×

۱۰ مسیر شگفت انگیز برای مهندسین

 • کد نوشته: 19368
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای ۱۰ مسیر شگفت انگیز برای مهندسین بسته هستند
 • ۱۰ مسیر شگفت انگیز برای مهندسین به گزارش بازسازی ویلا : اگر موفقیت و موفقیت از گل نیست ، اما همیشه از خار ساخته نشده است. ما ۱۰ راه موفقیت شگفت انگیز برای موفقیت برای معماران ، مهندس عمران و سایر زیرمجموعه ها داریم که به ۱۰ قسمت تقسیم می شوند. در اینجا راه موفقیت معماران […]

  ۱۰ مسیر شگفت انگیز برای مهندسین

  ۱۰ مسیر شگفت انگیز برای مهندسین

  به گزارش بازسازی ویلا : اگر موفقیت و موفقیت از گل نیست ، اما همیشه از خار ساخته نشده است. ما ۱۰ راه موفقیت شگفت انگیز برای موفقیت برای معماران ، مهندس عمران و سایر زیرمجموعه ها داریم که به ۱۰ قسمت تقسیم می شوند.

  در اینجا راه موفقیت معماران و مهندس عمران آمده است.

  بیایید برای یکبار هم شده از آخر به اول بیاییم؟ نظرتون چیه ؟

  10 مسیر شگفت انگیز برای مهندسین

  ۱۰ مسیر شگفت انگیز برای مهندسین

  ۱۰.) تحویل به موقع پروژه موفقیت کامل رمز در برنامه های کاربردی پروژه یا ساخت و ساز است.

  امضای کارهای با کیفیت برای پروژه های دفاتر بهترین روش برای جلب مشتری بیشتر ممکن است بتواند طنزآمیز به نظر برسد ، مثل طراحی ویلا با کیفیت اما کارهایی که بیشتر از قبل انجام می شود را انجام می دهد در حقیقت ، دلیل واضح بودن آن ، هر پروژه های معماری با رضایت مشتری است که باعث می شود تا اتمام برسانند ، پروژه ها نیز انجام می شود به دادگاه میکشد، بنابراین ، فضای موجود در حال ساخت پروژه های جدید به همراه شما خواهد بود.

  ۹.) بخش پیگیری تحولات و همگامی با آنها

  همچنین پیگیری ، اخبار دنیای معماری و ساخت و ساز روند طراحی معماران مسابقات معماری نمونه کارهای مهندسین و آن را بخاطر داشته باشید تا زمانی که خود را با متن فوق بالا وقف نداده اید یعنی خیلی عقب هستید در دنیای مدرن بایستی حتما به روز و مدام در حال آپدیت باشید.

  ۸.) برای داشتن دانش بیشتر از کارگاه ساختمانی، مانند آخرین برنامه طراحی معماری ، تکنیک ناب مدلسازی مهندسی

  این یک بخش ضروری برای رشته های موازی با مهندس معمار یا مهندس عمران است ، در نتیجه ، اکنون فناوری پیشرفت کرده است و در صورت نیاز به پرسنل فنی شایعه ای دارد که اگر شما توانایی ارائه آن را داشته باشید ، آن را نیز در نرم افزارها ارائه می دهید.

  ۷.) شرکت در رویداد در بخش ساختمان و ساخت و ساز

  معادل دیگر این به روز بودن است همان است که در مقاله ۹ ذکر شده است. برای شما مفید خواهد بود که می دانید متخصص در زمینه های خود ، که سالها خود را فقط این کار را انجام می دهد ، چنین رویدادی را دنبال کنید و آنها را از دست نمی دهد. ( منظور نمایشگاه های ساختمانی )

  ۶.) دانستن همه چیز و تمرکز فقط روی یک چیز

  متخصص مغز و اعصاب ترکیه ای پروفسور دکتر در حقیقت ، سینان کانان چیزی را بیان کرد که همه آه همه زه مله له مله زی همه زه همه زه همه زه همه زه “مغز انسان بیش از حد پیچیده است که فقط بایک چیز در زندگی در کنار می آید!”

  این به معنای چسبیدن به منطقه و ماندن در آن منطقه نیست ، برعکس ، به معنای تلاش برای تسلط بر همه چیز است ، اما سعی در تسلط بر چیزی است و به دنبال یک هدف باشید لطفا به هر دری بزنید عقب می افتید به دنبال یک ایده باشید.

  ۵.) سایت ساخت و ساز برای توسعه دهندگان پروژه ، پروژه های سایت ساخت و ساز نباید به یک تونل ترس تبدیل شوند

  شاید این تیتر برای شما کمی کنک باشد تا اخر بخونید می دانید که در تونل ترس مشخص نیست که چه موقع و چه چیزی بیرون می آید و شخصی که وارد تونل می شود تقریباً از هر آنچه بیرون می آید می ترسد. شرایط یک معمار یا مهندس عمران موفق نباید مانند او باید بداند در موضوع خود به چه چیزهایی نیاز دارد و در این راستا کار کند. منظور کارگاه ساختمانی مثلا ساخت ویلا میباشد و ترس از کارهای اجرائی نداشته باشد با دل و جون اجرا رو یاد بگیرید حتی به خصوص معمار باشید.

  ۴-) مقررات و بوروکراسی اداری نباید معمار یا مهندس عمران را بترساند!

  منابع مفیدی از جمله این سایت معماری ویژه در اینترنت و کتاب ها وجود دارد ، از جمله مقررات ملی ، پروژه ها ، مسائل مربوط به طراحی و کاربرد مربوط به سایت های ساختمانی هیچ وقت از قوانین نظام مهندسی و شهرداری استرس نداشته باشید برای خود بیمه و تکلیف و وظیفه بدانید که همیشه دائما در این امور به روز و آپدیت باشید چرا که هر ثانیه مهندسیت با این ها سپری خواهد شد.

  ۳.) همچنین باید در سایر رشته های دانشجو باشید

  به عبارت دیگر ، یک معمار باید دانش کافی در زمینه مهندسی عمران و یک مهندس عمران از دانش معماری کافی داشته باشد. حتما

  ۲.) موضوع شغلی آکادمیک و مدرک کارشناسی ارشد نیز مهم است.

  کارشناسی ارشد و دکترا در رشته مهندسی در ایران یکی از مهترین شاخصه های الزامی برای ادامه دادن در این کار با شما همراه خواهد بود.

  ۱.) تحقیق و تجزیه و تحلیل حرفه ای و تحقیق و توسعه نیز بسیار مهم است.

  پیگیری مباحثی مانند مهندسی عمران ، مقالات پژوهشی در مورد معماری ، فن آوری های طراحی آپارتمان ، ابزارهای ارائه و منابع مختلف در مورد معماری مفید است.

   

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  ضوابط پارکینگ طبقاتی

  طراحی باغ با بلوک سیمانی

  وال پست با میلگرد

  آموزش پرسپکتیو معماری

  پتینه لابی
  هزینه ی ساخت ویلا در شمال

  آموزش اسکیس پلان

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.