×

درباره کارآموزی معماری چه میدانید و چه باید دانست؟

 • کد نوشته: 18454
 • ۱۴۰۲/۰۶/۲۳
 • دیدگاه‌ها برای درباره کارآموزی معماری چه میدانید و چه باید دانست؟ بسته هستند
 • کارآموزی معماری به گزارش ساخت ویلا : کارآموزی معماری ، آموزش رسمی مورد نیاز برای اخذ گواهینامه در حرفه معمار است و برای به دست آوردن تجارب کامل ، در مراحل توسعه و تکمیل پروژه های طراحی و ساخت ، ضروری است. در این مقاله ، ما اصول یک دوره کارآموزی معماری ، نحوه یافتن آن […]

  درباره کارآموزی معماری چه میدانید و چه باید دانست؟

  کارآموزی معماری

  به گزارش ساخت ویلا : کارآموزی معماری ، آموزش رسمی مورد نیاز برای اخذ گواهینامه در حرفه معمار است و برای به دست آوردن تجارب کامل ، در مراحل توسعه و تکمیل پروژه های طراحی و ساخت ، ضروری است.

  در این مقاله ، ما اصول یک دوره کارآموزی معماری ، نحوه یافتن آن ، وظایف و هزینه های یک کارآموز و آنچه را که می توانید انتظار داشته باشید یاد بگیریم. اما در ابتدا اجازه می دهد دقیقاً بفهمیم کارآموزی معماری چیست …

  کارآموزی معماری چیست؟

  انجمن های معماری در سراسر جهان ، کارآموزی را به عنوان وسیله ای برای کاهش انتقال از آموزش رسمی ، به مجوزهای معماری و عمل در محل خود قرار می دهند. کارآموزی اطمینان حاصل می کند که دانش استاندارد عملی کافی در این زمینه کسب می شود و سلامت و ایمنی عموم مردم تضمین می شود.

  دوره های کارآموزی مشابه دوره کارآموزی دوران قدیم است ، البته مدرن. کارآموزی معماری به آموزش رسمی احتیاج نداشت ، اما داوطلبان معمولاً نزد مربی که آنها را زیر بال خود می گرفت و برای سالها آموزش می دادند ، ثبت نام می شدند. با این حال ، دوره های کارآموزی معماری نیاز به فارغ التحصیلی از یک مدرسه معتبر معماری یا حداقل ثبت نام در یک مدرسه دارد .

  یک معمار کارآموز چه کاری انجام می دهد؟

  گذشته از مهارت های فنی ، دوره های کارآموزی فرصتی برای یادگیری و کار بر روی مهارت های نرم خود مانند کار تیمی ، استقلال ، برقراری ارتباط موثر و مهارت های مذاکره است که با پروژه های آینده و مشتریان مفید خواهد بود.

  وظایف کارآموزان به اندازه شرکت و تخصیص وظایف شغلی آنها بستگی دارد . به طور معمول ، کارآموزان معماری باید آماده باشند تا در طول دوره کارآموزی معماری خود ، برخی یا موارد زیر را انجام دهند:

  • بازدید از سایت و تحقیقات پروژه

  • برآورد هزینه ساختمان

  • نقشه های ارائه و کار

  • تجسم و رندرهای سه بعدی

  • برنامه ریزی و ساخت و ساز

  • همکاری با سایر متخصصان صنعت ساختمان

  • ساختن مدلهای فیزیکی

  • در حال بازنگری

  کارآموزی معماری به شما این امکان را می دهد:

  مهارت های فنی خود را توسعه دهید – اگرچه مهارت های فنی زیادی در مدرسه یاد می گیرید ، اما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در هنگام کار وجود دارد. آنها می گویند بهترین تجربه بهترین تجربه است. یک معمار مشتاق همچنین باید یاد بگیرد که یک تحلیلگر داده خوب باشد ، زیرا با اعداد ، صفحات گسترده و فرمول ها کار خواهید کرد.

  یک معمار خوب باید در مورد ارائه ها ، اقتصاد ، بازار و فناوری اطلاعات کسب کند. همه آنها بخشهای حیاتی اداره یک شرکت هستند . اینها مهارتهایی هستند که برای کارآموزانی که مایل به استخدام تمام وقت هستند ارزش زیادی خواهد داشت.

  کار بر روی مهارت های رابطه ای – ارتباط مهم است. اگرچه دانش مهارت های فنی ممکن است شغل شما را پیدا کند ، اما مهارت های بین فردی تعیین می کنید که آن را حفظ کنید یا خیر. نحوه ارتباط شما با دیگران ، برقراری ارتباط با ایده های خود و حل تعارض مهارت های مهمی برای توسعه است.

  شرکت شما باید از توانایی شما در نمایندگی آنها در بهترین شرایط ممکن در هر شرایط اطمینان داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که از معمارانی که در طول سفر با آنها روبرو هستید ، مطالعه می کنید و از آنها می آموزید.

  شبکه سازی را بیاموزید – شبکه سازی فرصتی برای شما برای ایجاد روابط با افراد است که به شما کمک می کند تا به زندگی خود برسید. هرچه زودتر شبکه را جدی بگیرید ، برای شما بهتر خواهد بود.

  کارآموزی معماری فرصتی را برای ملاقات با برخی از بهترین و باتجربه ترین متخصصان در این زمینه فراهم می کند. شما باید شبکه خود را به سایر کارآموزانی مانند خودتان گسترش دهید ، زیرا ممکن است در آینده به شما کمک زیادی کنند.

  یک کارآموز معماری چقدر سود می برد؟

  در ایالات متحده ، متوسط ​​حقوق کارآموز معماری در سال می گیرد ۵۲،۷۳۲ دلار است . در ایران بین ۱ تا ۲ میلیون تومان در خوشبختانه ترین حالت ممکن در  این تخمین ها بر اساس داده های دریافت شده از ۱۱۶ مقاله ارسالی است.

  در کانادا ، متوسط ​​حقوق یک معمار کارآموز در سال ۵۲،۰۱۷ دلار کانادا است .

  حقوق دریافتی براساس تعداد سالها تجربه و مهارتهای فنی کسب شده در طی سالها است.

  کارآموزی معماری

  کارآموزی معماری

   

  چگونه می توان یک دوره کارآموزی در رشته معماری دریافت کرد

  گرفتن اولین کارآموزی معماری می تواند بسیار استرس زا باشد. شرکت ها معمولاً نمی خواهند بدون تجربه شغلی شخصی را استخدام کنند ، اما ، برای کسب تجربه باید استخدام شوید.

  پس چگونه این مسئله را پیش می برید؟

  تمام پیشنهادهای خود را یادداشت کنید – برای این کار باید خودتان را بشناسید. به همه چیزهایی که تاکنون به دست آورده اید و همه آنچه در آستین خود قرار دارید فکر کنید. این یک روش عالی برای فروش خود به یک کارفرمای بالقوه است.

  همچنین می توان از آن به عنوان “ورق لاف” یاد کرد. این باید حاوی تمام مواردی باشد که در مورد خود و توانایی های شما قابل ذکر است.

  تک تک مدارس یا پروژه های حرفه ای که کار کرده اید را شامل کنید. هر مدرک تحصیلی ، مدارک و گواهینامه ها ، وابستگی های حرفه ای ، نقاشی ها ، تجربه کار داوطلبانه ، مسابقات و سایر موارد مربوط به معماری که فکر می کنید.

  هرچه پیش بروید ، این لیست قابل به روزرسانی است. این یک منبع مفید از مهمترین مهارتهای شماست و می تواند به شما در ساختن رزومه خود کمک کند .

  از شبکه خود به خوبی استفاده کنید – ۸۸ درصد کارفرمایان مراجعه به عنوان منبع اصلی کاندیداهای برتر را می دانند. آنها همچنین معتقدند که کاندیداهای ارجاع شده فرهنگ بهتری نسبت به افرادی که از منابع دیگر گرفته شده اند ، است.

  بیشتر استخدام ها از طریق دهان به دهان انجام می شود ، به همین دلیل ایده خوبی است که جستجوی خود را از شبکه فوری آغاز کنید. شبکه شما می تواند به شبکه خود نیز دسترسی پیدا کند ، در نتیجه شانس شما را برای رسیدن به آنچه می خواهید افزایش می دهد. برای دانشجویان ، شما می توانید از اساتید دانشگاه یا دانشگاه خود شروع کنید ، بنابراین تمام تلاش خود را بکنید تا در فضل لطف آنها باقی بمانید.

  نمایه LinkedIn نیز می تواند مفید باشد. این روش خوبی برای برقراری ارتباط با سایر متخصصان این رشته است. گروه های معماری در این سیستم عامل وجود دارند که می توانند شما را با آخرین گرایش های معماری به روز کنند.

  تحقیق خود را انجام دهید – تحقیقات کافی را در مورد شرکت هایی که موقعیت های کارآموزی معماری ارائه می دهند انجام دهید. شما نمی خواهید همه این کارها را فقط برای به دست آوردن موقعیت در سازمانی که در آن عضو نیستید انجام دهید.

  تحقیقات خود را بر روی حقایق مهم در مورد شرکت مانند مکان ، تعداد سالها فعالیت در شرکت ، اندازه شرکت ، جایگاه پروژه ، سبک مالکیت و مدیریت و ساختار کارمندان متمرکز کنید.

  تمام اطلاعاتی که برای اطمینان از سازمان دارید را پیگیری کنید ، زیرا اشتباه گرفتن بسیار آسان است. صفحه گسترده اکسل ممکن است برای روند کار مفید باشد.

  مصمم و دقیق باشید – جستجوی موقعیت کارآموزی معماری می تواند غیر قابل پیش بینی باشد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که احتمالاً بسیاری از داوطلبان در همان موقعیت شرکت می کنند. بنابراین ، باید همه توان خود را برای برجسته کردن برنامه خود انجام دهید.

  اطمینان حاصل کنید که برنامه های کارورزی شما عمدی بوده و به طور خاص برای سازمان های خاص هدف قرار گرفته است. اگر وقت و تلاش خود را صرف کنید ، باید حداقل چند تماس یا ایمیل مثبت داشته باشید. همیشه برنامه ها را پیگیری کنید و سازمانهایی که با آنها تماس گرفته اید را پیگیری کنید. یک برنامه قانع کننده قرار دهید و از “ورق شرف” خود به خوبی استفاده کنید.

  انواع دوره های کارورزی معماری

  انواع کارآموزی در این زمینه وجود دارد و دوره ای که انتخاب می کنید به قدرت و حوزه مورد علاقه شما بستگی دارد. آنها عبارتند از:

  • کارآموزی معماری ساخت مدل

  • کارآموزی توسعه املاک

  • کارآموزی طراحی ساختمان

  • تجسم سه بعدی و کارآموزی ارائه داخلی

  • کارآموزی حمل و نقل

  • کارآموزی برنامه ریزی شهری

  چگونه می توان کارآموزی معماری پیدا کرد

  1. روابط خود را با اساتید فعلی تقویت کنید و ببینید آیا آنها خارج از دنیای آموزش درگیر معماری هستند یا خیر.

  2. با دانشجویان تحصیلات تکمیلی مدرسه خود ارتباط برقرار کنید ، با محل تحصیل آنها و تجربیات خود در آنجا آشنا شوید.

  3. با افراد خارج از مدرسه ارتباط برقرار کنید. شما هرگز کسی را نمی شناسید که شخصی را که به کارآموز نیاز دارد ، بشناسد.

  4. در زمینه خود مربی پیدا کنید و از آزمایش مشاوران مختلف نترسید.

  5. هنگام درخواست ، انتخاب های خود را بر اساس علایق شخصی خود محدود کنید. این به شما کمک می کند آنچه را که می خواهید به وضوح با شبکه خود ارتباط برقرار کنید.

  6. جستجوی خود را زود شروع کرده و زمان کافی را برای یافتن تناسب مناسب به خود اختصاص دهید.

  آماده شدن برای یک کارآموزی موفق در معماری

  هنگام جستجوی شغل ، در اختیار گزینه ها باشید

  بله ، محدود کردن جستجوی شما در شرکت هایی که بیشتر به آنها علاقه دارید ، کار خوبی است. اما ، توصیه می کنیم که گزینه های پشتیبان گیری را نیز داشته باشید. تا آنجا که می توانید در شرکت های مختلفی اقدام کنید و به سازمان های کوچکتر نیز فرصت دهید.

  همچنین ، موقعیت مکانی در شرکتهایی که درخواست می کنید نقش زیادی دارد. هرچه آنها نزدیکتر باشند ، پول کمتری باید برای حمل و نقل خود به آنجا هزینه کنید. با این حال ، مواردی وجود دارد که شرکت ها مایل به ارائه پشتیبانی مالی برای تأمین هزینه های زندگی و حمل و نقل شما هستند. پرسیدن هیچوقت ضرر نداره!

  هر کاری را که با غیرت محول شده انجام دهید

  هنگامی که کار خود را به عنوان کارآموز آغاز می کنید ، ممکن است مشاغلی به شما داده شود که هیچ کس وقت انجام آنها را ندارد یا فقط علاقه مند به آنها نیست. هرچند به نظر می رسد کمی خسته کننده یا خسته کننده باشد ، کارآموزی معماری با اشتیاق از عهده هر کاری برآیید. در کمترین زمان ، از نردبان بالا می روید و وظایف جدی تری را برای شما در نظر گرفته شده است.

  اگر این مشاغل را به نحو احسن انجام دهید ، مردم متوجه سخت کوشی و تعهد شما می شوند. اگر فقط به شما کارهای عجیب و غریب داده می شود و هیچ چیز مربوط به رشته معماری نیست ، حتما نگرانی های خود را بیان کنید.

  راه هایی برای کمک پیدا کنید

  ممکن است مواقعی پیش بیاید که شما به راحتی در اداره کاری نداشته باشید و هیچ وظیفه ای به شما محول نشده باشد. گاهی اوقات ، مردم فقط کمی شلوغ هستند. راهی برای کمک به اطراف دفتر پیدا کنید و از مردم بپرسید که آیا برای هر پروژه ای به کمک نیاز دارند یا خیر.

  شما می توانید تحقیق ، رندر ، ویرایش فتوشاپ ، مرتب سازی کتابخانه و موارد دیگر را انجام دهید. آنها روشهای عالی برای یادگیری و کار سریع و کارآمد هستند. این تیم متوجه غیرت شما خواهد شد و شما ممکن است در آینده برای بسیاری از کارهای مهم شخصی باشید.

  سوال بپرس

  بسیاری از کارآموزان معمولاً از پرسیدن سوال خودداری می کنند ، زیرا آنها نمی خواهند احمقانه برخورد کنند. این می تواند سوالی در مورد کار یا نحوه کار با دستگاه چاپ باشد. مهم نیست! بهتر است پرسیدن از اشتباهاتی باشد که می توان از آنها اجتناب کرد.

  با این حال ، سعی کنید سوالات مشابه را بارها و بارها نپرسید ، زیرا این امر می تواند آزار دهنده باشد. نکته خوب این است که پاسخ ها را در یک دفتر یادداشت کنید تا همیشه در صورت لزوم به آن مراجعه کنید. همچنین ، برای هر مشکلی که مواجه شدید ، وب سایتهای مهم را علامت گذاری کنید و آموزشهای نرم افزاری را در نزدیک خود داشته باشید.

  از همه بخشها بیاموزید

  دوره کارآموزی معماری شما فرصتی است تا بتوانید واقعاً خود را کشف کنید. بعضی از بخشهای دفتر ممکن است بسیار کسل کننده یا استرس زا به نظر برسند. اما ، این فرصتی برای شماست که ببینید چقدر می توانید در آنها رشد کنید. هر حرفه ای در محیط ساخته شده به طریقی یا دیگری به موفقیت یک پروژه کمک می کند. شما هرگز نمی دانید ، ممکن است چیزی علاقه شما را برانگیزد و شما در حال تغییر رشته یا به سادگی کسب مهارت جدید باشید.

  گفتگوهای شما با افراد در بخشهای دیگر به شما کمک می کند رابطه بین همه متخصصین ساختمان را درک کنید.

  حفظ یک رکورد

  مهم است که تجربیات خود را ثبت کنید ، زیرا در مدت زمان کوتاهی چیزهای زیادی یاد می گیرید. از این موارد تا آنجا که می توانید ثبت کنید. از خود ، کار و چیزهای اطراف دفتر یا سایت های ساختمان عکس بگیرید.

  شاید لازم باشد همه اینها را در نمونه کارهای خود نشان دهید و در آینده از سر بگیرید. عکس ها ، فیلم ها و یادداشت ها همچنین یادآوری چیزهایی است که در طول راه آموخته اید.

  زنده ماندن از کارآموزی معماری

  برای اینکه از کارآموزی معماری جان سالم به در ببرید و از تجربه خود نهایت استفاده را ببرید ، این مراحل را دنبال کنید:

  پیش قدم باشید – روش هایی را پیدا کنید که در دفتر کار خود را نشان دهید. به افراد نیازمند کمک کنید و اجازه دهید آنها شما را به عنوان یک سرمایه ارزشمند ببینند. اگر مهارتی دارید که می تواند برای دیگران مفید باشد ، آن را به آنها پیشنهاد دهید و کار خوبی انجام دهید.

  اجتماعی باشید – می خواهید مردم شما را بشناسند و از شما یاد کنند. در گوشه ای با هدفون های خود وصل نشوید. شما می خواهید با مردم تعامل داشته باشید و با آنها معاشرت کنید. این شانس شما را برای دعوت شدن به سال آینده ، ارائه موقعیتی تمام وقت یا فقط گرفتن توصیه های شگفت انگیز افزایش می دهد.

  به یاد داشته باشید که لبخند بزنید ، مودب ، دوستانه و نزدیک باشید. کارآموزی معماری با این حال ، معاشرت نباید بر تحویل کاری که به شما اختصاص داده شده است تأثیر بگذارد.

  انعطاف پذیر باشید – مشاغل در این زمینه براساس مهلت تعیین شده است. ممکن است متوجه شوید که توسط متخصصانی که در کار خود به کمک احتیاج دارند از هر گوشه ای رنج می برید. اگرچه ممکن است کمی استرس آور باشد ، اما نشان می دهد که شما برای آنها ارزشمند هستید.

  حتماً به افراد بگویید که در حال حاضر چه وظایفی را انجام می دهید و چه زمانی به وظایف آنها می رسید تا از عهده درگیری برآیند. وقت خود را به درستی مدیریت کنید و بیش از آنچه که می توانید انجام دهید.

  همیشه در کنار هم قرار بگیرید هیچ کس نمی خواهد با یک کارآموز کار کند که همیشه دیر ، نامرتب یا بی نظم باشد. همیشه در کنار هم قرار گرفتن و ساختاردهی در اولویت قرار دهید. لباس خوبی داشته باشید ، به یاد داشته باشید که همیشه دوش بگیرید ، مسواک بزنید و موهای خود را شانه کنید.

  همچنین ، ایستگاه کاری خود را مرتب نگه دارید و پس از خود تمیز کنید.

  روند را در آغوش بگیرید – در آخر ، از جایی که هستید قدردان باشید و سفر را در آغوش بگیرید. ممکن است دقیقاً همان چیزی نباشد که شما در آغاز به آن امیدوار بودید اما هیچ دانشی به هدر نمی رود.

  زودتر از موعد ، شما پروژه های بزرگ را اداره خواهید کرد ، در جلسات مهم می نشینید و عکس ها را صدا می کنید.

  چگونه می توان به عنوان دانشجوی سال اول کارورزی معماری دریافت کرد

  گرفتن کارآموزی معماری به عنوان دانشجوی سال اول ممکن است دشوار باشد ، زیرا شما هیچ تجربه و تحصیلات کمی ندارید. در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما کمک کند:

  • درخواست خود را به دفاتر با اندازه کوچکتر ارائه دهید ، شاید با یک معمار تنها که در اطراف دفتر به کمک های معمولی نیاز دارد ، مراجعه کنید. آنها به احتمال زیاد دانشجویان سال اول را استخدام می کنند.

  • برای داشتن فرصتی برای کارورزی ، از بخش نگهداری دانشگاه یا کالج خود بازدید کنید. بیشتر آنها بر بازسازی و تعمیرات جزئی نظارت دارند و هیچ کمکی نمی توانند بکنند.

  • از یکی از اساتید خود بخواهید که رزومه شما را جستجو کنند. با تجربه خود ، آنها می توانند به اشتباهات اشاره کنند یا به شما کمک کنند تا آن را بهتر و مناسب موقعیت کنید. شما هرگز نمی دانید ، آنها ممکن است کسی را که استخدام می کند بشناسند.

  • به دنبال یک تمرین محلی در شهر خود باشید. ایمیل بنویسید یا تماس بگیرید و از آنها بخواهید به آنها سر بزنند. ممکن است فرصتی برای شما فراهم شود تا سایه شغلی انجام دهید و شاید در نهایت کارآموزی معماری انجام دهید.

  • به انجمن های معماری بپیوندید. شبکه ای از افراد در این زمینه ایجاد کنید و به آنها اطلاع دهید که علاقه شما به کارورزی را دارند.

  کارآموزی معماری

  کارآموزی معماری

   

  چگونه می توان به عنوان دانشجوی دبیرستان دوره کارآموزی گرفت

  نکات مربوط به این موارد مشابه نکات دانشجویان سال اول است. با این حال ، در اینجا اقدامات دیگری وجود دارد که می تواند توسط دانشجویان برای ایجاد حرفه ای در معماری انجام شود:

  برنامه های تابستانی – کارآموزی معماری این فرصت خوبی برای دانش آموزان دبیرستانی است که به رشته معماری علاقه مند هستند تا آب ها را آزمایش کنند. برخی از این برنامه ها اعتبار دانشگاه را نیز ارائه می دهند. برنامه های تابستانی یک روش عالی برای دانش آموزان است که می توانند درک کنند که این حرفه کاملاً شامل چه مواردی است و حد تخیل خود را آزمایش می کنند. فعالیتهای این برنامه معمولاً حول طراحی ، ساخت ، ساخت و حل مسئله می چرخد.

  بازدید از سایت تحت نظارت – این به دانش آموزان کمک می کند تا اهمیت هر جزئیات در یک ساختمان را درک کنند. با مشاهده ساختارهای فیزیکی ، برنامه هایی که مطالعه کرده اید زنده می شوند. شما درک اساسی از نحوه مانور در سایت های کاری و تعامل با پیمانکاران دارید. این به شما نسبت به همسالان خود برتری می بخشد.

  تحقیق – می توانید بسیاری از اطلاعات مربوط به این رشته را در اینترنت پیدا کنید. اگر این شغلی است که واقعاً می خواهید ، باید بدانید که چه مدت طول می کشد تا در مدرسه معماری تحصیل کنید ، چه چشم اندازهایی در این زمینه دارید و چه مقدار پول کسب خواهید کرد. همچنین ، بهتر است در کلاس های مربوط به معماری مانند هنر ، طراحی فنی ، فیزیک و ریاضی شرکت کنید .

  چگونه می توان بدون تجربه کارورزی معماری دریافت کرد

  خاص باشید – وقتی از شما سوالات مصاحبه پرسید ، پاسخ مستقیم دهید. از آنچه می خواهید و چرا آن را می خواهید کاملاً مطمئن باشید. به این ترتیب ، اعتماد به نفس شما بسیار بیشتر از کسانی است که پاسخ های مبهمی می دهند ، و احتمالاً موقعیت پیشنهادی شما بیشتر است.

  آماده باشید – برخی از سوالات  احتمالی را که از اینترنت برای شما پرسیده می شود ، دریافت کنید. پاسخ های خود را تمرین کنید ، صحبت خود را ضبط و گوش دهید و از یک دوست مصاحبه مسخره برای خود انجام دهید. این به شما کمک می کند تا در روز مصاحبه اطمینان بیشتری داشته باشید.

  دریافت توصیه ها – توصیه ها شاهدی بر مهارت ها و توانایی های شما هستند. کارآموزی معماری آنها به ویژه در شرکتهایی که مهارتهای رفتاری زیادی دارند ، بسیار پیشرفت می کنند. به شبکه خود دسترسی پیدا کنید ، به آنها بگویید که به دنبال چه چیزی هستید و بسیاری از آنها خوشحال می شوند که به شما کمک کنند.

  رزومه و نمونه کارها قوی – این مواردی است که شما را مصاحبه می کند. ضروری است که شما بهترین کارهای خود را مطرح کنید. در مورد شرکت تحقیق کنید و ایده روشنی از نام تجاری آنها بگیرید. رزومه خود را متناسب با درخواست شغلی تنظیم کنید و شامل یک نامه نامه باشد.

  اعتماد به نفس داشته باشید – در آخر ، خسته نباشید. وقتی فکر می کنید چیز زیادی برای ارائه ندارید می تواند بسیار ترسناک باشد. اما ، درک کنید که بسیاری از شرکت ها در صورت مشاهده پتانسیل ، مایل به استخدام شما هستند. به توانایی های خود اطمینان داشته باشید و بگذارید نشان داده شود. مهارت های خود را مشخص کنید و خود را باور کنید.

  برای پایان دادن

  انتخاب و گذراندن دوره کارآموزی معماری در رشته معماری قطعاً کار ساده ای نیست. اما ، زمان و تلاشی که برای انجام این کار انجام داده اید قطعاً در پایان نتیجه می دهد. با رشد و یادگیری ، متوجه می شوید که یادگیری در مدرسه به پایان نمی رسد.

  دوره کارآموزی معماری یک گام اساسی برای دستیابی به یک متخصص مجاز است و امیدواریم این مقاله درک بهتری از روند کار برای شما فراهم کرده باشد.

  حقوق معماری چقدره؟

  حقوق کارآموزی چقدره ؟

  مقالات پیشنهادی برای مطالعه :

  پیمانکار ویلا سازی

  نقاشی ساختمانی غرب تهران

  طراحی باغ ویلا لاکچری

  طراحی ویلای ۶۰ متری

  هزینه ساخت ویلا مدرن

  طراحی نما ساختمان

  طراحی کافه سیار

  نوشته های مشابه

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.