستید، نظافت خانه می تواند به شما کمک کند! خواه یک نمای بیرونی باشد یا فقط درب ورودی شما ، ما می توانیم خانه شما را در کمترین زمان تغییر شکل دهیم.

   

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  ضوابط پارکینگ شهرداری اصفهان

  طراحی باغ انار
  وال پست اهواز

  آموزش کامل پرسپکتیو

  سازه های ال اس اف

  پتینه مشکی
  هزینه ساخت یک خانه ویلایی ۱۰۰ متری

  اموزش اسکیس ساده

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.