نقشه ویلا 90 متری

نقشه ویلا 90 متری


نقشه ویلا 90 متری

به گزارش طراحی داخلی : نقشه ویلا 90 متری امروزه بیشتر مردم به فکر ساخت ویلا در اطراف شهر های خوش آب و هوا هستند و برای آن رویا پردازی می کنند. طراحی ویلا ویلاهای زیادی آماده و ساخته شده هستند که برای فروش گذاشته شده اند. اما طراحی ویلا توسط متخصص با سلیقه شما، باعث دلپذیر تر بودن و زیبایی هر چه بیشتر آن می شود. برای این است که رسم نقشه ویلا 90 متری به شما کمک می کند تا آنچه دلخواه شماست را تهیه کنید و بتوانید هزینه های آن را برآورد کنید. شما عزیزان میتوانید از طریق لینک زیر درج شده اقدام به دانلود کنید و تمامی نقشه های ما قابل ویرایش میباشند.

دانلود نقشه ویلا ۹۰ متری

نقشه ویلا 90 متری
نقشه ویلا 90 متری

طراحی ویلا 90 متری

برای اینکه ویلای شما بزرگتر به نظر برسد، می توان هنگام رسم نقشه ویلا 90 متری، طراح نما به پنجره ها و یا ساخت سقف شیروانی و یا دو طبقه بودن ویلا توجه کرد. با در نظر گرفتن پنجره هایی به اندازه دیوار در قسمتی از ویلا که نورگیری خوبی دارد، ویلای شما بزرگتر و دلباز تر به نظر می رسد. همچنین ساخت طبقه دوم برای ویلا باعث می شود که در فضای طبقه اول برای ساخت اتاق های خواب جلوگیری کرد و طراحی ای هر چه زیباتر اتاق نشیمن و آشپزخانه ای مدرن برای طبقه اول در ویلا شما  در نظر گرفت.

نقشه ویلا 90 متری
نقشه ویلا 90 متری

محوطه ویلا 90 متری

شما برای ویلای خود می توانید استخر و آلاچیق و همچنین درخت و گل های زینتی را انتخاب کنید پنج اصل لوکوربوزیه تا به ویلای شما زیبایی بیشتری ببخشد. توجه به محوطه ویلا هنگام طراحی و ساخت ویلا 90 متری، برای زیبایی و مدرن بودن هر چه بیشتر ویلای شما می باشد. محوطه سازی استخر جکوزی زمین های ورزشی یکی از چندین اصول طراحی ویلا و کاملا ضروری میباشد. نقشه ویلا ۱۰۰ متر

نقشه ویلا 90 متری
نقشه ویلا 90 متری

هزینه ساخت ویلا 90 متری

اگر شما از قبل زمین را خریداری کرده اید، هزینه ساخت ویلا برای شما بسیار کمتر خواهد بود. قیمت زمین در شهر های مختلف، متفاوت است و با توجه به آن شهر هزینه زمین برای شما برآورد می شود. اگر زمینی به اندازه 90 متر دارید و یا زمینی بزرگتر دارید، لوکوربوزیه اما میخواهید ویلایی با متراژ 90 متر بسازید، بازهم تفاوتی در قیمت ویلای شما خواهد بود. برای یک زمین با متراژ بیشتر به دلیل ساخت محوطه و استخر یا آلاچیق و این چنین طراحی ها و همچنین نقشه ویلا 90 متری، هزینه ساخت را برای شما بیشتر می کند. zaha hadid هزینه های جانبی ویلا برای مصالح است که با توجه به نوع ویلای شما این هزینه ها توسط کارشناس محاسبه می شود.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

رنگ روغنی

ترکیب رنگ ابی فیروزه ای روشن

رنگ نمای سیمانی

رنگ نمای ساختمان ضد آب

رنگ نما جوتن

رنگ نما چیست

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!